0 oy
515 göst.
Diğer kategorisinde (291 puan) tarafından

Çok mutlu oldum 3 4 gündür kendi kendine uyuyor melegim bu arada kızımın yatağını kendim diktim birazdan besigine gidecek 

image

16 Cevaplar

+4 oy
(1,390 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Maşallah maşallah maşallah maşallah maşallah maşallah maşallah maşallah maşallah maşallah maşallah maşallah maşallah maşallah maşallah maşallah maşallah maşallah maşallah maşallah maşallah maşallah maşallah maşallah 

Aman nazar değmesin. Hepimizin hayali bu maaluumm:D<3

(291 puan) tarafından
Çok sağol canım inşallah hep böyle devam eder
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Ne güzel bir post :) darısı başına inşallah :D

+1 oy
(1,169 puan) tarafından

Nazar olsun diye mi paylaştın kız maşallah tospiğe:D

(291 puan) tarafından
Yok yok nazar olmaz inşallah ama sadece geceleri kendi kendine uyuyor
+1 oy
(100 puan) tarafından
Ay nasıl yaptın yaa banada söyleeee:))) bu arada bin kere maşallah yavruya çok tatlı hayırlı uykuları olsun inşallah.
(291 puan) tarafından
Hicbirsey yapmadım zaten hiç ayağımda sallamadin kucağımda iki dk salliyordum uykusu gelince okadar
(100 puan) tarafından
Ya bizim kide ayağa alışkın keşke hiç sallamasaydim bende şuan çok pişman oldum :))
(291 puan) tarafından
Ben hiç sallamak istemedim ama mecbur alıştı kucakta uyuyor 5 dk sonra yatağına koyuyorum bidaha çocuğum olursa onu hiç sallamayacagim
(100 puan) tarafından
Valla çok iyi yapmışsın
+1 oy
(7,203 puan) tarafından
Kızım dört aylıkken o da kendi kendine uyurdu 1.derece akrabama dedikten sonra bir kere bile kendi kendine uyumadı :/ rabbim seninkini nazarlardan korusun inşallah maşallah kuzuya bol bol oku
(291 puan) tarafından
Sağol canım
+1 oy
tarafından
Maşallah maşallah Rabbim bağışlasın sana canm yatağı nasıl yaptın çok güzel olmuş bende yapmak istiyorum ama yünle 
0 oy
(258 puan) tarafından
Ellerine sağlık vallahi yatağı ne kadar güzel duruyor bebiste saglikli huzurlu olsun inşallah hep ❤️
(291 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Yatak babynest gibi bişey mi kendi kendine uyumayı sen mi ogrettin
(291 puan) tarafından
Evet babynest gibi ama baya büyük icinde oynuyor ben öğretmedim birkaç aksamdir kendi kendine uyuyor
0 oy
tarafından
Maşallah darısı bize saklanmayı bıraktı memede uyuyor bazen kendi uyumak için çabalıyor uyur tekrardan inşallah:)
(291 puan) tarafından
İnşallah uyur canım çok sağol
0 oy
(176 puan) tarafından
Ay maşallah darısı başımıza kaç aylık şimdi 
(291 puan) tarafından
6 aylık oldu canım çok sağol
tarafından
6 aylıkken benimki de öyle uyudu etti sonra yine cırt
0 oy
tarafından
Maşallah subhanallah rabbim nazardan korusun 
(291 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Maşallah canım Allah bagışlasın 
(291 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Kaç aylık canım.14 aylık oğlum halen emerek uyuyor darısı başıma
(291 puan) tarafından
6 aylık benimki ama emmiyor
(7,935 puan) tarafından
Maşallah
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Masallah darisida tum.annelere insallah☺☺☺
(291 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(880 puan) tarafından
Maşallah yatağı nasıl yaptın
(291 puan) tarafından
Bir buçuk metre kumaş aldım kestim zaten dikis bildiğim için kolay kenarlarına süste dikecektim sonra kızım koparır diye vazgeçtim
0 oy
(554 puan) tarafından
Maşallah maşallah maşallah cnm nazar değmesin de formülü bizede desene uykusuz gecelere son diyelim bide kaç aylık :)
(291 puan) tarafından
Ben hicbirsey yapmadım sadece çok uykusu gelince emzigini veriyorum ağzına okadar kendi kendine uyuyor ama sadece akşamları bide 6 aylık gündüzde çok fazla uyumaz toplam 4 saat falan uyuyor
(554 puan) tarafından
Kız benimki de uyumaz ne gece ne gündüz hep mizmiz kolik bebekti bir ara düzeldi dış çıkarma döneminde eskiye döndük 7 buçuk aylık ne yapacağımı bilmiyorum hamileyim gün içinde baya bir yoruluyor um gece yine rahat yok
(291 puan) tarafından
Bazen benimkide öyle oluyor geceleri uyanıyor sabaha kadar uyumuyor bazende çok güzel uyuyor ben bide çalışıyorum çok yorgun oluyorum ama alıştım artık ek gıdaya başladım acaba ondanmi böyle oluyor
(554 puan) tarafından
Olabilir cnm valla ama ne yapsam yine gece uykusu düzene girmiyor böyle devam edecez mecbur

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 258 göst.
24 Mart 2022 Diğer kategorisinde ASEL ESRA (1,559 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 74 göst.
27 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 223 göst.
12 Ocak 2021 Diğer kategorisinde zeynepcelik (2,443 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.