0 oy
461 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Nigdede olmus ama ben aksaray da hissettim suan

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
4.0 olmuş herhalde canım geçmiş olsun 
(3,794 puan) tarafından
Önceki 5 olan depremi baya hissetmistim ufak artcilari bile hissetmistim o zaman istanbul daydim. Şimdi tekirdağ dayim 4 olani burda hisseden olmamış.  Bende hissetmedim.
tarafından
Iyi günlerde değiliz rabbim ortalığa dirlik düzenlik versin kizlar
(3,794 puan) tarafından
Sonumuz iyiye gitmiyo. Asıl tam bu zamanda dine sarılmak lazımken  . Hepten dinden kopup sapkınlık içine düştü millet.  Azınlık çoğaldı.  Herkes naoicani şaşırmış.  Ahirdan çıkmış buzağı gibi herkes.
(3,794 puan) tarafından
Rabbim bizede herkese de hidayet versin.  Ahir zamanda yaşıyoruz.  En zor zamanda . Düşünüyorum da bazen eskiden insanlar bi kap yemek bi yamali elbise ile ömürlerini geçirip sukrederlermis . Bizler daha fazlası daha fazlası yokmu diye şikayet ediyoruz. Ne kadar da nankör sukursuz insanlariz.  Allah bizi affetsin . Çok bulduk azdik az bulduk isyan ettik. Allah sonumuzu hayir etsin. Üç günlük dünyada birbirimizi bogazliyoruz kimin ne halt yediği belli değil.  Dindarim diyen bile dinden haberi yok. Allah iyi merhamet ediyo gene bize.
tarafından
Çok doğrusun nur ela
-Reklam-
0 oy
(143 puan) tarafından
Bende Niğde de yaşıyorum hissetmedim 
tarafından
Bn aksaraysa yasiom kuzum nigde merkezli olmuş deprem
(143 puan) tarafından
Bu aralar çok olmaya başladı Rabbım korusun hepimizi
tarafından
Amin kzuum
0 oy
(1,693 puan) tarafından
Geçmiş olsun canm 
0 oy
(292 puan) tarafından
Ben niğde de yaşıyorum sürekli sallanıyor bu sabâh da hissettim kuzum ayağımda uyuyordu eşime seslendim uzun sürüyor sallanıyor diye kalktı baktı ama her sallantıda inemiyoruz artık hava soğudu 10. Kat in in bitmiyor Allah'a emanetiz 
(3,794 puan) tarafından
Onuncu kat mi . Anam ben korkarim in in bitmez de kiz merdiven. Ben üçüncü kattan inmeye useniyom. Allah kimseye yasatmasin o anı.
(292 puan) tarafından
Amin amin valla bizde bıraktık artık her sallantıda inerken ölecez totomuz sismograf olmuş her sallantını hissediyorum şimdi karantinadayım bi kaç güne bitiyor eşim evde şimdi korkuyom ama çok değil o gidince işe nasıl olacak ödüm patlayacak zaar
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun rabbim yasatmasin inşallah
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
O ilk olan dan sonra ben hissetmiyorum nigdedeyim 
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım ya