0 oy
769 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

shop filtre makyaj o bu su yok eski postlarimi bilenler bilir sacim siyah ve kalcama kadardi kiydim kestirip boyattim oh bbe:D

12 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bugün günlerden boya günü aslında saçı taşıyan malzeme güzel olunca ne yprsan yap yakışırmş maşallahhhhh<3

tarafından
Ya çok tessekur ederim canim benim o senin bakan gözlerinin güzelliği ☺❤
tarafından
Muck muck muck :)))))
-Reklam-
0 oy
(1,720 puan) tarafından
günlerden boya günü 

guzel olmus
tarafından
3 gün oluyor boyatali canım:) tessekur ederim
0 oy
tarafından
Oha nasıl değişmişsin 
tarafından
nasil bi değişim guzelmi hehehe☺☺☺
tarafından
Güzel olmuş evet ama siyah daha güzeldi sankim :) ama olsun ya değişiklik istiyor insan  bir süre takıl böyle sonra yine siyaha geçersin :)
tarafından
9 saat kuaforde dursum siyahtan donmek cok zor birdaha siyah boyami tovbe vallahi ☺
tarafından
Hahah bende öyle diyordum :D bir hevesle sarı yaptırdım uçuk sarı değil tabi aralarına attırdım çoğunluk sarıydı biraz kullandım araya hamilelik girdi doğuranaa kadar doğurunca ilk işim boyamak olacak diyordum öylede oldu biraz zaman geçince hemen siyah yaptım :) düşünüyorum da çok zor artık başka renge dönmem istemem :)
0 oy
tarafından
Bikac gundur guzel gore gore gozumuz gonlumuz acildii :D 

Masallah cok yakismis canim
tarafından
Sağol canım cok tessekur ederim bu güzel yorumun icin ☺❤
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Yakışmış canım güle güle kullan ❤️❤️
tarafından
Sagol canim benim tessekur ediyorum ☺
0 oy
(164 puan) tarafından
Güzel olmuş bu renk tonlarını fazla beğenmem ama size yakışmış yanlız kaşlarınızida toplatıp kaş rengini bir ton kırdırsaydınız daha güzel olurdu ama yinede yüzünüz güzel bu büyük avantaj:)
tarafından
Sorma valla inan kaşlarıma vakit kalmadi ama en kisa surede onada el aticam sagol canim
tarafından
Yazicaktimki yorumunu gördüm aynı fikirdeyim:)
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Çok güzel olmuş cnm doğal durmuş ama kaşlarına da Bi el at istersen daha iyi olur 
tarafından
Sorma ya 2de girdim kuaföre 10bucukta ciktim bebegim babasinda onun stresi derken kaşlarımı aldirmayi unuttum 6 ay oldu neredeyse sagol bu arada canim
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Çok yakışmış eski halini hatırlıyorum güle güle kullan ☺
tarafından
Sagol kuzummmm☺❤
0 oy
tarafından

Çok güzel olmuşun ama bence sana kendi saç rengin daha güzel olur kendin güzel olduğundan doğal güzelliğin var çünkü.

tarafından
Cok sıkıldım gerçekten değişiklik istiyodum bununla biraz devam edicem :) sagol bu arada canim☺
0 oy
(55 puan) tarafından
Çok yakışmış cnm güle güle kullan saçlarını
tarafından
Sagol canim :)))
0 oy
(5,376 puan) tarafından

Çok güzel olmuş canım ama siyah halini de hatrlyom o da çok güzeldi sanırım güzele herşey yakışıyo :):angel:

tarafından
Tessekur ederim canım benim ☺
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Saçımı hep ombre yaptırıyorum. Her seferinde yaptırmayacağım bidaha diyorum ama yine yaptırıyorum. Çok kırık bir de avuç avuç dökülüyor. Ahh kıyabilsem ben de çok istiyorum kestirmek.
tarafından
Valla bi cesaret kestirdim cunku uclari yandı hahaha kestir vallahi küçüklüğümden beri hep kalcamdaydi ama cok sevdim boyle kullanicam hep canim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 368 göst.
8 Ağustos 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Lovebayb (401 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 726 göst.
30 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 195 göst.
30 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Guzelle123 (256 puan) tarafından soruldu
+1 oy
28 cevap 784 göst.
19 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,885 soru

11,403,752 cevap

34,942 kullanıcı