0 oy
402 göst.
Aile kategorisinde (274 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar ben kaynanamla eski bi konu yüzünden konuşmuyorum yani ararsa mesaj atarsa konuşuyorum ama mesafeli konusuyorum ben aramıyorum bugün beni aramış onu aramıyorum diye bana oglumu doldururum sana karşı, boşatirim sizi çocuğu da elinden alırım diye tehdit ediyor aklı sira bu kac oldu beni böyle tehdit ettigi mahkemeye vermek istiyorum yuvamı yıkmakla cocugumu almakla tehdit ediyor beni diye eşim de birsey demiyor takma sen onu he de geç falan diyor ama çok sinirimi bozuyor 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Eşin arkandaysa,kaynananı at arkaya gitsin.Pislik karı.
(274 puan) tarafından
Eşim gülüyor annesinin dediklerine basta bende gülüyordum ama habire laf sokuyor sinirlerimi zıplatiyor
-Reklam-
+1 oy
(2,381 puan) tarafından
Ah keşke ses kayidi alsaydin esine dinletirdin
(3,928 puan) tarafından
aynen benim de aklima o geldi keske kaydetse direkt esine dinletir
(274 puan) tarafından
Almama gerek yok eşimin yanında da dedi daha önce inanıyor bana anlatınca ama takma kafa ya diyor
(2,381 puan) tarafından
O zamam kafan rahat olsun canim eşin yanında sonuçta
(274 puan) tarafından
Kadından nefret ettim iyice yüzünü görmek istemiyorum
0 oy
(150 puan) tarafından
Ayyy ne cesaret kiz bu bnim kaynanam bunlarin birine cesaret edemez helle bir etsin kocam hep bnden yani çikar anesini bille sustur bosatirim ne demek onun icin mi evlendin sanki
(274 puan) tarafından
Benim kocam birsey demediği için zaten ondan cesaret aliyor
(150 puan) tarafından
Sa şunu dim gulum bnim kaynanam bir kere şikayet etti esimin dedigi sey direk su sen karimin canini sikmasaydin o da senin canini sikmazdi sn yapma bnim esimde yapmasin dedi kaymanam bir daha ağzını açıp bir şey demedi
(274 puan) tarafından
Ah nerde benim eşimde o yürek benimki anca he de geç boşver demesini biliyor
(150 puan) tarafından
İste esinin konusmasi lazim kuzum bos ver gec demeyle olmuyor dedigi seye bn bille sinir oldum gercekten Allla Allah sabır versin sana kuzum
(274 puan) tarafından
Amin sağol canım
0 oy
tarafından
Canm hiç takma eşin sna inanıyosa arkandaysa km ne derse desin boşver. Telefonuna call recorder siye uygulama var arama kaydedici ondan yükle olurda inanmazsa eşin aç dinlet her konuşmanı eşine kendi duysun. 
(274 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim. Inaniyir ama susturamıyor annesini napiyim ağzına kürekle mi vurayım diyor
tarafından
:D kürekle olmaz tabi anne sonuçta:) bence bsver madem öyle knusuyo eşine de ben senşn annen diye saygı duyuyorum ama açmicam dha tlefonunu ben üzülüyorum boşuna de açma hiç
(274 puan) tarafından
Bende vur diyorum laftan anlamıyorsa :D dedim ben kaynanama karşı hiç saygısızlık yapmadım eşimin susturmasini bekliyorum düzgünce konuşsa benimle bende arar sorarım ama kadın ben kaynanayim benim dediğim olacak beni üstün tutacaksın ben erkek anasiyim diyor al oglunu ilişme bana diyorum yok laftan anlamıyor kurekten anlayacak galiba:D
tarafından
Laftan anlamayanın hakkı kötektir :D ay valla zor benimde oğlum var ilerde böyle bi kaynana olmicam ya insan değil sanki altın doğuruyolar ya ne oğulları varmış :D allahtan benim kaynanamın ne benle ne kocamla alakası yok ayda yılda bir naber der geçer oh mis :D
0 oy
(3,574 puan) tarafından
Aa deli mi ne. Evladının yuvasını bozmak ne be. 

Sen de ki oğlun duydu söylediklerini. Böyle devam edersen seni silecekmiş. Dimyada pirince giderken evdeki bulgurdan olma de. 

Kaydettim. Mahkemeye veririm beni rahat bırak de üstüne gelirse. 

Ama eşin senin yanındaysa dünya karşında olsa boş. Tadını çıkar. 
(274 puan) tarafından
Akşam eşim işten gelince arayalım üçümüz bi konuşalım diye düşünüyorum eşim bakalım ne diyecek annesine hep işteyken arıyor çünkü annesiyle ne konuşuyorlar bilmiyorum bana boşver diyor da bakalım annesine ne diyor

İlgili bir soru bulunamadı

385,407 soru

11,524,901 cevap

35,192 kullanıcı

...