0 oy
1,227 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Sabahtan beri zeytin kırıyorum sırtım çatladı maf oldum az önce aradılar eşimi yayladan geliyoruz yiyecek bisey var mı dediler evi gocurup getiriyorlar aşağıdaki evleri darma dağın malum göç hali eşim gelin hazırlarız biseyler dedi bende gelsinler tabi ki ac yatmasınlar dedim börek yapmistim makarna vardı yoğurt koydum çay demledim kahvaltılık biseyler daha koydum geldiler sofradayız kaynanam bir börek yedi başka bisey yemedi öyle çok yemek yiyemez zaten eşim bir börek daha yesene anne dedi kaynanam da yedim bir tane zaten beğenmedim ama yinede yedim dedi. Bende mutfakta eşime dedim neden konuşmuyorsun neden kız o kadar hazırlamış gecenin bu saatinde sizi düşünmüş beğenmesen bile eline sağlık desen ne olurdu nie kızın kalbini kırıyorsun demedin dedim derim smdi dedi geçti içeri. 

Ya hep böyle yapıyor ya ne zaman yemeğe gelse beğenmedim ben bunu yemem falan hep böyle hiç biseyi beğenmiyor gerçekten artık daga nasıl yaklaşayım bilemiyorum moralimi çok bozuyor bu kadın. Böreğim gerçekten kötü mü bir bakın? 

image

20 Cevaplar

0 oy
(442 puan) tarafından
Bizde bi laf neyse duzgun yazim seyini yesin☺
tarafından
Ben sovmuyorum günah diye sen şov benm yerime
-Reklam-
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Bence orda şakayla karışık ask olsun anne neyini beğenmedin diye ben sorardım sahsen 
tarafından
Ilk kez yapsa derdim ama hep böyle her geldiğinde beğenmez ben bunu yemem bunun yok suyu fazla böyle şöyle gider diğer eltimin yemeklerini över kasıtlı yapar yani
0 oy
tarafından
Amaaan yemezse yemesin . Herşeyi onlar güzel yapar onlar en iyisini bilir zaten . 
tarafından
Hiç bisey de yapmayı bilmez omrunde böyle börek yapmamıştır
0 oy
(295 puan) tarafından
Zikkim yesinler töbe töbe bende doğum yaptigimin gecesi kaynanamlara sahur hazirladim ne dedi kaynatan bunu yemezki olmamiş lan kari yeni dogurmuşum bebek aglyo bi zahmet sen yap denmiyo işte yaranilmiyor
tarafından
Vallaha ya kendi evimde olmasam Allahtan da korkmasam ben ona diyeceğimi bilirdim de neyse
0 oy
tarafından
İyisini yapsın da getirsin 
tarafından
Yapamaz bilmez gülüm bence cekemediğinden öyle diyor zaten
0 oy
tarafından
Zaten yol yordam bilen insan olsa beğenmese bile eline sağlık der kalkar söylemesi gerekmez uğraşılmış sonuçta bir emek var 
tarafından
Hep böyle ya bilmez ki Gerçekten bilmez ben aklımdan şüphe ediyorum onun zaten
0 oy
tarafından
Zukkum var yiyer mı :)))
tarafından
Allahtan korkarım korkmasam ben ona bildiririm de haddi korkarım benmde oğlum var ilerde gelinim olacak Allah nasip ederse o yüzden susuyorum
tarafından
Sen doğrusunu yapıyorsun bacım. Kaynananın oğlu olacak kocanda kabahat
0 oy
tarafından
Zıkkım yesinde kız baharatlığın çok güzel nerden aldın
tarafından
Her hangi bir mağazadan:)
0 oy
tarafından
Çağırma kuzum sende ac yatsın sana böyle yapana kadar 
tarafından
Vijdanim hiç rahat etmiyor işte. Hep vicdanıma yenik düşüyorum
0 oy
tarafından
Çok güzel gozukuyor kaynanan ağzının tadini bilmiyor bence 
tarafından
Kendisi hiç böyle şeyler yapmayı bilmez. Omrunde yapmamıştır yani cekemediginden yapıyor bence
0 oy
tarafından
Of Allahtann korkmasak catr catr ne *** yemeye geliyon ya dicen begmesen baska yerde ziikmlan dicen 
tarafından
Aynen öyle Allahtan korkmasam bir daha gelme yemede o zaman yemeklerimi derdim tutar kolundan kapı dışarı atardım ama işte Allahtan korkuyorum ses etmiyorum
0 oy
tarafından
Bnce kıskandığından öyle yapıyordur gayet hüzel duruyor
tarafından
Hep böyle yapıyor gerçekten kayinbabam da eşim de hatta kaynimda bana derler çok güzel yemeklerin gar diye hiç yemedik bu yemeği falan derler hiç ömurlerinde yemedikleri yemekleri yapıyorum o yüzden galiba çekemiyor az
0 oy
tarafından
Böyle oldu zaman sorsana canım çekinme eşine deme sn sor kibarca sor neyi eksik olmuş neyini begenmedin die sor ha baktın olmuo biz severek yedik de 
tarafından
Sormam çünkü gicikligina yapıyor illaki bir kulp bulur. Kaynanam hasta yemek yapamaz iş yapamaz bize geldiler ısrar ettim gitmetin kalın akşam yemeğini yiyelim diye evimde yeterli malzemem yoktu eşime sipariş vere vere yayla çorbası yaptım ve sofrada da dedim anne ben bu çorbayı senin için yaptım salçalı yemek yiyemiyorsun diye dedim tasi aldı önüme koydu ben bunu yemem nanesi fazla olmuş dedi. Ne kadar soruma gitti. Sonra yine tavuk çorbası yaptım neymiş içinde tavuğun derisi varmış yemezmis.  Yine aynı canın çekmesin lahmacun yapıp tüm aileyi çağırdim ablama diyor ki senin yemeklerin harika olur zaten çok güzel olmuş ellerine sağlık içini falan çok güzel hazırlamışsın ablamda ben yapmadım kardeşim yaptı dedi olsun ben sana diyorum falan dedi sonra edemedi sofrada eltimi ovmeye başladı yok çok güzel kek yapar hayatım boyunca herkesin kekini yedim ama onun gibi kimse yapmaz dalan dedi sofradan ağlaya ağlaya kalktım hep böyle yani. Bir kere de eline sağlık demedi.
tarafından
Kız kasti yaptını biliyorsan daha n diye ağlıyon boşversene O güzel dese nolur demese nolur ailen severek yiosa  tm  inadına yapıo baksana Allah akıl fikir versin
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Böreğin kötü değil ben yapıncada böyle görünüyor.Yiyenin kalbi kötü.
tarafından
Herkes çok beğendi zaten. Ama o illa bir böyle kötülük yapıp kalp kiricak yazık değil mi bana hamile halimle o kadar iş yapıp bir de sofra kurmusum eline sağlık bile demesin vazgeçtim haydi ses etmesin ona da raziyim
0 oy
(55 puan) tarafından
Ay hiç üzülme kuzum benm kaynanam da begenmez hep kızların daha güzel yapıyor bilmem ne dedi ben yeni evliyken  baya tatlı börek felan yapardım öyle diye diye geldiğinde sade bir yemek birde çay bıraktım bide kaynanam güzel yemek yapmaz eşim hiç begenmez oraya gidince hep aç olur herkes beğenir yemeğimi herseyimı bende yapmam bir ara dedi sen eskiden çok şey yapardın bende dedim beğenmediğin şeyleri neden yapiyim kızların yapsın bana da getirsin sustu 
tarafından
Bana da dedi bir ara eskiden tatlı yapardn falan dedi
0 oy
(267 puan) tarafından
Kocana bırakma kendin söyle
tarafından
Ben söylersem kan çıkar her halde.
(267 puan) tarafından
Ezik olacağına kan çıksın
0 oy
(518 puan) tarafından
Hemen alacaktin onunden ver ben yerim diye delinin yeri işte bir daha bak bakalım begenmemezlik edecek mi şükür edeceklerine begenmemezlik nedir,boşver kuzu cevirsen de begenmeyecekti
tarafından
Hep böyle iyilik yaramıyor ne yapayım nasıl yaklaşayım bilemiyorum vallaha üzülüyorum ta
(518 puan) tarafından
Hiç üzülme sorun onda canım
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Beğenmiyor sa kalksin kendi evinde yesin
tarafından
Kendisi aradı ha yiyecek bisey varsa gelelim dedi eşim gelin dedi bende dedim gelsinler diye ama hata etmişim
0 oy
(625 puan) tarafından
Aynı sorun bendede var bugün eşimle tartıştım hanım Efes'in moralimi bozdu şimdi rahat yatar artık doğuma geldi psikolojimi bozdu
tarafından
Hakkımı gerçekten helal etmiyorum ama o kadına
(625 puan) tarafından
Bnde helal etmiyorum
0 oy
tarafından
Çekemiyordur seni aynısından bende de var o kaynananin
tarafından
Gerçekten çekemiyor

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 565 göst.