0 oy
750 göst.
Aile kategorisinde (5 puan) tarafından
 Merhaba anneler. Kız bebeğim 7 aylık. İki aydır kendini çok kasıyor. Sanki çok heyecanlanır gibi. Mama sandalyesinde kucakta yerde kendi kendine yatarken böyle kendini kasıyor. Dokununca yada seslenince bırakıyor. Öyle bir katı titremesi yok ama dümdüz oluyor. Bazı yerlerde çocuk masturbasyonu diye okudum. Başına gelen varmı? Yada normalmi her bebekte bu aylarda olur mu? Pandemi nedeniyle doktora hastaneye gitmekten çekiniyorum 

2 Cevaplar

0 oy
(3,213 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Herşeyi yeni keşfediyor ve heyecanlanıyor bu çok normal canım kaslarını germek onu rahatlatıyor da olabilir. Çocuk mastürbasyonunda çocuk cinsel organına dokunarak zevk alır eli sürekli ordadır ama ne olduğunu bilmez o çok farklı bişey. Bezli bebekte olmaz genelde 4-5yaşta olur.
(5 puan) tarafından
Cevabınız için teşekkür ederim içimi rahatlattınız. Bende boyu uzuyor vs diye düşündüm ama çok sık sürekli olunca tedirgin oldum. Umarım düzelir
(3,213 puan) tarafından
Annelik bolca tedirginlik hali değil mi zaten :) Sağlıkla büyüsün..
-Reklam-
0 oy
(2,634 puan) tarafından
ilk defa duyuyorum. Oğlum kendini kasınca genellikle kaka yapıyor olurdu seslenince bakardı ama işi bitince geçerdi o kasılması. Öyle birsey de olabilir mi?

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 61 göst.
29 Ocak 2024 Diğer kategorisinde heygirls (391 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 116 göst.
31 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Fatmanihan (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 195 göst.
19 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Basak08 (392 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 141 göst.
16 Mart 2022 Aile kategorisinde Ygurbet (163 puan) tarafından soruldu

381,128 soru

11,410,177 cevap

34,948 kullanıcı

...