0 oy
762 göst.
Diğer kategorisinde (3,739 puan) tarafından
Kaynım şuan Nişan aşamasında çalışıyor maasida var o bizde düğünde hiçbir şey takmadı maaşı olduğu halde eşim şimdi altın takacam evinede eşya Alacam dedi çocuğum oldu amcası olarak 50 tl takti şuan onun çocuğu olsaydı eşim anakucagi vs alırdı benim rızam yok abin ne takti ki dedim hatta pantolon ayakkabı istediğini bilirim eşimden kendi parası varken o benim abim sen karışma dedi :( 

16 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Boşver bi kazık yesin de görsun abiyi;)

tarafından
Dedim ablam hep derki bı keyfimiz o var onuda mi yapmiyaahhh:)))
tarafından
Aman başka keyifler var bende pek çekici gelmiyor :D
tarafından
O köyde kız başka ne keyfi olacak;))
tarafından
Postum bak:)
(33 puan) tarafından
Aynen oyle benimki bi tane de degil bi cok kez yedi ama hala yemeye devam ediyor sonra bana gelip agliyor insan bi sure sonra alisiyor simdi umrumda bile degil dolabimi doldur eksigim olmasin ne halt yiyosan ye bilmek duymak istemiyorum diyorum hicbi isine karismiyorum ne almis ne vermis amannn banane
-Reklam-
0 oy
tarafından
Abisiyse bide büyük evli yapsın parası varsa
0 oy
(2,596 puan) tarafından
Eşlerimiziin hep böyle enayi olması normal mi ?

Aynısından bende de varda
(3,739 puan) tarafından
Anlamıyorum yaa ablam hem çeyizimi yaptı hem bileklik takti ben bir şey yapamıyorum diye içim içimi yiyo:( vicdan azabı çekiyorum kaynım hala bir şey vereceği yere istiyo
(2,596 puan) tarafından
Aynı canım aynı. Allah yardımcımız olsun
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Hahahah aynı mesele sen yapma dedikçe onlara yük biniyor sanki 

Kazık yoyirslr haberi yok
(3,739 puan) tarafından
Aynen öyle valla
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Cnm eşin yaptıgı hataları zamanı geldiginde anlayacak ama çok geç olacak malesef erkeklerin hepsi böyle
(3,739 puan) tarafından
İş isten geçtikten sonra anlamasinin bana bir faydası yok ki işte canim olan yine bana oluyo:(
(1,451 puan) tarafından
Aynn öyle olan biz kadınlara oluyor biz kndimizi yıpratıyoruz sıkıntı yapıyoruz onlara bişy oldgu yok
0 oy
tarafından
Bence esin haksiz kusura bakmasin da kardes de olsa o sana yapmadiysa sen de ona yapmayacaksin isterse gönül koysun amca olmus 50 tl takmak nedir 
(3,739 puan) tarafından
Aynen öyle maasida var yani bı tatlı alırda gelebilirdi yani
0 oy
tarafından
Benim kaynım da bisey takmadı ama eşim diyo ki o çalıştı anneme para verdi bilezik aldılar küçük kaynımla2 2 taktılar güya takıda kaynın fan bilezik dediler bende ekstra dan 100 lira beklerdim yani çalışan yapsın ne kadar ayıp sonuçta oda ona geri dönücek 
(3,739 puan) tarafından
Aynen öyle çok zoruma gidiyor hemde çok
0 oy
(191 puan) tarafından
Asla yapmam cingar cikaririm lavga cikaririm yapmam. Vala bnm dugunum oldu kimse bi boka ellemedi bn calsitim esim calisti altnimida esim aldi. Sanki onlar almis gbi hepsi geldi tek tek elime koydu millete gosteris . Oglum dogdu hastanede ne var ne yoksa kendi evlerne goturduler ac gozlu gbi. Ogluma gorumcemle kaynanam.birlesti 100 lira verdi. Bn onun veidne ki firinina kadr almistim. Esseklik iste. 
(3,739 puan) tarafından
Yapmasaydik keşke :( kaynanam beni uzmesine rağmen gecenlerde istediği bir şeyi verdim kıymet bilmiyorlar bilmiyolar
(191 puan) tarafından
Wala yapmiyorum artik ne kadr kavga ettim ne kadr onalr yzund3n huzurumu bozdum allah bilior. Bu saatten snra yapmam asla . Cok sukur onalra vermedmde biraz birkimim oldu 1 yildir. Pandemide esim isten cikti kirami odeyemedim kayinpederm diodu bana bi araba alin
(3,739 puan) tarafından
Ne araba mı alın dedi
0 oy
(5 puan) tarafından
Bende de var Bi tane kardeşi hiç bişey ini vermez bizimki de kazık yer hemde konuşur bende kızıyorum 
(3,739 puan) tarafından
Kazik yeyip akıllanmiyosada ne bileyim
0 oy
(119,355 puan) tarafından
Taksin snr nasilsa pisman olacak
0 oy
(3,392 puan) tarafından
Ne desen o onu yapar. Alttaki arkadaşın dediği gibi gün gelir yediği kazıkları anlar. Anlatmaya anlamaz düşmesi lazım. Zamana bırak. 
(3,739 puan) tarafından
İnşallah canım inşallah
0 oy
tarafından
Asıl abı olarak buyugun yapması gerekırdı. Hadı altın takıyosun evıne esya ne alıyorsun valla her evde enayı oluyor bir tane. 
(3,739 puan) tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Sen karışma Bosver kötü olan sen olursun Ne yaparsa yapsın kendine.gireni çıkanı sen öğretecek degilsin kocana bu yaştan sonra he he de geccc
(3,739 puan) tarafından
Başka cagrem yok anlamıyor çünkü
0 oy
tarafından
Çok şükür esim doğruyu yanlışi gördü  benim kaynim da düğünde bise takmadı bekar ve çalışan olduğu halde bebeğim oldu bise almadı şimdi kendisi düğün hazırlığına girdi kıza bin liraya evlilik teklifi organize  etti üç bine pırlanta aldı Kaynanamlar hala eşime diyorlar ki abine yardim et. Sanki zorundayız biz ikinci bebeğimizi bekliyoruz 
(3,739 puan) tarafından
Ya evet söyle demeleri yok mu:(
0 oy
(497 puan) tarafından
benim görümcem durumu gayet hatta baya baya iyi olduğu halde üç cocyk doğurdum en sonuncusu 10 TL  lik takım aldı başka bişey gormedim sonra gorumcemin torunu oldu eşim tutturdu altın takacam dedim hiç bişey takamazsin ablan bize ne taktiki de sennaltin takacam dedim biraz artistik falan sonra korona çıktı zaten gidemedik iyikide gidemedik yoksa olan benim altına olacakti
(3,739 puan) tarafından
Allahım bu erkekler neden böyle hic mi görmüyorlar yapılanları
(497 puan) tarafından
valla bende anlasam ne yapmaya çalışıyorlar
0 oy
(528 puan) tarafından
Maddi durumunuz müsaitse yapsın canim kardeşi. Amca olarak bsii yapmamissa o onun ayibi bosver takılma dünya malı sonucta. Benim bi kaynim var yaparim destek olurum. O da oyle düşüncelidir. Olmasada problem etmem.

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 637 göst.
19 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,218 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 478 göst.
7 Aralık 2023 Aile kategorisinde _erkenci_kus (473 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 430 göst.
26 Ekim 2023 Aile kategorisinde Isra (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 911 göst.