0 oy
1,068 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Sabahları eslerinizi nasıl kaldiriyorsunuz hanımlar ben kahvaltı hazirliyorum ne yaparsam kalkmıyor dilimde tüy bitiyor anası gibi bağırsam kalkar mı acaba alışkanlık mi oldu dersiniz:D

41 Cevaplar

0 oy
(6,360 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Küçük bebiş olmadanönce o benden önce uyanırdı bebek var ben artık önce uyanırım hem sabah erkn kalkar eşim rızkı artar der insanın :)
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Anam sorma ya, onun yerine gidip çalişasim var. Kalk kalk kalk ulu toprak kalk kalk kalk ulu bayrak diye marş ediyorum evde
tarafından
İyi valla sevindim yanlız olmadgiima
+1 oy
tarafından
Bizim ki de ömrümü yemiş vallahi kalk memet kalk demekten gına geliyor artık uykusu o kadar ağır ki bi işi varsa yetişmesi lazımsa bi yere 2 saat öncesinden uyandırmaya çalışıyorum şimdi hemen kahvaltıyı hazırlayıp uyandırmaya çalışıcam mesela 
tarafından
Artık yalan söylüyorum saat geçiyor kalk diye doğru düzgün yemiyor zaten işte mahvoluyor ayni dediğin gibi bende Mehmet kalk Mehmet kalk kalk kalk anca kalk ama tık yok :)
tarafından
Aynı benim ki de öyle ya valla bazen bende kalk mehmet saat 10 oldu diyorum halbuki 8 ama napim sonra da geç uyanınca neden beni uyandırmadın diyo
+1 oy
tarafından
Kahvaltı falan beklemez benimki yiyecekse de de kendi hazırlar oyle şeylere alıştırmadım en başta bende çalışıyorum çünkü alarmını kurar geceden alarm çalınca kalkar mutlaka her sabah duş alıp tras olup oyle gider 
tarafından
Valla ben evdeyim mecbur hazırlıyorum kıyamıyorum
(139 puan) tarafından
Kiz niye mecburluk olsun kadinin kocasına ilgi göstermesi hizmet etmesi şereftir bnce severek yapınca hicde mecburluk olmuyo deme öyle mecburluk falan insan sevdiğine yaptığı şeyden zevk almali ki  o hayat sürsün ♡♡♡
0 oy
(2,632 puan) tarafından

Saatimiz  çalıyor  adam kalkıyor  çocuk  oldu adam kahvaltıyı  unuttu☺️ Kızını  yiyip gidiyor<3

tarafından
İlk aylar bende bıraktım hazırlamayı çünkü kızım küçüktü hala küçük te uyku düzeni iyi şükür uyuduğum için kalkıyorum yazık adama orda da bişey yemiyor doğru düzgün ama ne var ki kaldıramıyorum
(2,632 puan) tarafından
Valla aç  kaliyosa kalksinda yesin sanada yazık
tarafından
Kızıyorum ondan sonra yazık değil mi bana diye. Oy oy kıyamam diyor kalkıyor yiyor gidiyor son dk ya kadar sabrımı tüketip
(2,632 puan) tarafından
Demekki uykusu cok tatli kalkamiyo zavalli ☺️
tarafından
Aynen uykuyu çok sever canım kocişim
0 oy
tarafından

Cocuk uyandı kalk :D

tarafından
Oda iyi
tarafından
Cocuk olmadan önce kalk aşkım kalk geç kalıcak
Biraz bekler ferhat saat 8 bucuk oldu yada en fazla dirssegimle vururum.
Cocuk bizim alarmimiz bi tek o kaldiriyor onu
Sagolsun ben  gece de baktigim için oda sabah işe gidene kadar bakıyor sonra bana bırakıyor
tarafından
Kızım uyanmiuor o giderken daha ben de kalk diye tuken tuken ne yapım ya
tarafından
Ay ne güzel benimki uyanıyor sabahın 6 sında falan...
Valla oda zor kalk kalk demek ilk evlendigimiz zamanlar da 20 ise gitmedi sonra ise gitmeye başladı allahim kaldırmak ölüm gibiydi ozamanlar çocukta yok kalk kaç kere geç kaldı yaa
tarafından
Geç kalınca da sana suç bulur niye kalkmasın diye
0 oy
(74 puan) tarafından
Ben eşimden erken kalkıyorum adam artık alışmış ben alarmı duymuyorum o beni düğümleyip kalk hadi diyor kahvaltıyı hazırlıyorum o sırada onum alerji çalıyor kendi kendine kalkıyor 
tarafından
İyi maşallah canım benimkide duyar kapatır hattaa yine yatar yataktan aşağı sürükleyerek kaldırıyorum
(74 puan) tarafından
Alışır canım zamanla ☺
0 oy
(2,874 puan) tarafından

Kalk kalk saat geçti geç kaliyon :)

tarafından
Onuda yemiyor arrtik :))
(2,874 puan) tarafından
En sonunda bagiriyom kalkmazsa:-D
0 oy
tarafından
Hadi kalk diyorum ses çıkmıyor sesimin miktarı artıyor hala tık yok valla uyandırmam hiç de umrumda değil diyorum gene iplemiyor en sonunda bağırıyorum kalk diye :)) valla ona da hak veriyorum yoruluyor milletin lafını çekiyor uyuyor dinleniyor en tatlı uyku dakikasında ayağa dikiliyor 
tarafından
E bende biliyorum zaten bunu güzel kahvaltılar hazırlıyorum sıcak sıcak çayını içsin gitsin diye ama napim ya
tarafından
Valla haklısın canım ben onların açısından da baktım Bi an :) ellerine sağlık bu arada afiyet olsun
tarafından
Saol canim
0 oy
tarafından

Gec kalmisisn kal diyirm hemen kalkiyor :D

tarafından
Yok cnm ona inanmıyor :))
0 oy
(3,921 puan) tarafından

Ya dogru benim kide zor kalkiyor ama saat gecti diyince hemen zipliyo :)

0 oy
(3,107 puan) tarafından

Kızım bizim odada uyuduğu için kısık sesle canım hadi kalk 6.30 oldu kahvaltı hazır derim:D

tarafından
Benimde kızım var işte dayanamiyroum bagiramadigim için oturup kendim yiyorum sonra o geliyor :)
(3,107 puan) tarafından
Vala ben sonra yiyorum çünkü ise gidiyor kahvaltı hazirliyorum sabahın 6 sında :D
tarafından
Bende aynı saatte kalkıyorum kız :))
(3,107 puan) tarafından
Çok zorlanıyorum artık ya kızım gece sürekli uyaniyo diye
0 oy
tarafından
Oğlumu yanına bırakmam yetiyo:)
0 oy
(15,849 puan) tarafından

Kahvaltıyı hazırlıyorum ayağına bir tane vurup kalk kahvaltı hazır çabuk gel soğutma diyorum :D

0 oy
(983 puan) tarafından
Kendi kalkiyor :)
0 oy
(778 puan) tarafından
Çok zor kalkar 10 kere mutfakdan gelip gelip giderim en sonunda iki oğluma başına bı goturrum hemen kalkar biri sağdan biri soldan:)))
0 oy
(94 puan) tarafından
Aleyna tilki cevapsız çınlama  müziğini alarm yaptım sinirden kalkiyo ;);););):-!:-D:-D:-D
tarafından
Vayy bunu hiç düşünemedim hahah :))
(94 puan) tarafından
:-D:-D:-D:-D:-D tavsiye ederim
0 oy
tarafından
Ayaklarını yere indiririm sonra kollarından tutup oturturum penyesini giydiririm uykusu dağılır pantalonunu giyer sonra bi 5 dk daha yatar hadi kalk saat geldi derim uyanmaz ayaklarını yine yere indiririm kalkar montunu giyer oğlun u öper beni öper çıkar evden çok yorgun olduğu zaman ben ayaklarını yere indiririm o kaldırır ben indiririm o kaldırır ben yine indiririm bu sefer emekleye emekleye yatağın diğer ucuna kaçar o taraftan indiririm diğer ucuna kaçar resmen köşe kapmaca oynariz g*t kadar yatakta
tarafından
Allaj sabır versin de kız
tarafından
Aynı bu işte kolunu bacağını tutunca sinirlenihor
tarafından
Evet bende sinirleniyorum kafasına bi patlatıyom kalk çocuğu uyandircan diye o zaman kalkıyo bide kendine gelince nasıl kızdırdım seni diye dalga geçiyo
(488 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım. Benim eşim de baya baya uyanmaz. Artık sinirden deli olurum. Gitmezsen gitme ben uyuyorum yada ekmek almaya ben gidiyorum diyince kalkar:) Allah hepimizin yardımcısı olsn
tarafından
Amiin amiin
0 oy
(735 puan) tarafından
Ben kaldırmam alarm sağolsun ikimizi de uyandırıyor ))
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Tam tersi canm bizde her sabah eşim kahvaltıyı hazırlayıp beni kaldırır:)))
tarafından
Oh maşallah

İlgili sorular

0 oy
48 cevap 1,498 göst.
16 Aralık 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 416 göst.
23 Şubat 2021 Diğer kategorisinde ogulcanmums (1,084 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 600 göst.
4 Şubat 2021 Diğer kategorisinde ilkprensim (59 puan) tarafından soruldu