0 oy
539 göst.
Aile kategorisinde (295 puan) tarafından
Sorum başlikta sizce kacinci aydan sonra diyet spor yapilip kendini toparlamali kadin

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ilk 3 ay agir bisey kaldirmamali bence
(295 puan) tarafından
Oo ben hersey yapyodum ya mecbur kimse olmaynca
-Reklam-
0 oy
tarafından
Doktor bana 6 ay ağır kaldırma dedi kendini koru dedi ama spor işini bilmiyorum bünye meselesi bence doğumdan sonra zıplayarak yürüyen de var adım atarken çığlık atan da vucut sana yön veriyor ama sen yeni doğum yaptıysan yorma kendini 
(295 puan) tarafından
5 ay oldu artik yavaştan yapaym diyorum kilo aldi basini
(6,200 puan) tarafından
Bana da dedi ama 4.gun kovayla su taşıdım :D 1hafta sonrada spor yaptim
0 oy
tarafından
Bence bir sene boyunca yeni doğum yapmış sayılır niye dersen 

Diyet yapmak istese bebek emiyor zor olur zaten insanın vücut direnci düşük oluyor emzirince ben hep acikiyorum mesela gece 12 de bile yemek yiyip yatıyorum yemek yemeyip su içsem asslaaa sütüm olmuyor o gece ağlıyor bebeğim açlıktan az oluyor süt yetmiyor ve spor içinde aynı şey benim 6 ay olacak 25 gün sonra ama dikişlerim hala aciyor geçen mekik cekiyim göbek için dedim dikişlerim sızladı ilk bir sene bence kendi halinde kalmalı insan üstelik zaten lohusa psikolojisi de zor atlatiliyor
tarafından
Bide saatlerini değiştir çünkü mama yedirmek çok zor ya ben hiç istemiyorum mamayla uğraşmak ama mecbur bende uğraşıyorum benimde süt var bebeğim emmiyor maalesef sadece uyku arasında 5 dakika zorla emiyor ama onu da bırakacak galiba 3-4 gündür şaşırdı iyice emerken ağlıyor kaktiriyor mamada zor yiyor zaten senin bebeğin emmek istiyorsa sen saatlerini düzenle belki süt artar
(295 puan) tarafından
Bebegin kac aylik
tarafından
5 aylik
(295 puan) tarafından
Daha kucukmus cnm hangi mamayi veryosun
tarafından
Arı mama yemedi sma yemedi hero baby yemedi bende pirinç unu veriyorum onu yiyor
0 oy
tarafından
Ben 20 günlükken evi dip köşe temizledim ya :)
0 oy
(277 puan) tarafından
Kilo verene kadar hep yeni doğum yaptım diyeceğim :) oğlum 15 aylık bu arada :)
0 oy
(2,330 puan) tarafından
6audan sonra bence ek gıdaya başlayınca yani daha kolay olur çünkü oyle
0 oy
(4,247 puan) tarafından
6 ay korumalisin kendini sezeryan.olanlarda 1 yil.dikkat etmeli icerdeki yaralar 1 yilda ancak.toparliyormus canm
0 oy
(1,720 puan) tarafından
ilk 3 ay canısı

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 993 göst.
21 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Betül'ün Annesi‍‍ ❤ (3,078 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 71 göst.
+4 oy
19 cevap 724 göst.
30 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (839 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 344 göst.
8 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

396,817 soru

11,868,554 cevap

35,976 kullanıcı

...