0 oy
2,174 göst.
Aile kategorisinde (25 puan) tarafından
sanki iki ayrı dünyada yaşıyoruz aynı evde ayrı yatakta yeni doğum yaptım hamile iken de ayrı yatıyorduk düşük tehlikem vardi sonrasında zaten doğurdum şimdi 1. 5 aylık oldu bebeğim durup durup bana ne zaman zayıflayacaksın yok eskiden bakımlıydın çingene gibisin utanıyorum senden iyide bebeğim hasta doğdu doğalı hastanelerdeyim içimden birşey yapmak gelmiyor aklım fikrim bebekte o iyi olsun bana yeter kendisi çok gamsız ben günlerdir ağlıyorum kendi blr elinde tlfn blr elinde laptop sanki onun çocuğu hasta değil sofraya oturuyoruz bebek ağlıyor kalk bak nasılsa sen yeterince kilo aldın yeme bekle oğlum bekle anan yerinden kalkabilirse sana bakacak bugun de annemin yanında kiloma takıldı laf sokuyor annem dedi kızım böyle değildi sen strese soktun bana kızdı annem git kendine üst baş al giyin bu ne hal kocam yokken dedi üstüne başına bak adam haklı kendini çok bıraktın dedi para verdi al kendine bişeyler al bende gittim bebeğe zıbın yastık bebek bezi aldım o parayla valla içimden gelmiyor ya birde 1 senedir hiç aramızda birşey olmadı yanağımdan öpmek istese izin vermiyorum o kadar soğudum ondan gözüme bir acayip geliyor çünkü hamile iken beni aldattı sanırım onu atlatamadım affettim sandım ama içimde biryerde kalmış meğer 

21 Cevaplar

0 oy
(2,704 puan) tarafından

Yazık hem annene hem kocana, bu nasıl zihniyet yaaa? Senin önceliğin evladın iken onların böyle düşünmeleri acayip sinir bozucu bir durum zaten olan kadına oluyor, çok yazık ne diyeyim yaaa

-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah böyle erkeklerin belasını versin cidden versin..

Sen ona evlat ver o böyle yapsın üstüne aldatsın daha böyle yapsın..

Annende seni savunacagina ona hak vermesi annen olduğuna eminmisin
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Onun şerefine benn  pislikkk herif
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Tülin şahine de eşi aynı şeyleri demiş Tülin sahin onu rezil etti ayrıldı. Hiç bişi çocuğundan degerli degil ama kendin için bakımlı ol aynaya bakınca mutlu olmak için 
0 oy
tarafından
Bnm de göbek var bazen esim tutar göbeğimi iynar yani hadi spor yap felan der kendin için der baska bisi demez esin ayip edio zaten lohusasin alınganlık olur bu zamnda normalde takmadığın seyi bu aralar çok takarsin esin dalga geçerse icime koymasaydin sende bebegi de 
0 oy
(1,161 puan) tarafından
evet  aldatmis  belkide  o yuzden unutmamissindir..  bu kocalar gerizekaimi. canim sen takma kafana.. kilonu bebeyine gore aldin.  dogum yapali ne kadar olduki zayifalayasan.  seni seven her halinle sevmeli. zaten her kadin dogum yapdikdan sora kilo alir  bu normal bir sey.. isi gucu yok senlemi alay ediyor.. cok ayip yapdigi.  bebeyinle ilgilen sem. hic bir seye takilma canim benim.
(1,161 puan) tarafından
can ya.. Allah  yardimcin olsun.  canim.  doktorlar peki ne soyluyor bu durumla  ilgili.  kendi kendine kapanirmi bes?
(25 puan) tarafından
inşallah kapanır canım beslenmesine dikkat edin 3 ay sonra yine gel dedi kontrole
(1,161 puan) tarafından
evet  ya. benimde bebeyimde var.. kalp rahatsizligi. bebeyimde 3 mm  olub simdi.. birde  mitral kapaklari kalinmis bu yuzden hic kilo almiyor..     bende yeni oyrendim.     4 aylikken bile 4500 qram idi.
(25 puan) tarafından
Allah acil şifalar versin canım inşallah
(1,161 puan) tarafından
aminn hepimizin bebeyine.
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Pislik herif hak etmiyo seni ve bebeğini  yaziklar olsun eş ve baba müsveddesi....
(25 puan) tarafından
Ona sorsan neler der kendini dev aynasında görüyor boşanma mevzusu açıldı bebeği alırım dedi hayırdır dedim neymiş o memurmuş ben bakamazmışm devlet ona verirmiş ailem fakir onlarda bakamazmış falan neleri düşünüyor
0 oy
tarafından
Nasil aldatti
(25 puan) tarafından
Hamile iken şehir dışına gitti tlnda mesajı gördüm öylesi kadına gitmiş
tarafından
Allah belasını versin ya ne diyim
(25 puan) tarafından
önce inkar etti yemin etti askerle konuşturdu neymiş te başkası yazmış hep öyle olur zaten dedim sonra dedi yazıştık ama gitmedim midem bulanıyor ondan kaç defa pis video izlerken yakaladım kaç defa gece gördüm ben arkamı döner dönmez izliyor evi terk ettim ama annem gile diyemedim geri dolaşıp sahili döndüm ayıp birşey ne diyecem eşim....p. izliyor ondan mı geldim
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Sen dünyaya bı evlat getirmişsin konuştukları laflara bak
(25 puan) tarafından
takmıyorum ki soğudum zaten bana canım bile dese gözüme batıyor
0 oy
(712 puan) tarafından
Valla kuzum işin zor gibi ama sen kilonu ver ona inat ondan sonra da sen ona de senin yanımda olmandan utanıyorum diye çok biliyo o çocuk getiriyosun dünya ya gene de faydalanamiyorsun böylelerinin köküne kibrit çöpü 
(712 puan) tarafından
Bebeğinin nesi var kuzum ki sıkmamaya çalış kendini gene de bebeğin için ayakta dur
(25 puan) tarafından
kalbinde delik böbreğinde genişleme var hemde kolik bebek anne sütü gelmiyor üzüntüden mama veriyorum kabız bağırsakları tembelmiş mahfoldum Allah beterinden korusun
(712 puan) tarafından
Amin kuzum kalbindeki delik %90 oranla her bebekte oluyor böbrek konusunda bi bilgim yok ama gaz icin YouTube da video var doktorların masaj tekniğini gösteriyor süt içinde humana kullan emzirmeye yada sağmaya çalış canım gelir Allah'ın izniyle herşey yoluna girer ileride bu zamanlara bunları mı takmışım dersin
(25 puan) tarafından
yok canım gitti gelmiyor neler neler denedim gazına inan çözüm yok dah bugun gittim doktora artık illallah ettim çocuk duruyor duruyor sanki yılan sokuyor bir ağlıyor her gün aynı saatte başlıyor sabah 7 ye kadar
(712 puan) tarafından
Lagman yap canm ben oğluma zeytinyağını kulak çöpüne batırıp poposundan az ittirip çıkarıyordum 2-3 kere sonra bezini kapatıp karnına masaj yapıyordum yapıyodu o şekilde
0 oy
(267 puan) tarafından
Affetmeseydin affetiysen bunlara katlanacaksın aldatan erkeği effedince g.ö.tü böyle tavan yapar 
0 oy
(27,330 puan) tarafından

Eşinin zihniyetine tüküreyim hay.

0 oy
(549 puan) tarafından
Tam dıcktm cnm bpslama esini dıe saçma kendini kendin İcin bakım yap die ama aldattığı ıcın affedemedn tabi

Kadın olmak zor walla hem es Cock ev derken nereye yetiscz
(25 puan) tarafından
bakımlı halimle iken aldattı oda onun bahanesi işte alsın ona sebep daha ne o kadar soğudum ki ne bilim ya tiksindim desem yeridir
(549 puan) tarafından
Evet cnm haklısın sonuna kadar annende biliyorsa durumları nıe oyle diyor sana ıcınden gelmiyor sncta
0 oy
(442 puan) tarafından
Hakkaten varmi boyle erkkler ya
0 oy
(3,233 puan) tarafından
Çok çok çok ayıp etmiş. Saygısızlık yapmış. Bunun kötü bir şey olduğunun da farkında değil sanırım.

Allah sabır versin kardeşim. Çok üzümdüm. Kadınlara sürekli bi şiddet off off:(
0 oy
tarafından
Eşinin yaptığı çok yanlış, böyle bir üslubla bunu dile getirmesi hiç doğru değil ama sende kendine olan öz saygını toplamalı bakım ve kıyafetine dikkat etmelisin bunu kendin için yapmalısın başkası için değil 
0 oy
(814 puan) tarafından
Hamileyken beni aldatti sanirim derken
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Terbiyesiz adam allah akıl fikir versin!
0 oy
(616 puan) tarafından
İlk kızgınlığım annenne canım kolay mı çocuk doğurmak eşine zaten yorum dahi yapamıyorum . Özel dehilse ailen yaninda değil mi ndn ayrılmadn yani şuan olmasa bile ilerisi pek yok ne demek bakmiyorsun cingeen gibisin filan . Böyle adamlar eve kuruş bırakmazlar ama kadın bakımlı olsun isterler ne garip senin adına çok üzgünüm ama bil ki sen güçlü bir annesin her şeyin üstesinden gelirsin 
0 oy
tarafından
Nasıl bir zihniyet var eşinde ya rabbim ıslah etsin inşallah

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 761 göst.
16 Mart 2019 Diğer kategorisinde Ftmaaa (2,931 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 521 göst.
25 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 2,882 göst.