0 oy
890 göst.
Diğer kategorisinde (100 puan) tarafından

3 aylık bebeğim en son sabah 6 da mama içti dahada yemedi ağladı birazda ateşi vardı meyveli yoğurt yedirdim 4 5 çay kaşığı kadar az sakinledi bişey olmaz umarım ama napiyim yemedi mamayı çok ağladı aç

20 Cevaplar

+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Cnm bşy olmaz ama bidaha verme bence mama değiştir basla mama al yemiyorsa bunu
(100 puan) tarafından
Öyle yapacam ama evde tekim ben yardım edenim yok kimse yok eşim çalışıyor çocuğum perişan oldu mecbur verdim umarım bişey olmaz şuan sakinledi
(25,224 puan) tarafından
Cnm bşy olmaz eskiden hep vermişler böyle şeyler ama yinede midesini yorar daha küçük zehir vermedinya. Emmiyor mu seni hangi mama içiyo
(100 puan) tarafından
Sütüm olmadı hiç emmedi 1 ay anca emdi oda doyamadi bile Aptamil veriyorum doğdundan beri önceden içerdi şimdi çok zor içiyor hatta bazen aynı bu şekilde içmiyor ama önceleri iyi kötü iciriyodum uyku arasında ama şimdi ağlamaktan ateşlendi mecburen verdim
(25,224 puan) tarafından
Anladm cnm Allah yardım etsin inşallah içer başka mama al bakalım bide
(100 puan) tarafından
Amin inşallah teşekür ederim
-Reklam-
+1 oy
(6,203 puan) tarafından
Ateşi olduğu için yememiş zaten çok normal bi durum bu.38.5ustune çıkarsa hatanwye götürün ve bir daha 6ayi doldurmamış bir bebeğe ek gıda vermeyin hele hele de içeriğini bilmediğiniz şeyleri.ilik duş aldırın,ayak altına limon surun,eklem yerlerine de ıslak bez koymayın,üstünü de kalın giydirmeyin
+1 oy
(3,861 puan) tarafından
meyveli yogurt yerine sade yogurt verseydin canim keske :(
+1 oy
tarafından
Biberonu ememiyosa cay kasigiyla ver cnm  belki icer oyle
0 oy
(1,677 puan) tarafından
Ne dicemi bilemedim
0 oy
tarafından
Uyardigina göre yanlış bir şey olduğunu sen de biliyorsun 
(100 puan) tarafından
Biliyorum ama çaresiz kaldım ağlamaktan ateşi çıktı napiyim son çare aklıma geldi
0 oy
tarafından
Bazen malesef çok çaresiz kaldığımız anlar oluyor bi daha verme canim benim kızım 2 aylıkken hastalandı ateşlendi iki gün yaptığım mamaları geri döktüm inanki kendimi hiç o kadar çaresiz hissetmemiştim 
(100 puan) tarafından
Çok çaresiz kaldım inan ki kimsem yok yanımda ilk çocuğum ateşi bile düştü şuan sakinledi vermek bende istemem ama napiyim
tarafından
Biraz sakinlediyse tekrar dene mama yi canim
(100 puan) tarafından
Altını açtim az daha keyfi yerine gelsin deniycem inşallah
0 oy
(454 puan) tarafından
Hasta olduğu durumda çok içmesini bekleme az bile  içse gene yeterdi 
(100 puan) tarafından
Hastami bilmiyorum kaç kere mama yaptım içmedi döktüm artık ağlamaya başladı ateşi çıktı biraz yedirdim sakinledi şuan da
(454 puan) tarafından
Boğaz tahriş olmuş o
olabilir
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Meme niye vermiyorsun bu mama verme sevdasını anlamış değilim meme emiyirsa bırakın mamayı günah çocuklara 

Hem okadar küçük yavruya yoğurt verilmez kimse Yok mu yanında snnen kaynanan onlara danış 

Ne yavrular var tecrübesiz annelerin elinde yanlışlık la da olsa bebeğe Zarar verirsin 
tarafından
Ben meme emdigi halde cocuguna mama veren anne görmedimmm...Mama veren anneleride bu sekilde ezme sevdası nerden gelio bende bunu anlamıyorum.
(12,264 puan) tarafından
Sen görmedin ama ben çok gördüm
Sevdam dan sanane canım benim ❤️❤️
tarafından
Vala canım haklısın post sahıbının olmadıgı ıcın mama verıyor gayet normal ama dedıgın gıbı kılo alsın dıye mama verenlee vae dun cocugum cok agladı arkadasda bendeydı onunda benımde bebekler 2 aylık ıste dedı dur kız mama verelım belkı doymuyordur neyse denedım cocugum almadı hanı agzında dolandırdı kız zorlasan yer ha dedı kendı cocugu hıc aglamıyo masallah benımkıde hep gazdan aglıyo annemlerde de herkes sütün yok dıyordu en son dedım ustunuze mı fışkırtayım mama taraftarı degılım süt varken ama süt yokken kesınlıkle mama verılır
(12,264 puan) tarafından
Aynen öyle canım ben doğum yaptım sezeryali yım gözümü açtım baktım kızıma baba veriyorlar hemşireler
Ne yaptım ne ettim kaldırdım kendimi Kendi sütumü verdim
Çok ta güzel sutum vardı
İzin versem çocuk mamaya alışacak meme tutmayacak
tarafından
Benım sut gelmedı ebe verme mama dedı bende dınledım 3 gun ac kaldı cocuk sut gelmedı cok zorladım sıvı kaybı yasadı 2 gun kuveze alındı sonra hem mama hem süt verdım 15 gun ta ki sutum tam geldı mamayı verdım reddetdı ıcmedı bıle demekkı süt yetıyo dedım bıraktım
0 oy
tarafından
O saaten bu saate acmi o bebek canim  neden baska mama almiyorsun  yogurt zaten doyurmaz bi hasteneye gotr 
(100 puan) tarafından
Alicam ama şuan kimsem yok akşam eşim getircek Bebelac Gold aldiricam iyimidir bilmem ama deniycem bı sma ve Aptamili içmedi
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Başka mama denesen canım o yoğurtlar faydalı değil ki 
(100 puan) tarafından
Biliyorum ama çaresiz kaldım evet degistircem mamayı
(12,856 puan) tarafından
Hipp de güzel mama canım
Daha çok küçük yoksa pirinç ununu süt kıvamında yap içir derdim ama yapma
0 oy
tarafından
Ateşli olduğu için yememiş ac kalmasından iyidir. 

Bişey olmaz bir kerelik 
(100 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Vermemen daha iyi bağırsakları miktop kapabilir kaşıkla meyveli yoğurt vermek yerine kaşıkla mama içirmryi dene 
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Çilekli değilse sıkıntı olmaz bizde öyle büyüdük yalan mı bana annem herşey yedirmiş  kışın doğmuşum grip olmuşum 5 çay kaşığı kadar tarhana çorbası 2 çay kaşığı ıhlamur falan vermiyormuş yani Öldürmeyen Rabbim öldürmez inşallah birşey olacağını da sanmıyorum o herşeyi bilipte linçleyenler sade ana sütü etmenler değiller bu kadar abartılmamalı hepsini bitirmemişsin ya tadımlık doyumluk değil... 

KÖTÜ YORUM YAPANA CEVABIM YOK CİCİM:))))))) 
(100 puan) tarafından
Cilekliydi bı sorun olur mu ama kaşığın ucuyla az az verdim ve iyice bekledim ağzındaki bitsin diye çokta vermedim inşallah bişey olmaz
0 oy
(4,678 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Allahın izniyle hiç birşey olmaz kuzenimin anneside gitmişti bebeğe inek sütü vermiş 3 aylıkken hata market sütü verdiler birşey olmadı haaa yapın demiyorum allahın izniyle birşey olmaz birketeden 
(100 puan) tarafından
Zorda olmasam çaresiz olmasam yapmazdım ama napiyim teşekkür ederim bu anlayisini icin
(4,678 puan) tarafından
Rica ederim cnm bnm gerçekten çaresizlik çok zor hele elinde dilini bilmediğin derdini bilmediğin küçük bir yavru varsa insan deliriyor seni çok iyi anlıyorum
0 oy
(456 puan) tarafından
O durumu çok iyi biliyorum insan mecbur kalınca veriyor maalesef 
(100 puan) tarafından
Aynen öyle çok sağolun anlayışıniz için teşekkür ederim
(456 puan) tarafından
Ne demek canım hangi anne çocuğuna kötü bişey vermek ister ama insan mecbur kaldimi karnı doysun diye veriyor
(100 puan) tarafından
Evet gerçekten öyle rabbim evlatlarımızi bizlere bağışlasın kimseyi böyle zorda koymasın zor çünkü
(456 puan) tarafından
Amin canım çok Zor bi durum gerçekten
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Muhtemelen gazı vardır.Ilık duş aldır gaz masajı yap.
0 oy
(830 puan) tarafından

Linclenecek birşey yok millet abartmayi seviyor hemen. Sadece bir daha verme şeker oranı çok yüksek ve bağırsaklarını yorar daha çok küçük. Benimki de bazen içmiyor aç aç duruyor inat ediyor ayakta gezdire gezdire zorla da olsa ağzına veriyorum hemen ya da kaşıkla veriyorum kapatıyorum ağzını tutsun tükürmesin diye. Kullandığın mamayı değiştir istersen canım. Mamanın ısısına da dikkat et ben biraz fazla ılık vermişim içmedi baktım soğuğa yakın olmuş hemen ısıttım tekrardan. Düş falan aldır acıkır o zaman tekrar dene :)

(100 puan) tarafından
Cidden çok sağolun millet hemen bı yok onuda ver bunuda ver modunda zor da kalmasam vermem bebeğime kastım yokya herşeyim o benim
(830 puan) tarafından
Aynen kuzum valla haklısın sanki biz kötü olmasını istiyormuş gibi eleştiriyorlar anne evladının kötü olmasını ister mi hiç insan mecbur kalıyor bazen nasıl oldu şimdi içti mi kuzum?
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Kendin bile yazarken linç yemen gereken bişey yazdığının farkındasın meyveli yoğurt nedir ya yok artık oldu olmadı lahmacun yedir 

Çocugun tabi ki durmayacak bn onu aylarca çektim gazı var çünkü midesi mama anne sütü bunları bile kaldıramazken sn nasıl onu verdin anlamıyrm az sakinledi dediğin bebeğe yoğurt sancı yapıcak midesi nasıl hazmetsin.

Gaz masajı yap karnına zeytinyağı sür yiyeceği şeyler yedir o mamanın tadını sevmemiştir başka marka alın.o çocuğun dili yok ağzına ne soksak vebali sna azıcık dikkat edin Bea bacım.
0 oy
(295 puan) tarafından
Bende veriyodum napalim acliktanmi oldürelim bebegi canim

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 1,001 göst.
0 oy
3 cevap 608 göst.
23 Mayıs 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mervekrvl (983 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 463 göst.
24 Ekim 2019 Diğer kategorisinde Yusuf'un Annesi (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 115 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde 2801 (107 puan) tarafından soruldu

380,056 soru

11,377,268 cevap

34,864 kullanıcı

...