0 oy
688 göst.
Diğer kategorisinde (636 puan) tarafından

Şaşırdım mı? Tabiki hayır

image

15 Cevaplar

0 oy
(1,310 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Bend e hiççççç şaşırmadım hatta çok bile tutmuşlar ifadeye flnda gerek yoktu yaaa:angry:

Yaa Allah cezalarını versin bu nasıl adalet tir arkadaş kadınları döverler taciz ederler tehdit ederler hiç bir haltttt etmezler en son öldüresiye beklerler tutuklar artık olduğu kdr yat üç beş sene tmmm hadi yeni suçlara güle güle :angry:

-Reklam-
+1 oy
(581 puan) tarafından
Ne bekliyorduk ki...

Koca bir hiç. Ellerini kollarını sallayarak gezsinler. Kitapta yazanları gerçektede yapmışlardır bu kadar içten haz alarak anlattığına göre. Şeyi bekliyoruz heralde dünyada hiç el değmemiş çocuk kalmamasini ozaman belki ciddi anlamda bi adım atarlar. Allah belalarini versin hadım etmek lazım böyleleri.
0 oy
tarafından
Eee bugün haberler de tutuklandı dediler yakan haber olabilir 
tarafından
******** onu dışarda şah bırakmazlar ki
(90 puan) tarafından
Yusufun anası kiz sen bu çocuğun kıyafetlerini nereden aliyon
tarafından
Civilden aliyorm canım neden :)
(90 puan) tarafından
Kiz civilde bu kadar güzel kiyafet var da ben mi gormuyom. Çok güzel cicileri var annesi, diğer profil fotosundaki kıyafete de bayilmistim
tarafından
Diğer postta bugün bir resmini attm yazlık giydirmis annesi bnde attm :) Rize de var valla bn buluyorm :)
0 oy
(1,456 puan) tarafından
Olacağı buydu zaten.
0 oy
(7 puan) tarafından
Bu ******** nasıl olurda bırakılır yaa .valla başlıcam böyle adalete
(636 puan) tarafından
Hiç şasirmadim gercekten. Bu ülkede ilk degil bu
0 oy
(115 puan) tarafından

Allahin cezalari ya niye boyle yapiyolar ben o kitapta yazilanlari okudugumdan beri bi saniye aklimdan cikmiyo psikolojik olarak alt ust oldum bunlar serbest bırakıliyo allah cezanizi versin ne diyimki artik :'(

0 oy
(1,865 puan) tarafından
Yayin sahibi diyordu zaten bisey yaoamazsiniz diye gercekten de birsey yapılamamış.  Bu noktadan sonra en iyi protesto bu yayindan hicbirsey almamak. O ahlaksiz kitaptaki o sayfayi gordum  ve Yaziklar olsun diyorum..
0 oy
(964 puan) tarafından

Bence soruşturmaya alınması gereken kültür Bakanlığı. Şeref sizin teki yazmış teki de basmis suç bunlar da değil yayinlamasina izin veren kültür Bakanlığında :angry:

0 oy
(330 puan) tarafından
Allah'ım çocuklarımızı nasıl koruycaz bu pisliklerden :( Rabbim yavrularımızı iyi insanlarla karşılaştırsın
0 oy
tarafından
Ne kadar adaletli doğru ceza sistemi olan bir ülkede yaşıyoruz ne şans 
0 oy
(310 puan) tarafından

Ee yuhh o seye nasil serbest kalir allah askina adalet diye bisi kalmamis bu nedir boyle. ;)

0 oy
tarafından
Onu salan hakiminde Allah belasını versin.bunlarin evlatları yok mu çoluk çocukları yok mu ya!!!
0 oy
(1,887 puan) tarafından
Hiç şaşırmadım nasıl bir adaletin içinde yaşıyoruz bikez daha görmüş olduk nasıl bir hakim nasıl bir savcı ki böylesine aşşalık insanları serbest bırakıyorlar onların evladı yokmu nasıl vicdanları el veriyo biz okurken bile kahroluyruz 
0 oy
(645 puan) tarafından
Adaletin sadece bakanı var kendisi yok bebeklerimizi gözümüzün önünden ayırmayalım Allah kötüye fırsat vermesin iyiye yardım etsin
0 oy
tarafından
Allah belalarkni versinler ne *** yemeye saliyorlar bu pislikleri 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 709 göst.
30 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde Tubiscik ❤ (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 105 göst.
0 oy
3 cevap 137 göst.
20 Ocak 2024 Diğer kategorisinde orbanesara (826 puan) tarafından soruldu