0 oy
362 göst.
Diğer kategorisinde (157 puan) tarafından

Kızım 5 aylık normal süte ne zaman geçmeliyim

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Normal süt derken
tarafından
Ayrıca market sütü vermek doğru değil canım. Günlük inek sütü varken çocuklarımıza hazır paket gıdalar hiç bir zaman sağlıklı olmaz
(157 puan) tarafından
Anladım canım sağol geçen zaten post açmıştım normalde almıcaktım hazır kaşık hero baby mamalarından aldım Bi demiyim dedim ikisinden de kıl çıktı daha asla almadım ben yoğurtu felan kendim yapıyorum zaten ama süt verirsem de dediğin gibi günlük süt alıcanm kaynatıcm
tarafından
Hazır kaşık mamaları arasında iyi olan hero bayb ama raf ömrü kısa onlara da katkisal şeyler koyuluyor .bn kendi sutumle yogutlu meyve yptm öyle verdm. Hem daha sağlıklı hemde ne olduğunu biliyorum
(157 puan) tarafından
Geçen bende elma püresi yaptım elmayı haşladım bide ine pekmez koydum robottan geçtim yemedi beğenmedi dilini çıkardı hep hiç bişeyi beğenmiyor yoğurtu yiyor yoğurt çorbasını yemiyor ya :(
tarafından
Az az ver ağzına dök alışır tadına
-Reklam-
0 oy
tarafından
1 yaşından sonra inek sütü anca canım
0 oy
tarafından
daha dun doktordaydik aynisini sordum malesef 1 yas oncesi kesinlikle yasakmis canim 
(157 puan) tarafından
Çok sağol canım benim
0 oy
tarafından
Cnm ben doktoruma sordugumda 9. Aydan itibaren inek sutu verebilirsin demisti. Yari sut yari su olmak sartiyla ama 
0 oy
tarafından
1 yaşına kadar verme bence canm 
0 oy
(515 puan) tarafından
Oğlum 4 aylik beşinci ayın ayınde yani ben veriyorum ama üçte bir süt gerisi su içine de iki bisküvi atıyorum gayet güzel yiyor bir sıkıntısı yok çok şükür 
0 oy
tarafından
1 yaşından sonda ancak inek sütü içmeye başlayabilir canım hatta laktoz intoleransı olan bebeklerde bir yaşından sonra dahi tavsiye edilmiyor bir yaşından sonra çocuk devam sütleri var onlarla başlayabilirsin ama bir yaşından önce bebeklere inek sütü verilmez ben süt içinde çok sancılanıyorum gazlaniyorum mesela büyük kizim da öyle benim inek sütü içemiyor ayda yılda bir bardak 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 43 göst.
9 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,390 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 113 göst.
0 oy
8 cevap 169 göst.
7 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Canveannesi (1,020 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 80 göst.

379,382 soru