0 oy
293 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Merhaba arkadaşlar  13 haftalik hamileyim fakat evliliğimden hiç memnun değilim eşimden sürekli hakaret bazense el kaldırma olayları oluyor benim artık dayanacak gücüm kalmadı sabretmemde biyere kadar kaynanam desem bu hamileliğimi zehir etti bana yardımcı olur musunuz..

5 Cevaplar

+1 oy
(8,081 puan) tarafından
Ne gibi yardımcı olabiliriz canım babamın tanıdığı var avukat. Boşanmak mi istiyorsun nerede yaşıyorsun 
tarafından
İstanbul'da yaşıyorum eşim bugün yine aynı sekikde şiddete kalktı haklıymış gibi eski sevgilisiyle takiplesmeye başladılar ben bunu kaldıramam
(8,081 puan) tarafından
Ciddi misin. Izmirde olsan yardımcı olurduk canım. Seni geçtim karnında ki bebeğe de mi acımıyor
tarafından
Umrunda olsaydı yapmazdı
-Reklam-
+1 oy
(6,978 puan) tarafından
Tam bie bilgim tok canim ama devlet dabismanlik hatta gerekirse avukat veriyor diye biliyorum
tarafından
Artık bazı şeyleri tahammül edemiyorum ailemide zor duruma sokmam istemiyorum annem son evre kanser hastası öğrenseler annemin aklı hep bende kalıcak nasıl bir yol izlicem bilmiyorum
(6,978 puan) tarafından
Annene belli etme bir sure sen kendin gereken adimlari at. Bak altta arkadasta yazmis baro avukat veriyormuş, Allah yardimcin olaun
0 oy
(586 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım çok zor şeyler 
tarafından
Rabbim kimseyi böyle acılarla sınamasın gerçekten zor
(586 puan) tarafından
Amin canm amin
0 oy
tarafından
Canım savcılığa git barodan avukat talebinde bulun baro ücretsiz avukat veriyor şiddet olduğunu anlat ve masrafları karşı tarafın karşılamasını talep et mahkemeden sonra tüm masrafları da o ödemek zorunda kalır. 
0 oy
(783 puan) tarafından
Esin ne zamandanndir böyle canim. Allah yardımcın olsun
tarafından
Kaynanam bana sürekli ters yorgun oluyorum uzanıyorum laf atıyor sürekli biseyler diyo yemek yaparken rahatsız oluyorum eti sevmediğim halde yemeklere et koyuyor bildiği halde sürekli ters gidiyor eşim içinde annesi melektir ben kötüyüm
(783 puan) tarafından
Esin hep mi böyleydi evlendiğinden beridir
tarafından
Nişanliyken zaten sürekli annem seni çok seviyor derdi büyük eltimde ablam olur ama ablama farklı bana farklı evlendikten sonra anladım eşimde aynı şekilde

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 19 göst.
19 Mart 2024 Diğer kategorisinde Yaso.yasemin (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 109 göst.
24 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde My Rose (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 466 göst.
22 Şubat 2023 Aile kategorisinde Ayse.ozcans (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 445 göst.