0 oy
449 göst.
Aile kategorisinde (397 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Tttttyyyyyyuuuuuuuuuu

12 Cevaplar

0 oy
(12,777 puan) tarafından
Çok ellemiyorum cnm  kaka varsa öyle hafif ıslak mendille alırım yoksa idrar vs ise yüzeysel silerim ellemem 
(397 puan) tarafından
İçinde vajinanın kenarları beyaz beyaz oluyor onları temizlemek gerekir mi
(12,777 puan) tarafından
Hayır oranın yapısı bozar kızarır tahriş olur diye ellemiyorum
(397 puan) tarafından
Anladım canım peki o beyaz şeyler zarar vermez herhalde o yüzden temizlemeye gerek yok
(12,777 puan) tarafından
Yok vermez kadınların herkesde olur cnm bı şey olma elleme hiç
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ben hiç temizleyen görmedim , kızımın bezini değiştirince yıkarım ama bende hiç temzlemedim

(397 puan) tarafından
Evet canım vajinanın kenarları beyaz beyaz oluyor ben de temizle yemiyorum ama temizlemek gerekir mi acaba
0 oy
tarafından
Ben doktora sordum elleme kendi kendini temizler dedim dışarı çıkarsa yıkıyorum sadece
0 oy
tarafından
Vajinanin agzinda degil kuzum yan taraflarda ki beyazliklari almalisin temiz olmasi lazim yoksa enfeksiyon kapar ama birden temizleme her açtığında altını azar azar temizle
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Ben temizliyorum yoksa enfeksiyon falan olur 
(397 puan) tarafından
On aylık kızım bugüne kadar hiç idrar yolu enfeksiyonu falan olmadı doğduğundan beri o beyazlıklar var bazen temizlemeye çalışıyorum bazen temizle yemiyorum kaka bulaşırsa enfeksiyon olmuş yoksa o beyaz şeyler enfeksiyon yapmazmış
0 oy
(5,391 puan) tarafından
Vala geçen almaya çalştm yapamadm bı turlu etrafı hep beyaz şeyler var bnde merak ettım vala 
0 oy
(1,720 puan) tarafından
temizleme canım o yağ ben temizledim pişman oldum iç dudaklar bir birine yapısmis zeytinyağı dökuyorum mecbur
(397 puan) tarafından
Temizledikten sonra mı birbirine yapıştı benim kızım da beyaz şeyler birbirine yapışıyor  ne yapsam bilemedim
(1,720 puan) tarafından
kız beyaz değil vajinada iç dudaklar bir birine yapıştır
0 oy
(1,262 puan) tarafından
Kesinlikle temizliyorum ıslak pamukla temizliyorum temizleyince sanki kendim rahatlıyorum koku yapar biriktikçe krem sürdüğümüzden orda kalıntı kalıyor 
0 oy
(586 puan) tarafından
Ben çok dokunmuyorum afedersin büyüğü varsa alıyorum küçüğü yapmışsa da yüzeysel temizliyorum 
0 oy
(947 puan) tarafından
Benimde kızım var krem kalıntısı bırakmamaya çalışıyorum canım temizlerken ve özellikle kaka yaptı mı dikkat ediyorum. Ama onun dışında çok kurcalamamaya dikkat ediyorum
0 oy
(55 puan) tarafından
Cnm bize doktor ellemeyin yıkayın hafif silin yeterli dedi hassas bölge içini temizlemeye kalkmayın dedi öyle yapti zamanla geçiyor zaten
0 oy
(3,163 puan) tarafından
Ben temizliyorum canim

İlgili bir soru bulunamadı

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...