0 oy
899 göst.
Diğer kategorisinde (778 puan) tarafından

image

kizlar aklım almıyor ya insan evladını nasıl sevmez yaa off off bu ne o masum çocukların suçu ne:((

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah belasını versin ruh hastası pislik
(778 puan) tarafından
Vala versin Allah belasını bu nedir yaa
-Reklam-
0 oy
(1,669 puan) tarafından
O bebeğe yaşattığın tüm acıların binbirw katını yaşarsın İnşallah! 

Cezaevinde seni güzel Günler bekliyor
(778 puan) tarafından
Aminnn innsss da beter acıyı ins ins
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Offf off yaa biz opmeye kiyamiyoruz bunlr nasil yapar anlamiyorum canin kanin cigerin yaa nasil kiyabiliyolar yaa
(778 puan) tarafından
Aynn vala benim aklım almıyor bı anne nasıl yapar bebek bu ağlayacak durmayacak tabi ben bağırınca bile içime veriyor bunun yaptığına bak
0 oy
(867 puan) tarafından
Insanlık nereye gidiyor yaaaa. Allah hidayet versin. Çok şükür ki bu dünyanın bir de öteki tarafı var 
(778 puan) tarafından
Amin amin insanlık hiç iyi yerlere gitmiyor cnm dünyanın sonuna yaklasiyoruz
0 oy
tarafından

Allah hak edene evlat versin böylelerine vermesin evlat ..yanıp yanıp tutuşan evladı olsun diye neler yapan var bunlar da öldürüyor caniler

O çarşaf dan utan utann
(778 puan) tarafından
Amin amin aynn hastane hastane dolaşıp bebek diyenler ahh ahh
tarafından
Aynen ya Allah belasını versin sürünsün hapiste insalla
(778 puan) tarafından
İns cnm
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Çocuğuma bağırdığımda bile ben o kadar pişman olurken bunlar neler yapıyor Allah ıslah etsin Allah bildiği gibi yapsın
(778 puan) tarafından
Aynn cnm bende onu diyorum bağırınca içime veriyo bunları gördükçe bı hoş oluyorum iyide amin
0 oy
tarafından
Bunlar sorunlu insanlar diyecek bay bulamıyorum öbür dünyada kat kat acı çekecek  
(778 puan) tarafından
Aynn öyle cnm
0 oy
(1,218 puan) tarafından
Allah'ım herkes doğurur ama anne olamaz sözünün örneği bu  oğlumdün düştü alnı sisti aklim çıktı benim canım da yandı saatlerce kendimi suçladim ağladım
(778 puan) tarafından
Ayy cnm geçmiş olsn çocuk bu illa düşe kalka buyuyecek Rabbim beterinden saklasin
(1,218 puan) tarafından
Aminn
0 oy
(586 puan) tarafından
Böyle insanların akli dengesi yerinde olduğunu düşünmüyorum bence pskolejikmen sorunları olan kişiler yapıyor bunu 
(778 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum ama ne bilim evlat ya o zmn dogurmayacakk
(586 puan) tarafından
Işte doğum dan bile haberi yok ki Bi tanıdığım var kimseyi sakın kınama der hep bana
Bekarmış önce hep dermiş insan çocuğuna nasıl kıyar nasıl bir insan bunlar filan dermiş sonra evlenmiş eşiyle çok büyük sorunlar yaşamış ve kadın pskolejik olarak çok skinti  yaşamış çocuğa hiç bakmaz mis öyle ne olursa olsun derdim diyo çocuk bakımsız lıktan ölmüş kadın nasıl pişman şuan bnm o zaman pskolejim çok bozuktu diyo neler yaşadım diyo çocuk kavramını bile unutmuştum diyo bak yıllar geçmiş kadın hergun içim yanıyo diyo çok yakın bir tanıdığım yani haberde filan çıksın ben hep derim ay nasıl bir  anne pislik filan derim o hep sus ben neler yaşadım biliyorsun der
(778 puan) tarafından
Haklısın insanın aklı başında olmayınca kimseyi gözü gormez
(586 puan) tarafından
Aynen canm o yüzden ben hep allah yardım etsin der geçerim ne yaşadığını bilemeyiz  kafası nasıl bilemeyiz
0 oy
(2,874 puan) tarafından
S.erefsiz karı Allah böyle insanlara çocuk vermesin
(778 puan) tarafından
Amin amin
0 oy
tarafından
Bende bunu anlamıyorum bunun gibi bir sürü caniler anne oluyor baba oluyor biz niye olamıyoruz bebek için yanıp tutuşurken biz neden olmuyoruz 

Rabbim kimseye evlat acısı ve yokluğunu göstermesin o kadar zor ki insanın yüzü gülerken kalbinin ağlaması kadar zor bir şey yok bu dünyada 
0 oy
(783 puan) tarafından
Bide kapalı lanet kadın. Lanetler onun üzerine olsun. Gebersin o.rspu
0 oy
(544 puan) tarafından
O. Rospu bunların Allah belasını wersin
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Sözde dindar başında türbanı var ama Allah korkusu yokmuş.Evlatlarımız Allah'ın bize gönderdiği hediye ettiği bir melek Allah'ın nimetine ne olursa olsun kıyılmaz 
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Bunlar insan degil Allah bildigi gibi yapsin itinn cocugu pislik
0 oy
(518 puan) tarafından
Okudum haberi,Allah kahretsin böylelerini çocukta izmarit yanıkları bile varmış başka çocukları varmış onlara da yapmış
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Allah belasını versin Dıyecek vi sürü şey var aslında da neyse 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 356 göst.
17 Ocak 2023 Aile kategorisinde Eminenur (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 594 göst.
11 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 623 göst.