0 oy
423 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Bebeğinizin hareketleri nasıl? Benim bebeğim tekme atmıyor eskisi gibi artık çok çok nadir oluyor anlam veremiyorum. 2 gün öncesine kadar karnımın bi sağa bi sola çalkalardı şimdi sadece ya sağa ya sola toplanıyor endişeleniyorum:( bugün de öyle oldu sadece bunları yapıyor yarın erkenden sağlık ocağına gidip ona göre acile gidecem sizde nasıl hareketler normalmı bu durum.Lütfen korkumu maruz görün ilk kez böyle oluyor.

7 Cevaplar

0 oy
(4,759 puan) tarafından
Bende 31+6 günlük olduk bugün çok şükür hareketleri iyi tekmede atıyor kuzum ama belim çok ağrıyor canım ya 
(4,759 puan) tarafından
Valla tatlım en az günde on tane atar onun dışında da hareketli uzanınca falan iyi daha çok gece çok hareketli canım
tarafından
Benimki değil işte tekme atması çok seyrekleşti yarın gidicem bakalım
(4,759 puan) tarafından
Yeri daralmış bide bu haftalarda hareketleri seyrekleşir diye biliyorum ama yine de git sen yarın kuzum
tarafından
Gidicem inşalla h
(4,759 puan) tarafından
Haberdar et beni canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çikolata yiyor musun canım su iç bide uzan ama yinede git 
tarafından
Mutlaka yerim hareket etsin diye şu da içerim ama sadece toplanma çok da nadir tekme atma oluyor
tarafından
Korkma canım inşaAllah bişey yoktur
tarafından
İnşallah yarın gidicem bakalım
0 oy
tarafından
Bnce korkma yerleri daraldı dün hareket ettirmek için 3 tane çikolata yedim bugün de öldürdü beni yeri olsa heralde belime kadar gezicek tekme değilde artık ittirme sağa sola kaydırma bşr yerde toplanma yapıyor nefesim kesiliyor acıdan bazen 
(310 puan) tarafından
Oyle mi kiz. Kimisi de iyi olmaz diyor
tarafından
Yok ya öyle şey olur mu bnim bebiş çok hareketli hangi doktora sordıysam ki şuan ki doktorum çok çok deneyimli bebek ne kadar harketliyse o kdr sağlıklıdır ve iyiye işarettir der
(310 puan) tarafından
Benim tosbik icerde teror estiriyor valla
tarafından
Hahha iyi kız işte ne güzel
(310 puan) tarafından
Bazen poposunu diker cok sevimli olur
0 oy
(351 puan) tarafından
Benimki de uzandığım zaman hareket ediyor otururken hıçkırıyor gibi ama ne yazık ki çalışıyorum dinlenemiyorum çoğu zaman
tarafından
Önceden karnım sağa sola giderdi şu son 2 günde sadece ya sağa ya sola toplanıyor o kadar
(351 puan) tarafından
Bence bir doktora görün
tarafından
Gidicem yarın
0 oy
(531 puan) tarafından
Normal.cnm pozisyon degistirmistir 
tarafından
İnşallah öyledir
0 oy
(310 puan) tarafından
Ben 35e gircem cok hareketli. Hatta dusunuyorum yeri daraliyor ama neden bu kadar hareketli diye. Hissettigimden beri cok nadir uyur. Hele geceleri nasil tekmeler sanki uyuma der gibi
(97 puan) tarafından
Canim bende ayni haftadayim eskisi gibi tekme atmiyor ama hareketleri iyi.masallah
0 oy
(8,343 puan) tarafından
Kuzum hareket ettıgı sürece korkma derim 31+2 deyım bende bı sıkıntı yok gibi. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 78 göst.
18 Nisan 2022 Aile kategorisinde mehal (619 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 133 göst.
14 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Gizembyrmv (2,321 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 64 göst.
22 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 140 göst.
6 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kumsal1 (3,451 puan) tarafından soruldu

381,012 soru

11,406,713 cevap

34,944 kullanıcı

...