0 oy
1,148 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Kimse annesi söyleyin görenler kaldırsin

Sildim ve üzerine googleden baktım çıkmadı . 
Kotu anne

17 Cevaplar

0 oy
(48,087 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
nw bu tepki kizlar bebegin annesi kimse görsün resmi kaldirsin diye paylaşmış hemen atar gider yapiyosunuz
tarafından
Deme öyle ben picligine yaptım zaten
Kötü niyetine yaptım anneyim ama bende ya
Bak diğer postlarına oglum için sordum sorulara 2 3 kişi cvp vermiştir linclenecek duurm ya payalsyim direk 35 kişi girdi 10 kişi yorum yaptı..
Iyice b.oku cıktı
(48,087 puan) tarafından
onlar da kötü niyetle demiyor ama senin iyi niyetinide anlamamislar
tarafından
Anlıyorlar amaç yazmak olsun istee
Diyorum diğer postlarına topladım  5 6 kişi en fazla bitanesi var oda 22 onda da dinle sorunca yazdılar
(48,087 puan) tarafından
oyle düşünme canim bende post açınca samimi olduklarim bile yazmıyor gormuyorlar cunku o kadar cok post aciliyor ki banada yorum yağmıyor yani ☺️ bosver takilma kimseye sen uyarsin minnosun resmini de sil google dan kalksin
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Bunu burda paylasman yanlis ama kuzum belki o arkadas burdan kaldirdi ama orda duruyor bide sen paylasmissin hemde izinsjz
tarafından
Yook hepsi herşeyi duruyo kötü niyetine paylaşmadım canım valal kimse ciksin geri silicem
tarafından
Niyetin kotu degil ama arkadas rahatsz olabilir belki ondan dedim
tarafından
Niye rahatsız olucak arkadaşım ? Iyimisiniz
Bende anneyim anlıyor musunuz iyligine yaptım bilsin silsin diye bende kaldıracam şımdı kim olduğu çıkar
tarafından
Ben iyiyimde sen degilsin sanirim insan gibi uyardikk iyimisiniz falan hayirdirr baskasinij cocugunu paylasiyorsun herkes ayni tepkiyi vermeyebilir size insanlik yaramiyor linc edeceksin lincc guzellik yaramiyor size
0 oy
(903 puan) tarafından
Aaa bende görmüştüm bu postuuuu
tarafından
Eveet benin de vardı böyle pistin ondan cıktı zaten
0 oy
(235 puan) tarafından
İnsan korkuyor bi foto atmaya ya 
tarafından
Aynen öylee valla ayrımcılık gibi olmasın ama kız çocuklarına daha zararlı diye düşünüyorum
0 oy
tarafından
Ay nssil cikio
tarafından
Ya kendi anneme baktiriyrodum bak çıkıyor burafa diye kendi oglumun kini çıkartmaya çalıştım o anda bu cıktı paylastigin resimler çıkıyor cani. Googlede
0 oy
(3,702 puan) tarafından
Yabancı gelmedi bebis 
0 oy
tarafından

Silsenizde çıkıyo diyorum zaten herkes bakın silicem diyo ama silinince gitmiyo işde 

tarafından
Naptın canım merak ettim seni
tarafından
Hastaneye gittim yattım sonra bi gün daha kalacakdım ama çocuklarıma bakacak kimse yokdu o yüzden çıkdım işde biraz enzimlerin yüksek dedi bana çıkmaman lazım dedi ama ben çaresiz kaldım işde dün geldim eve yine gidicem hastaneye pazartesi günü kısmetse  37 ve 38 inci haftada alırız dedi eğer sancın varsa yoksada ona göre karar vericez dedi doktorlar kısmet Az kaldı doğuma haftaya değil ondan sonra ki hafta oalbir sezeryan Ekim ayının 12 ile 19 arası
0 oy
tarafından
Sihem canim sihemin annesi
tarafından
Tam canım söyleyince silsin
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Ay sihem bebis bu. Allah nazarlardan korusun bal kızı. Annesi kaldirmiyosa cikmistr canim kaldirinca google den siliniyor diye biliyorum 
tarafından
Aynen halledicem cankm bende kötü kalpliyim ben onun için paylaştım anne değilim sonuçta ben öylesine girdim ya hemen linçciller geldi.
Sağol canim
(1,964 puan) tarafından
Bakmadim canım  yorumlara niye kötü  kalpli olasin uyarmak istemissin. Sende silmssn cikmaz tekrar sanrim anneside  gorduyse kaldırmak  isterse kaldirir caniim
tarafından
Buradakiler öyle anlıyor canım ondann
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Sihem bu ...
tarafından
Ozaman söyleyin de silsin bende şimdi siliyorum
(12,773 puan) tarafından
İsmide ne güzel mis
tarafından
Eveet.
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Ya arkds esimden baskasina oldum demis ama girince tabikide kizima asigim yazmis Paylasman cok sacma ne alaka
tarafından
Ciddi mısın?
(3,921 puan) tarafından
Ewt.niye sasirdin
tarafından
Hiç  boşver
0 oy
(202 puan) tarafından
Sen paylaştığın icin tekrar google a ikinci kez dusuruyorsun yaptigin sey etik degil
tarafından
Hadii canım  ne kadar  kuulsun ? Merak etme hallederim ben onu silerim biseyler yaparım uğraşırım kötü kalpliligome yapmadim.
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Bende şuan kendi paylaştıklarıma baktım canım postumu görüyorum ama resim gözükmüyor 
tarafından
Ben kendimkine bakıyordum buda çıkınca birde kız cocugu onun için paylaştım kötü niyetine değil yani . Hemen lince geldiler sagolsunlar iyilik yaramiyor buradakilere
0 oy
(27,177 puan) tarafından

Sihemin annesi nickili kisinin kızı. 

Sende paylasmasaydin keske doğru degil bence

tarafından
Kotu niyetime paylaşmadım silicem ben kendi çıkana kadar veya baktım olmuyor silerim ne olucak soruyu. Bir şekilde uğraşır hallederim yani
0 oy
(22,072 puan) tarafından

Masallah pek guzelmjs kiz:P

tarafından
Eveet kız cocugu sonuçta diye paylaştım kötü anne olaraktan kaldım... ama.kimseye pabuç bırakmam.
Ben kimse değilim
(22,072 puan) tarafından
Amannn burdakiler hacı hoca canim herseye bi kulp herseye bi laf bulurlar o yuzden salla gitsin
tarafından
Öyle yapıyorum gereğinde cvplarini aliyolar ama :))))))
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Git yazan yer var ya oraya bas o post çıkar cnm kimin old 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 379 göst.
4 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Zeynokursu499 (629 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 966 göst.
9 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 763 göst.