0 oy
1,281 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar inanılmaz derecede Fast foot istiyor cnm en son 2 ay önce fln yedim valla kıyafetleri hazırladm gidip alayım dedim sonra yok zararlı dedim valla fenalık geldi ya yesem nolur kiiii bir şey söyleyin 

28 Cevaplar

0 oy
(1,865 puan) tarafından
Canim surekli beslenme haline gelmediginden zarari olmaz. Bende nadiren burgerden yiyorum. Tabi saglikli beslenmeme de dikkat ediyorum surekli fast food yemiyorum.
tarafından
Ayrnn cnm zaten en son 2 ay önce yedim çok istedi cnm dayanamadım artık yemem zaten :)
-Reklam-
0 oy
(404 puan) tarafından
Ye canim birsey olmaz hergun yemiyoruz ya ayda yilda 1 arada yapilan kacamaklara doktorlarda birsey demiyor zaten bende yiyorum arada canim cok cekince
tarafından
Ayrnn cnm bnim arada kaçıyor bşr dha yemem zaten 32+2 olduk artık zaten istemem yedim ya aramam :)
(404 puan) tarafından
Hadi afiyet olsun :)))
tarafından
Sağol cnm benim :)
0 oy
tarafından
Valla ben canim ne istediyse aldım yedim canım hiç esirgemedim kızımda maşallah gayet sağlıklı canın bu denli istiyorsa ye kendine de bebeğine de eziyet etme ben nst de yatıyorum aklıma bir şey geldi yiyecek nasıl canım istedi ay bi baktım bebeğin kalp atışları hızlandı ya dedim tesadüftür biraz durdum yine düşündüm ama nasıl ağzımın suyu falan akıyor düşününce baktım yine kalp atışları hızlandı:D :D çıktım eşime anlattım ve hemen gidip canımın istediğini yedim 
tarafından
Yavrucugun nasıl canı çekmiş demek ki :D yiyince rahata erdi :)
tarafından
Aynen teyzesi :))
tarafından
Oysss teyzesi yesin totusunu
tarafından
Hahaha canımsınnn ❤️❤️❤️❤️
tarafından
Galp galp galp ❤❤❤❤❤ :D
0 oy
(150 puan) tarafından
 Cnm yiyebilirsin ama asiridindan kacin  adiri yersen ya karaciger 6aglanmasi olur uada cnm bebegin kilo almaz suser dogumdan sonnra o sod gider ama fogumun zof olur biraz uzun oldu ama oyle
tarafından
Haklısın cnm zaten en son 2 ay önce yedim çok istedi cnm son kez yedim 32+2 olduk artık zaten yenmem bir daha
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Kız ye , acıma. Allah aşkına aklında kalıcana midende kalsın. Üstüne sıcak cukulatada iç oohh mis  
tarafından
Hahah canımsın ya yedim kız yedim valla dayanamadım :)
(2,633 puan) tarafından
:D gideyim bende yiiyim bari zaten doymuyorum hep açım :D
tarafından
Ye kız ye afiyet bal şeker olsun :)
0 oy
(224 puan) tarafından
Ay valla ben yiyorum dayanamıyorm napıyım 
tarafından
Bnde yedimm valla dayanamadım
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Bende alıyordum yarısını yiyip eşime veriyordum hergun hergün olmaz tabi ama arada kacamakta yapmak lazım.. :))
tarafından
Tabisi arada olur yani :))
0 oy
(32 puan) tarafından
Ben yedim hemde doyana kadar. Sonra daha canım istemedi. Nefsimi körelttim bir defa hamburger vs bir defa pizza yedim. Ama güvenilir yerlerden yedim. Önemli olan köfte, sucuk vs kaliteli olması. McDonald's a karşıyım içinde dünyanın katkı maddesi var içinde
tarafından
Cnm en son buger dan yeidn 2 ay önce fln birde bugün bnde Mcdonalds dan yemem hiç bir kere yedim 3 sene önce tadı çok değişikti bir daha ağzıma sürmedim
(32 puan) tarafından
Bizim burda Ot diye bir restorand var AVM de gerçekten herşeyi çok iyi. Bilmiyorum her yerde var mı. Daha 10+5 im geçen hafta hem kola hem pizza götürdüm. Ondan önceki hafta hamburger yedim. Bir tek midye yemedim onuda canım çekmiyor. Çok canın istiyorsa güvendiğin yerden yiyebilirsin. Önemli olan hijyen ve iyi pişmesi. Bu yüzden zararlı zaten
tarafından
Yok cnm midye yemem zaten Bn sevmiyorum pizzayıda bir tek burger işte o da son kez yedim bir daha istesem yemem artık zaten 32+2 olduk
(32 puan) tarafından
Bende yemem zaten bulantılar yüzünden birşey yiyemez oldum. Az kalmış doğumunuza Rabbim sağlıklı bir şekilde bebeğinizi kucağınıza almayı nasip etsin inşallah ☺️
tarafından
Amin cnm hepimiz sağlıkla kavuşalım yavrularımıza :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 311 göst.
2 Haziran 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Simsek21 (1,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 283 göst.
24 Temmuz 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Simsek21 (1,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 583 göst.
28 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 402 göst.
25 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Tuba☀️ (5,376 puan) tarafından soruldu

380,183 soru

11,381,631 cevap

34,875 kullanıcı

...