0 oy
871 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (2,794 puan) tarafından

Bu ay bana da çıktı kutu çok sevindim :angel: içeriğini bilmiyorum geldiğinde burda paylaşım yaparım belki,kayıt olmayan varsa olsun derim ücretsiz hediye kutusu gönderiyorlar ne sıklıkla gönderdiklerini tam anlayamadım 4 5 gün önce bi gönderim yaptılar şimdi tekrar yapıyorlar bu sıklıkla giderse iyi:Ddenebunuya 2017 den beri üyeyim sadece bi kere çıktı sonra bi daha çıkmadı,buna 1 aydır felan üyeyim hemen çıktı inşallah devam eder çıkmaya:Pprensesimin şansı diyorum artık anne olmayı ona borçluyum çünkü<3

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Nasıl üye olunuyor daha doğrusu nerde bende olmak istiyorum bide dene bunu kutusuna nasıl olunur üye çok merak ediyorum
(2,794 puan) tarafından
Canım anneyimyolla.com a gir sayfada üye ol var ordan bilgileri doldurup üye oluyorsun denebunu da aynı şekilde google yaz sayfaya gir üye ol var,bide instagramın varsa anneyimyolla hesabını takip et duyuru yapıyorlar
tarafından
Tamam çok sağol çok tskr ettim instagramım  yok bir sorun olurmu
(2,794 puan) tarafından
Olmaz canım
tarafından
Tamam kuşum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ot gönderiyorlar ot :D.

Tabi herkesin aynımı ayrımı bilmem.. 
(2,794 puan) tarafından
Ot deme kız :D  2 tane mısır meyveli bitki çayı normal siyah çay bebek için boyama kitabı baharat felan gönderdiler:Dd
0 oy
(1,720 puan) tarafından
Bana çıkmadı yine
(2,794 puan) tarafından
İnşallah çıkar canım şans işi :)
0 oy
tarafından
Bana da cıktı ama ne çıktığı belli değil ya . 
tarafından
Tamam kuzu oynayalim kaç gibi olsun öyle birbirimizi kaçırmayalım. Hangi ligdesin sen :)
(2,770 puan) tarafından
Valla lig falan bilmiyorum aksam yemek falan yeriz cocuklari uyutup rahatca 2 el atariz
tarafından
Aynen kuzum haberleşiriz:)
tarafından
Kizzz hadi maça gel bebe uyudu benim:))
(2,770 puan) tarafından
Anaaaa unuttum ya ben onu
0 oy
(1,073 puan) tarafından
Bildirim e postaya mı geliyo kutu olunca ve ayın kacinda veriliyor hep canım 
(2,794 puan) tarafından
Evet e postaya geliyor canım belli bi günü yok ne zaman isterlerse o zaman yapıyorlar instagramın varsa anneyimyolla hesabını takip et duyuru yapıyorlar
(1,073 puan) tarafından
Sağol canım istagram kullanmıyorum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 222 göst.
1 Mayıs 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Balbocegi (241 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 810 göst.
22 Aralık 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 128 göst.
24 Mayıs 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Esrat (9,242 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 116 göst.
7 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Ece0935 (93 puan) tarafından soruldu

396,871 soru

11,870,266 cevap

35,981 kullanıcı

...