0 oy
331 göst.
Aile kategorisinde (467 puan) tarafından
Kızlar ben koyde yasıyorum bıldıgınız uzere koyde dogal gaz falan yok sobayala ısınıyoruz bugun sobaları kurduk koy baya sogudu odamda kızımın yatagı vardı yer olmadığı için kaldırdık kızım 2 yasında kayınvalıdemle yasıyoruz kayınvalıdem kız benim yanımda yatar dedi 2 aylıkta oglum var oglan agladıkca uyanır dedi acaba dogrumu yaptım dışlamış gibi hisse kapıldım

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bişey olmaz canım uyusun ama ben olsam yanımda yatırırdım
(467 puan) tarafından
Esim2 ayda bı geliyor o sure zarfında yanımda yatacak zaten o geldıgınde kayınvalıdemle yatacak
tarafından
E yatsın o zaman canım nasıl rahat uyuyacaksa öyle uyusun
-Reklam-
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Ben olsam.yatirmadim benim yanimda kalmasini tercih ederdim cunku oda daha cok.kucuk 
(467 puan) tarafından
Esim2 ayda bı geliyor o sure zarfında yanımda yatacak zaten o geldıgınde kayınvalıdemle yatacak
0 oy
(119,016 puan) tarafından
Bence yanlis kizini ayirma ilerde alisir babannesine snr sen evini ayirirsin o gelmek istemez
(467 puan) tarafından
0 oy
tarafından
Yok canım benim gayet mantıklı bence öyle dışlanmış gibi hissetme
(467 puan) tarafından
Sagol canım zaten Esim2 ayda bı geliyor o sure zarfında yanımda yatacak zaten o geldıgınde kayınvalıdemle yatacak
0 oy
(166 puan) tarafından
Canım sakin öyle bise yapma çocuk uyansin  1 uyanır 2 uyanır alışır sonra ama çocuk annesini bilecek.. zamanında benim babannem aynısını yapmış çok pisman .. çocuğun yeri her daim annesinin  yanıdır 
(467 puan) tarafından
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Bende öyle yapicam bir ay sonra doğum yapicam kizima kayınvalidemle bakicak çift daire , geceleri o yatiricak yanında kayinpederim kimiza çok kariisyir kızıyor bağırıyor eğer öyle devam etmesee onlar yatırır bir süre sezaryen olucam cnk
0 oy
tarafından
Yok canım iyi etmişsin bnce bnm oğlum 1 buçuk yasındaydı kardeşi doğduğunda o her uyandığında onun uykusuda bölünüodu kalkıp ağlıodu oda aynı evin içinde sonuşta nolcakk bişi olmaz 
(467 puan) tarafından
Sagol canım zaten Esim2 ayda bı geliyor o sure zarfında yanımda yatacak zaten o geldıgınde kayınvalıdemle yatacak
tarafından
Uyuyabilşr yani bnde çok istersim oğlumu yanında yatırsın kayınvalidem ama yokk
0 oy
(816 puan) tarafından
Yanında yatar dedı aynı yatakta yatacak degıl heralde aynı odada yatmasında bı sorun yok bnce. Hem kemdı yatagını yerını bılır. Bnımde 2yasında oglum var aynı odada yer yatagında yatardı gecen gorumcemler geldı odada onlar yatınca oglum kndı yatagını cektı getırdı bızım odaya sahıp cıkıyor yatagına feln kımseyı yatırmıyor yerını yırdunu bılıo yanı
0 oy
tarafından
Çocuğumu başkasının yanında yatmasına izin vermezdim uyanırsa uyansın bişey olmaz alışır canım yanında dursun ikiside
(467 puan) tarafından
0 oy
tarafından
Niye dışlamış olsun canım yengem dogum yaptı 40ı cıktı bebeği bize verdi hep. 6 aydan sonrası calıstı mesela bebe benim koynunda büyüdü bi haftasonları alırdı bazen aksamları alırdı onun harici hep bende durdu yeğenim. 
0 oy
(48,392 puan) tarafından
2 yasinda sevgine ilgilne kokuna hala muhtac ve herseyin farkında oluyorlar uzaklastirma kendinden verme kizini arada haftada bir ayri yatsin yeter

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 204 göst.
31 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Sonsuzlugum.33 (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 69 göst.
31 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Hilay (322 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 220 göst.
16 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 190 göst.