0 oy
317 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından
tarafından yeniden kategorilendirildi
Ilk defa kurucan 5 kiloluk birina değil küçük sislere denemek amaclı siz nasıl kuruyorsunuz tahmini ölçek yazar mısınız 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Off kütür kütür deyince aşırı canim  cekti
tarafından
Aahhah hakkını helal et kız:)
tarafından
Helal olsun canim ama şöyle  kütür kütür tursu olsaydida yeseydik
tarafından
Aynen valla :)
-Reklam-
0 oy
(3,753 puan) tarafından
Bnde şurda bekleyim :) 
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Bir kiloluk cam kavanozlara doldur malzemeleri üzerine yarın çay bardagi sirke bı tatlı kaşığı iri tuz şeker  sonrada kaynamış suyu dök üzerine  miss gibi ketil turşusu;))
tarafından
Iri tuz olmasa olmuyor mu canım
0 oy
tarafından
Kütür kütür dedin ağzımın suyu aktı :) 
tarafından
Hakkını helal et bacım:)
tarafından
Helal olsun canım ne demek yedm ben :)
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Canım şimdi kavonaza malzemları doldur sıkıştırarak aralarına sarımsak at en son üstünede at yarım çay bardağı sirke kaynamış soğumuş su yap ona şor derler bizim orda 2 su bardağı suya 1 buçuk 2 yemek kaşığı tuz koyup karıştır az eksildi olsun dersen limon tuzu atabilirsin içine en suyunu ağzına kadar ayarla kapat ağzını 
tarafından
Sağol canım :)
(3,823 puan) tarafından
Eksildi yayazmışım ekşi olacaktı canım :)
tarafından
Anladım canım:)
0 oy
tarafından
Başlıgı başka bisey yazsaydın keske hamıleyım ve okuyunca canım tursu cekti 
tarafından
Hakkını helal et canım
0 oy
(4,291 puan) tarafından
Ben kaynar su ile yapıyorum çok da güzel oluyor 
tarafından
Yazmış biri denicem yarın
0 oy
(6,835 puan) tarafından
5 kiloluk bidona 1 sb sirke 1 cay kasigi limon tuzu 1 sb kaya tuzu canim biz boyle yaptik bidonun altinada 6 tane nohut attik bu olculeri 2 litre suda erittik malzemeleri koyumca uzerine doktuk sonra agzina maydonoz koyduk
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Bisey dendimde kusura bakma postunda oda oluyormus ben anlatim canim yarin tursu kurucam eger tutturamam diyorsan tursuyu tursukur diye bi sirkeli limon tasli hazir su var ondan al bi surahiye dok hepsini degil ama ustune su dok soy sarımsak doğra üstüne koy salatalık havuç istersen lahana fındık biber Canın ne istiyorsa hepsini doldur istersen pet şişelere koymak ben pet şişelerde yapıyorsun küçük 200 milimlik pet şişeler yap nice ne zaman bir tanesini aç diğerleri bozulmamış olur En azından Sonra işte bir iki ay bekliyorsun yiyorsun kütür kütür
(2,765 puan) tarafından
Yok kiz ne editoru sadice sorularin kategorilerini degistirebiliyorum
(2,765 puan) tarafından
Dene bakalaimmm☺
tarafından
Ahahaha bende farkı ettiğimde birinde denemiştim:D
(2,765 puan) tarafından
Senin nicki gorunce bana bi sarki soyleme aski geliyor dur bak atim o sarkiyi burays
tarafından
Ahaha demistin canım :D
0 oy
(716 puan) tarafından
Canım ben her kilo başına bir kaşık sirke bir kaşık tuz koyuyorum çok azda şeker. En alta da çok az Nohut koyuyorum çok güzel oluyor 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 45 göst.
31 Ekim 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Adalett (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 75 göst.
21 Eylül 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Bir.anne (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 215 göst.
24 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 130 göst.
24 Eylül 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu

382,390 soru

11,448,535 cevap

35,022 kullanıcı

...