0 oy
459 göst.
Diğer kategorisinde (96 puan) tarafından
merhaba oncelikle allah kimsenin basina vermesin allah korusun ama biseyi merak ediyorum anne karninda bebegin öldugunu nasil anlariz acaba. Ne gibi belirtiler olur.hemen anlasilirmi.. oyle durum yok suan ama hamileliktenmi bilmiyirum korku oluyor icimde hep bebegim bi kac kere oynadi ilk sonra hissetmedim bayadir birde vajinada agri basladi dr konturolu bikac gun sonra acillik bi durumda yok ama korkuyor insan yinede..

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Korkma insallah bisey yoktur. Doktora gorun. Doktor haricinde bilemezsin. Bildigim kadariyla belirti yok
(96 puan) tarafından
anladimm tesekkur ederimm
-Reklam-
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Zehirlenme belirtileri verebilirim Allah korusun. Annede aniden baslayan el ayak kaşıntıları, el yuz şişmesi, bulanti...bebegon hareketlerine dikkat etmeli. Allah komseye gostermesin bende hepsi vardi neyse ki doktorum cok dikkatliydi, 4 aylikken bulantinin baslamasi nornal defip dedi ve kan tahlili yapti. Karaciger enzimlerim asiri sekilde yukselmisti neyse ki onlemini erkenden aldı 
(96 puan) tarafından
Cok sukur allah korumus... tesekkur ederimmm
0 oy
tarafından
Ben de ayni senin gibiyim 18 haftaligim insan korkuyo ister istemez. Internette baktigimda sey yaziyo kendinizi hamile gibi hissetmezsiniz enerjiniz olur hamilelik belirtileri tamamen kaybolur mide bulantisi istahsizlik vs. Annemin hamileliklerinden birinde de şöyle olmuş 2.5 aylik hamileydim diyo saga yatiyorum bebek saga dusuyo sola yatiyorum sola dusuyo yani bunu icerden hissediyomus dustugunu doktora gitmis bebek karninda ölmüş kürtaja almislar
(96 puan) tarafından
Yaa cok gcmis olsun... bnde baktigimda oyle yazdi evet allhh korusun..
tarafından
Tesekkur ederim insan korkuyo evet hayirlisiyla aliriz insallah kucagimiza sag salim
(96 puan) tarafından
Aminn canm insallahh
0 oy
tarafından
Bnim bebeğim karnımda öldü :(( Bnim hiç bir belirtim olmadı .. ultrasyonda doktor sancı görmüştü bn bn hiç birşey hissrtmemiss ağrı sızı belirti vs vs hiç birşeyim yoktu sıradan komtrole gidiyorum diye gitmiştim gidince öğrendim . Allah kimsenin başına vermesin 
(96 puan) tarafından
cok uzuldilum basiniz sagolsun..aminn allah kimsenin basina vermesin.....

İlgili sorular

+2 oy
11 cevap 177 göst.
27 Ocak 2022 Diğer kategorisinde LEMAN339 (174 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,034 göst.
13 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Tugba1234567 (1,253 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 208 göst.
29 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 191 göst.