0 oy
482 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (3,794 puan) tarafından
Lcw dan sipariş verdim kızlar.  5 tane erkek cocuk takim alt üst . Bi kazak bi hirka bi bot bi eldiven 9 yaş kizim için . 3 tane eşofman alt 3 kazak . 1 takim 1 hirka 1 eldiven . 680 tl tuttu. Uygunmu sizce.  Başka siteden almam pek lc den alirim hep.  Daha uygun daha fazla alışveriş yaptığınız site varmi acaba.  Kaliteli 

11 Cevaplar

0 oy
(2,704 puan) tarafından

Trendyol ve hepsi burada var, lwc çok uygun ama seninkiler pahalı geldi

(3,794 puan) tarafından
Banada biraz bi an fazla gibi geldi ama. Acaba dedim ben mi abartiyom. Bilemedim canimya. Almam lazımdı baska markalar da içime sinmiyor nedense.
(2,704 puan) tarafından
Anladım canım, ben de çoğunluk hep trendyol'dan falan yapıyorum çok uygun. Lwc'dan bakmadan almam, gidip alıyorum
(3,794 puan) tarafından
Lc kaliteli oluyo diye aldim  canim . Biraz pahalı ama
-Reklam-
0 oy
(1,008 puan) tarafından
Bence gayet iyi bir suru sey almışsın gule.gulr guzel.gunlerde giyinin.ins
(3,794 puan) tarafından
Evet canim tek tek bakinca takimlar filan alt üst derken hem iyi hem az pahalı gibi geldi genede ama bu fiyata bu kalite de başka yerde de bulabilirmiyim bilmiyorum. Lc den başka bi siteden pek almiyorum. Baska siteler nasil acaba
(1,008 puan) tarafından
Bilmiyorum ama emin ol.esim 2 gun once daha az şeyi daha yüksek.fiyata almis özenmiş diye kirmadim birsey demedim ama pahalı almis cok
0 oy
(1,720 puan) tarafından
Bir az pahalı geldi en ucuz bebek markete bak
(3,794 puan) tarafından
Onda bebek için var canım bebekliklerini hepsini ordan almıştım  ama büyükler canım benimkiler 9 ve 3 yaş
0 oy
(3,866 puan) tarafından
cok tutmus bence 
(3,794 puan) tarafından
Kışlık aldim canım.  Mecburen . Başka yere bakmadım . Çocuklara hep bu markadan alirim.
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Biraz pahali ama omurluk oluor yika yika giy hicbir sey olmaz 
(3,794 puan) tarafından
Evet kaliteli oluyo içime siniyo giyitirken. Pazar malı gibi olmuyo.
0 oy
(442 puan) tarafından
Pahali glmks sanki canim
(3,794 puan) tarafından
Az biraz öyle oldu evet canim kışlık aldim sezon başı
(442 puan) tarafından
Hayirli olsun gulum
(3,794 puan) tarafından
Gözüme batıyo ama cocuklarima değer diye kendimi teselli ediyom canım.
(442 puan) tarafından
Tabi canm onlar herseyin en guzeline layik
0 oy
tarafından
Bende 12 parça ürüne 400 küsür ödedim waikikide
(3,794 puan) tarafından
Sence iyimi bu fiyata
tarafından
İyi canım
0 oy
(2,332 puan) tarafından
Bana iyi gibi geldi. Takımlar pahalı oluyo genelde. Bende 1 ay önce falan kızıma lcw den 2 alt üst takım, 2 elbise, 1 askılı pantolon, 3 boxer, 2 atlet ve 2 külotlu çorap aldım 275 lira tutmuştu 
(2,332 puan) tarafından
Aynen hırkalar da pahalı ya
(3,794 puan) tarafından
Kiz pazara bakım dedim malı öyle adiki bide 40 50 lira diyo . Lc hem kaliteli hem kalın hem kaliteli.  Hakediyo parasını en azindan.
(2,332 puan) tarafından
Doğrudur canım. Ben pazardan sebze meyve dışında bir şey almadığım için fiyatları bilmiyorum ama genelde lcw den kıyafet alıyorum kızıma memnunum bende
(3,794 puan) tarafından
Bende çocuklara lc den başka yerden almam. Bi çorap filan alırım anca . Bi sorayim dedim fiyatlar nasıl diye çünkü çok kalitesiz duruyolar.  O ürüne o fiyat oluyosa lc ucuz bile.
(2,332 puan) tarafından
İyi yapmışsın canım
0 oy
(6,978 puan) tarafından
13 parcaya nerdeyse 700 tl bence cokta uygum okmamis canım. Bende hep lc den alirim ama hepnuygun olmasina cok dikkat ederim. Gule gule kullansin yavrularin
(3,794 puan) tarafından
Takımlar pahalı canim. Bide birer hırka aldim 70  tl her biri . Bot desen o da ucuzu varmi bilmiyorum
(6,978 puan) tarafından
Ben kisliklarini hep sezon disinda aldim canim daha ucuz oluyor, yazliklarida gecen ay aldim gelecek sene icin cok ucuzlamisti. Yoksa cidden pahali oluyor. Caniniz sağolsun mutlu gunlerde giysinler
0 oy
(838 puan) tarafından
Uygun bence Bende senin.aldığın daha bir kac eksik.eşya almıştım waikikiden 480 ödemiştim. Baaya almışsın sen uygun bence
(3,794 puan) tarafından
Aslinda evet canim tek tek bakinca hepsi uygun ama bazıları biraz pahalı haliyle
(838 puan) tarafından
Takimlar bot zaten pahalı
(3,794 puan) tarafından
Hirkalar da pahalı ya 70 tl her biri.  Ucuz olanlarda vardı ama benim aldıklarım 70 er lira
(838 puan) tarafından
Öyle  bende 60 aldim.geçen hafta
(3,794 puan) tarafından
Her sezon başı böyle çok oluyo ama çocuklar çabuk büyüyor.

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 359 göst.
26 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde fatma23_karakas_ (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 279 göst.
20 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 346 göst.
10 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Ervabebek (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 180 göst.
20 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,711 soru

11,398,747 cevap

34,923 kullanıcı