0 oy
692 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Nasılsınız kızlar ne var ne yok nasıl gidiyor hayat ....

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Psikolojim bozuk evde akrep cikti gozume uyku girmiyor rrrr
tarafından
Anlamadım kuzum ??
tarafından
Kuzum en iyi cevap seciyorsun ya bana mi ya lis geluyor yoksa;)
tarafından
Kız seciyom ışık mavi oluyo sonra siliniyo tekrar basıyom bnde anlamadım gitti ya
tarafından
Bilmiyom ki kuzum ama sikinti yok sakasina takikuyorum ben ;D
tarafından
Şimdi ol cnm :)) önemli değil cnn
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Cocugu uyuttum bnde zibaririm birazdan :) sen napiyon
tarafından
Bende bebisi uyuttum koltukta uzanmisim cnm takiliyom uygulamada canım sıkılıyor eşimde gececi
tarafından
Tekmisiniz bebeyle
tarafından
Aynen ya eşim gececi malesef tekiz
+1 oy
(22,070 puan) tarafından

Uyuycam kiza süt icirdim yatiş artikim:D

tarafından
Seni yolarim haaa:))
tarafından
Hahahahhaa aayyy alemsiniz kızlar guldurdunuz beni:))
tarafından
:)))))))
(22,070 puan) tarafından
Gidiyorum butun asklar yuregimde hadi iyi gclr :DDD
tarafından
Gidersen seni ararim gidersen can alirim sonra canima kiyarim haberin olsun :))
0 oy
(100 puan) tarafından
Valla sallıyorum sallıyorum uyumuyor ben bayilicam o etrafa bakıyor uyursa uyuycam
tarafından
Hahahaha aynen bizim kız ortamizda dört dönüyor oynuyo sonra uyuyoallah yardımcın olsun bacım valla bazen çok sinir ediyorlar ama napalim idare edecez
(100 puan) tarafından
Aynen valla aynen amin hepimizin inşallah :))
0 oy
(983 puan) tarafından
Bebeğim uyuyor süt sağmak icin uyandim aqgip bebwk uyanmazsa uyuycam 
0 oy
tarafından
Şükür iyiyiz sen nasılsın cocuktu hamılelıktı yasayıp gidiyoz işte
tarafından
Amin cumlemizin inşallah canım yok suprız degıl ıstıyoduk ıkıncıyı Rabbimde nasip etti 27+4 üm canım cınsıyetıde kız
tarafından
Aslında oglum 9 aylıktı ben hamıle kalmısım ama onu dusuk yaptım dusukten bi 9 ay sonra daha hamıle kaldım işte suanda hamılelık devam edıyo canım
tarafından
Ne mutlu size canım çok sevindim ya sağ saglim doğur insalla kuzum . Rabbim nasip etti sonunda
tarafından
Amin kuzum Allah razı olsun sende bebegını saglıkla buyut insallah
tarafından
Allah senden de razı olsun canim tsk ederim
0 oy
(326 puan) tarafından

Temizlik yaptım kiiii halılarım yıkandı geldi mis oldu bebekim de uyudu keyif vakti

image

tarafından
Yok kız şaka yaptım iki gündür istahsizim canim birşey istemiyo valla hasta olacam ondan galiba basim donuyo filan halden düştüm bende benim kızım da 8 aylık bacım valla çabuk buyuyolar ya
(326 puan) tarafından
Maşallah Rabbim ömür versin dikkat et kuzum geçmiş olsun
tarafından
Saol cnm sende dikkat et kendini çok yorma bende çocuktan birşey yapamıyorum ya bulasiklarim mutfakta öylece duruyo ya yikamadim gece de ses olur çocuk uyanır diye kadı oyle
(326 puan) tarafından
Benimde kaldı inan ki bak sabahta uyuyana kadar yaşamıyorum çok zor inan ama çok güzel Rabbim isteyen herkeze tattırsın canları sağ olsun inşallah
tarafından
Aynen canım benim şükürler olsun Rabbime evlat gibisi yokya çok başka duygu söylerken bile gözlerim doluyo . Canları sağ olsun yavrularimizn
0 oy
(423 puan) tarafından
can sıkıntısı canım ne olsunnnn
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Eşim gececi vakit geçmiyor uyuyamıyorummmmm
tarafından
:))))) delii
tarafından
Hahahahhaa  hiç gulesim yoktu yaa:))
tarafından
Allahım yüzünden gülümsemeyi eksik etmesin inşallah cnm :=)
tarafından
Amin canım beni m cümlemizin insalla aminn  Allah razı olsun kuzum
(3,527 puan) tarafından
Evet canım 2.evliliğim
0 oy
tarafından

Valla günlerdir temizlik yapmaktan pert oldum ev miss gibi temiz ama bebiş uyumuyor uyursa bende uyumak istiyorum çok yorgunum ama kızım sallanmaya alışmış beşiği bırakınca ağlıyor kafayı yicem :(

tarafından
11 aylık hem diş hemde benim kız sallanmaya alışmış çok zor :(
tarafından
Çok zor cnm keşke sallanmaya biraksaydin kendi kendine yatsaydi zorlanmazdin . Benim kızda 8. Aylık üçüncu disi cikiyo üstten sizin bebisin kaç tane cikti
tarafından
Bizim daha 2 dişi çıkmış canım benim kızın yumurtalıklarında kist var 1 buçuk santim arada huzursuz oluyor birde kolikti üstüne süt alerjisi çıktı hiç rahat göremedi yavrum hep kucak hep sallanma derken alıştı şimdi olan bana oluyor ama sağlığı düzelsin inşallah o yeter bana.
tarafından
Geçmiş olsun canım ya üzüldüm kist için ameliyat olması gerekiyormu napcaksiniz
tarafından
Takip edilecek bi süre eğer büyürse ameliyat olacak 2 yaşından sonra hormon tedavisi görecek çünkü vücudunda kıllanma var canım
0 oy
(854 puan) tarafından
Her gece olduğu gibi bu gece de sinirden dişlerimi sıka sıka bebe sallıyorum artık yıldım ya yıldım! 
tarafından
Ben bile cesaret edemiyorm 8 aylık benimki calismam lazım ama yapamiyom kaynanam bakamaz filan korkuyom cnm
(854 puan) tarafından
Hem emziriyodum hem mama alıyodu zaten canım yetmiyodu sütüm. Sarılık falan atlattık sütüm olmadığı için. İyi bi iş teklifi almıştım. Beklesem bir daha bulmam imkansızdı. Onun geleceği için sırf ilerde rahat etsin diye kabul ettim o zaman annem bakacaktı. Maddi olarakta ihtiyacımız vardı. İyi ki de çalışmışım yoksa bu pandemi döneminde aç kalırdık. Ben evden çalıştım zaten 4 ay o yüzden çok bişey farketmedi açıkçası. İlk 6 ayı benimle geçti zaten canım.
(854 puan) tarafından
Ben hala ağlaya ağlaya bırakıyorum. Ofise gidene kadar yollarda ağlıyorum ama sırf ilerde daha büyük zorluklar yaşamayayım bişeyi eksik kalmasın diye katlanıyorum canım. Çünkü artık tek maaşla geçinmek nerdeyse imkansız...
tarafından
Ha anladım canım hakkında hayırlısı buymus iyi sevindim bebisinin huyu düzelir insalla
(854 puan) tarafından
İnşallah valla canım yoksa ben deliricem :/
0 oy
(1,597 puan) tarafından
yatıyoz sende yat kız)))
tarafından
Tm yatiyom ben de bayilacm yoksa
0 oy
(16,489 puan) tarafından
İyi. Ama. Kızım bu saatlerde uyanıp ağlamasa dahada iyi olacak

İlgili sorular

0 oy