0 oy
468 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kocamın  beni sevmediğini düşünüyorum. Niye derseniz evlendik evleneli hiç zaman gecirmedik bir buçuk sene oldu.Hic özel günü kutlamadi.Ben kutladım ve en son doğum gününde hiç yok elimde para bir pasta aldım kutladım onuda üfledi yemedi gitti arkadaşlarına ne benle ne kızı hiç umrunda değil hastalansam umrunda olmaz.Annesi öyle değil.ya biz birbirimizi çok seviyorduk evlenmeden önce eşime benle evlenmeden önce annesi demiş onla evlenme oda demiş ya o yada ömür boyu evlenmem.o siyah saç seviyor diye saçlarımı siyaha boyadım ama o  yine ilgi göstermedi.sadece arkadaşları işten gelir onlarla sordum kac kere sevmiyorsan ayrılalım.valla ailenden kimse aramaz seni . Kızıyor yok diyo sen kafandan uyduruyon.kafami dağıtmak suç mu? Bir insana yüz kere öyle dersen öyle olur diyo ?Sizce ben kafayimi yedim?

3 Cevaplar

0 oy
(434 puan) tarafından
Başta sandım ki zorla evlendirilmiş ama severek evlendik diyosun senin öyle düşünmen normal onda bi anormallik var ondan memnun olmadığını söyle rahatsız olduğun hareketlerinden bahset kendini değiştirmesini söyle 
-Reklam-
0 oy
(3,240 puan) tarafından
Neden kafayı yemiş olasın ki. Gayet normal şeyler istiyorsun ama işte erkeklere göre önemsiz şeyler. Evleninceye kadar her şey çok güzel. Sonra evleniyorlar, kadın garanti evde, gitme ihtimali yok çocuğu da var gitmez zaten. İlgi heyecan vs hak getire. Oysa bu bi insanı ele geçirmek için yapılan şeylerden ziyade bizler için bir ihtiyaçtır. Çünkü kadın yalnızlaşıp eve kapanıp oturuyor tek ve en çok sosyal ihtiyacı eşiyle karşılamak istiyor ki bundan doğal bir hak olamaz. Erkekler düzeninde pek değişiklik yapmadığı, sosyalliğini gevezeliğini dedikodusunu vb arkadaşlarıyla yaptığı için kadına bu anlamda ihtiyüç duymuyor. Birçoğumuzn problemi. Erkek çocuklarını daha itinalı yetiştirmeliyiz bu yüzden. 
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Severek evlenmese bende suphelenecegim ama...benimkide sevgisino gosteremez dillendiremez, ama seninki biraz abartmis sanki. Ben kac kere söyledim kadinlar duymak ister sevildiğini sadece yanimda olmannyetmez diye ama huy iste bazilarininko demek ki...

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 1,277 göst.
13 Mart 2020 Diğer kategorisinde Nurhude (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 1,262 göst.
0 oy
29 cevap 1,454 göst.
24 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Fatmanurozdemir429 (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 261 göst.
11 Ağustos 2023 Aile kategorisinde 021821 (1,385 puan) tarafından soruldu

378,118 soru

11,317,334 cevap

34,763 kullanıcı

...