0 oy
1,177 göst.
Diğer kategorisinde (34 puan) tarafından
Mrb bayanlar aranızda kürtaj olan var mı nasıl bi süreç ne kadar suruyo ağrı sizi çok oluyo mu narkozun yada anestezinin etkisi çok geç mı atiliyo bilgi verir misiniz 

29 Cevaplar

0 oy
(2,330 puan) tarafından
Öncelikle Cook geçmiş olsun cnm rabbim yar ve yardımcın olsun kimseyi o yıllarda eylemesin .bende 5aylik erken doğum yaptım suyum gelmişti 3.cocugumdu ve doğumu yapıp suni sancıyla sonrada tamamen bayıltıp ameliyathanede kürtaj yaptılar hiç bişey hatırlamıyorum kendime gelince çıkardılar odaya bir gece yatıp çıkmıştım ama benim Cook kanamam oldu sonra normale döndü 1ay da lohisaligim sürdü rabbim kimseye evlat acısı yaşatmasın ben yaşadım bunu hiç aklımıza gelmiyor başımıza geldi rabbim beterinden korusun cennette bizi bekleyen evlatlarımız olacak öyle düşün .
(34 puan) tarafından
Rabbim kimseye yasatmasin inşallah kimseyi böyle darda zorda birakmasin
-Reklam-
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Kürtaj sebebini okudum da mecbur musun aldırmaya başka çıkar yol yokmuymis ne biliyim ilacı  tedavisi yokmuymis 
(34 puan) tarafından
Canım sürekli nöbet geçirip evladimla ilgilenemicem doğum yaparsam yaptıktan sonrada sürekli nöbet geçiricem ve ne bu bebegime nede yeni bebegime yetemicem inan o kadar kötü bi durum ki bazen kötü oluyorum evladimi kucagima almaya korkuyorum o dakika bayılır nöbet geçirirsem yavrumda benimle birlikte düşer cani acır bi yerine bisey olur diye
(3,701 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inş Bi çıkar yol bulursun ama iyi korun ne olur bir daha hamile kalip aynı durumu yasama
0 oy
tarafından
Ben aldır yada aldırma demeyeceğim çünkü kader ile oynayamam. Allahım sana yardım etsin inşallah cnm dualarım seninle 
(34 puan) tarafından
Rabbim razı olsun nolur eksik etme dualarını
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Canm ben anestezi olmadan oldum vakum yöntemi diyolar galiba hatta izledim dr yatsana sen ne bakıyon diyodu hiç bşy hissetmedim ama bitince bi kaç gün adet oluyomuşum gbi sancı oldu 2 3 gün yattım öyle evde o kadar 
(34 puan) tarafından
Inşallah benimde  çok ağrım sizim olmazda evdeki masum yavruma yetebilirim
(5,376 puan) tarafından
Yok canım hiç bşy hissetmedim vallahi bak uyuşturuyo galiba orayı hatta spekulum diye bşy varya önce onu takıyo hani rahimi açmak için onu takarken bağırdım ama kürtajı inanki hissetmedim dr tmm bitti dedi çok geçmiş olsun
(34 puan) tarafından
Inşallah bende öyle kolay atlatirim
0 oy
tarafından
20 haftalik bebegim olu dogdu doktor aletlerle icimi temizledi de kurtaj omu oluyo tam bilmiyom cnm  eve geldigimde ayaga kalkabiliyodum bagdas kurup oturabiliyodum yere sanada cok gecmis olsun kuzum 
(34 puan) tarafından
Sağol canım Rabbim kimseye yasatmasin
tarafından
Amin cnm
0 oy
(407 puan) tarafından
Canım Allah yardımcın olsun çok zor bir karar evet zor da olmasan bunu düşünmezdin ama ben yinede aldırma derim derdi veren rabbim sana da birlikte yaratır derler dua et Rabbime yönel muhakkak o bir kapı açacaktır bence sende aldırmak istemiyorsun hamileyken bir sıkıntın olmuyo heralde yazdığından yola çıkarak söylüyorum doğumdan sonra başlıyo sıkıntı sanırım gözetim altında olursun sürekli biri yanında durur olmazmı doğumdada tüplerini bağlatırsın tekrar aynı şey başına gelmez bunları seni yargılamak için yazmıyorum asla şuan kendimi senin yerine koyuyorum çok zor geliyor ama yanındaki evladınla onun hiçbir farkı yok düşünsene bir anne olarak ben yapma derim elbet bir çaresi vardır
(34 puan) tarafından
Ya doğumdan sonra ölüp gidersem ya nöbet geçire geçire beynim iyice hasar alırsa 2 garip yavruya nolur diyorum bilmiyorum çıkmazdayım çok zor
0 oy
tarafından

Benım Bebeyım karnımda ölmüş tü hem haberım yoktu öylece 1 ay benimle kaldı

Sonra kontrol e gidince anladık kalbinin durdunu 
Sonra sancı başlatıldı düştükten sonra benı  bayıltıp kürtaj a aldılar 
Ama daha sonra çok fena bel ağrım olmuştu 
(34 puan) tarafından
Bel ağrım zaten 4 aydır doğumumdan beri var ona raziyim yeter ki evde ki yavruma yetebiliyim
tarafından
Rabbım hayırlı kapı açsın cnm
0 oy
tarafından
Epilepsi hastalığının ne olduğunu bilmeden böyle vicdansız yorum yapanlara alalh akıl fikir versin gerçekten hangi anne ister bebeğini aldırmayı 
(34 puan) tarafından
Amin canım amın
0 oy
tarafından
Ben olmuştum kalp atışı durmuştu 10 dk sürdü kendime gelince kalktım hemen ağrı sızı falan olmadı bende çok kanama da olmadı hatta eşim de dedi ne çabuk oldu diye özel de olmuştum 
(34 puan) tarafından
Inşallah bende sizin gibi kolay atlatırım nolur dua edin
tarafından
İnşallah rabbim şifanı versin canım benim

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 427 göst.
0 oy
1 cevap 145 göst.
0 oy
11 cevap 375 göst.
28 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu