0 oy
382 göst.
Aile kategorisinde (2,009 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar annem babam 25 yillik evli babam ne bize ne anneme sahip cikti eve hic ilgilenmez ne yiyecek bisey alir ne fatura flan öder annem kavga ettiler herşeyi ben yapiyom senin ne isin var burda die şimdi faturaları kirayı veriyo ama annem depresyona girdi okadar soğumuş ki sesini bile duymak istemiyorum dio adamlar elleri dolu dolu evine goturuyo aliyolar o nie almiyo dio eslerimiz bisey alsa bak almis bu aliyo mu evini gecindiriyo benim bide kardesim var ona bile ihtiyacini karsilamiyo zoruna gdiiyo annemlere gidiyorum yemek yiycez üstüne babam geliyo iki yabanci gibiler verme yemek dio babamla konusamiyoruz bile dogru duzgun annem gecen ablam annmlere gitmis babamin kiyafetlerini utulememis inadima yapiyo dio  kusmus. Simdi korona olmud babam evdeymis annem yemek falan vermez ki aralarında kaldik cocuklari olarak gercekten zor bi durum kkiside bi adim atmiyo 

5 Cevaplar

0 oy
(12,777 puan) tarafından
Babamı alıp karşına konuş cnm eve bakması gerektiğini annen ile ilgilenmesi gerektigini şöyle baş başa yemeğe çıksınlar annemde öyle yapmasın yemek ütü vs yapmaz sa sogukluk girer iyice araya oda biraz alttan alsın ama sorun baba da gibi baba çağır bı konusun
(2,009 puan) tarafından
Babamda sorun hic ilgilenmez ne evlede annemlede kadin ne yapsin
(12,777 puan) tarafından
Olsun gene biraz alsın karşısına konuşsun siz konuşun derdi ne niye boyle yapıyor diye
-Reklam-
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Oha babaya bak . İşte eğer bir kadın evliyken herşeyi yapacaksa hele ki 25 yıldır, hiç bir erkeğe gerek yokki, zaten herşeyimi kendisi karşılıyor. Tekmeyei basacakti babana. Şimdi ne yapsa kafi gelmez. Annen soğumuş. Asıl olan o sorumsuz babanın yola gelmesi canım ya.
(2,009 puan) tarafından
Gelmez ki gelmio
(1,020 puan) tarafından
Vala Annene acıdım inan. O kadın keşke çekip gitseydi madem herşeyi kendisi yapacaktı baban sadece bir çocuk yapmaya mi sorumlusuymus:(  Keşke ikisini bir aile danışmanina gonderebilrseniz
(2,009 puan) tarafından
Annem dio zaten çekip gidecem 14 yasinda erkek kardesim var onun psikolojisi bozulur die durdum dio gelmezler ki ikiside zamanında babam cok ickiciymis gecen halamin oglu gelmis nie boylesnz gibisinden konusms bizi içkili kafayla oldu demis smdi korona olmus evdeymis ama aradim duramadim
0 oy
tarafından
Ah bacım seni suan en iyi ben anlarim benim annemle babam 30 senelik evli babam cok sorumsuz eve bisey lazim olur almaz annemin eline 3 5 kurus gecse ondan medet umar calisir para nerde hesap vermez yillardan beri boyle biz 4 kardesiz 3 umuz de kendi imkanlarimizla evlendik cunku babadan bisey gordugumuz yok en kucuk kardesim 15 yasinda bu sene liseye baslicak ebaya girmesi lazim ne bilgisayar aliyo ne eve internet baglattiriyo para yok mu desen var ama nerde kimseye hesap vermiyo anneme cok uzuluyorum yillardan beri babamdan cekiyo bi hastaliga yakalanacak diye aklim gidiyo babamin annemi rahat birakacagini bilsem bosan derim ama asla huzur vermez kardesim evde huzur yok diye eve gelmek istemiyo anneme bana gonder dedim bana ses oluyo diye gondermiyo o da kuzenlerimde falan kaliyo her gun annemi aramasam icim rahat etmiyo ama babamla aylarca konusmasam aklima gelmiyo bizim cocuklugumuzu elimizden aldi annemin de gencligini he bisey olsa yine uzurum ama annem cok arada kaliyo senin annene de benim anneme de Allah sabir versin :(
(2,009 puan) tarafından
Amin Benim annemden para alamaz o hakki yok cunku annem kapıcılık yapiyo temizlige gidiyo gecindiriyo kendini Benimde hic aklima gelmez babam aramam ama bu sabah esim aradi baban korona olmus pozitifmis dio aradim sabah aramadim daha annemle sabahtan aksama kadar gunde kac kere konusurum bende aramasam kafayi yer iyice
tarafından
Benim annemi pandemiden dolayi isten cikardilar kac aydir calismiyo ama is bulup calismam lazim ben babanin eline bakamam diyo hakli cunku eve bisey lazim olsa aliriz aliriz diyo almiyo yine anneme kaliyo gecmis olsun babana da
0 oy
tarafından
Kimse karışmasın bence. Birinden biri inadı kıracak ki konuşsunlar. 25 seneyi nasıl geçirdiler yine geçer. Siz elinizi ayağınızı çekin birbirlerine biraz muhtaç olsunlar mecbur konuşacaklar. Evdeki kardeşin de hiç ara yapmaya çalışmasın 3 4 tane çocuk yaparken konuşmuşlar yine konuşlar. 
(2,009 puan) tarafından
Kardesimde dusman oldu babama goruyo durumu psikolojik oda etkileniyordu haliyle 25 yıldır duzelmediler daha da duzelmezler
0 oy
(528 puan) tarafından
Öyle olunca zor canim annemle babmda öyle babam hicbi zamn yaninda olamamis hep gurbette calismis ev sorumlulugu bilmez bize tahammül edemez gibiydi ben suan cok iyim babamla kiymetini anliyorum evde iki kizkardesim var onlar anlasamiyolar aliskin olmayinca zor oluyo onlara. Annem diyo simdi benim kocaya ihtiyacim yok gencken lazimdi. Arada huzursuzluk oluyo malesef. Sen annenle konusup yumusatmaya bak. Babanin aksiligi yoksa bi sekilde devam ederler insallah 
(2,009 puan) tarafından
Benim babamda istanbulda pavyonlarda yemis parayi bizim sadece olmamıza sebep olmuş onun disinda hic hakki gecmemis babaannem dedem bakmis buyutmus bizi  Anneme gecen ablam demis barisin falan die oda istemiyorum ben kendim sağlıyorum geçimimi demiş soğumuş
(528 puan) tarafından
Oyle bi durum varsa annen cok hakli canim ki. Bence nikahinda bile durmasin yani sizin icin zor olur belki ama annen en azindan huzurlu bi evde kalir yani o kadar çekmiş kadin. Benim babam hep calisip parasini yollardı manevi olarak yoktu yanimizda.
(2,009 puan) tarafından
Bende diyorum boyle kendini uzup hasta olcan bozan kafan rahat olsun evlatları olarak tabikide bakcaz sokağa atacak değiliz oyle bisey olsa tutarim ev calsiirim dio kendisi cok guveniyo kendine ayaklarının üzerinde durur ama kardesim için katlanıyor
(528 puan) tarafından
Kardesin kucuk mu canim kac yasinda

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 751 göst.
11 Şubat 2024 Aile kategorisinde Anneyimm93 (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 274 göst.
21 Eylül 2023 Aile kategorisinde Sadece cocuk (247 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 169 göst.
3 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Mrvcckg (115 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 189 göst.
27 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bizanneyiz (251 puan) tarafından soruldu

381,790 soru

11,429,983 cevap

34,990 kullanıcı

...