0 oy
376 göst.
Diğer kategorisinde (86 puan) tarafından
merhaba kızlar doğumdan sonra iç çamaşır böyle bu tarz mı giyiliyor ilk doğum https://www.civilim.com/kujju-hamile-slip-siyah-7124-syh

vee kış bebeği olacak https://www.civilim.com/civil-baby-kiz-bebek-kapusonlu-astronot-mont-tulum-3-12-ay-pudra-5204-pdr tuluma ihtiyaç olur mu 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Olur canım tulum sıcak tutar 

Normal doğum yaptım ben kirkina kadar korse taktım normal çamaşırlarımı giydim bunlardan hiç almadım 
(86 puan) tarafından
ay çok heyecanlı kıyafetlerimi de özledim :) çıkarken ne giydin canım hastaneden eski kıayfetlerini mi götürdün ne yaptın :)
tarafından
Giydiğim kıyafetler batmış di suyum gelince çantada pijama vardı onu giydim hastanede eşim getirdi kıyafet çıkarken giymeye hastane çantasında kendi kıyafetin çok kalabalık oluyor
(86 puan) tarafından
doğaçlama takılcam artık valla ne olacak sa :)
tarafından
Valla bir suni sancı çekmişim ki gözlerime uyku girmiyor aynı seyee dayanamam diye bide kansızlık da var doktrorm da kan değerlerin düzeltmeden düşünme dayanaman dedi eşimde ikide bir sana bişey olursa ben napacm diyor piskolojim i bozdu ya :)
(86 puan) tarafından
kansızlık bende de çıktı  haftadır ilaçlı serum alıyorum 5 iğne bakalım haftaya kontrolüm var ne olacak :) az kaldı hayırlısı ile gelsinde :)
-Reklam-
0 oy
(295 puan) tarafından
Tulumu al canm bebekler bilmeden çok yuzune getryo battaniyeyi onu giydir uzerini örtme bebegin 

Lohusayken kendini sıcak tut
(262 puan) tarafından
Bu tulum aşırı sıcak olmaz mı ya çok terletir küçücük bebeği bence gerek yok buna kundak yapıp üzerine bir battaniye yeterli
(86 puan) tarafından
ilk olunca tecrübe olmayınca merak ediyor insan
(86 puan) tarafından
benim hiç bigim yok canım :/ bana burda herkes alınması gerek dese alacağım o durumdayım
0 oy
(5,327 puan) tarafından
Normal giydiğim çamaşırlardan daha büyük çamaşırlar giymiştim kızıma o tarz bir tulum hediye gelmişti çok fazla kullanamadım için çok terletmisti dışarı çıkarken giyindirmiştim bu yüzden
(86 puan) tarafından
tamam canım ben de öyle yapayım.
0 oy
tarafından
Tulumu alma cnm bn kullandim cok sicak tutuyor cok terliyor isilik olmustu boynunun altlari hep bncede kundak ve battaniye yeterli die dsnyorm
(86 puan) tarafından
teşekkürler canım :)
0 oy
tarafından
Uyku tulumu değil yalnız. Dışarda giydirmelik. Hastaneye faln giderken iyi olur al bnce. Çamasıra gelince sart değil
(86 puan) tarafından
teşekkürler canım :)
tarafından
Ama 0-3 alma 3-6 al

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 102 göst.
30 Mart 2024 Diğer kategorisinde Aselhira (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 61 göst.
30 Mart 2024 Diğer kategorisinde Aselhira (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 94 göst.
5 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sinem48300 (649 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 40 göst.
3 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Havin06 (2,429 puan) tarafından soruldu

399,856 soru

11,960,453 cevap

36,128 kullanıcı

...