0 oy
609 göst.
Aile kategorisinde (274 puan) tarafından
Kayinnam bana doğumdan önce seni boşatirim dediği için onu aramıyordum geçende onu aramadigim için bana oglumu doldururum seni boşatirim çocuğunu da elinden alırım dedi eşim de hiç birşey demiyor beni karıştırmayın deyip çekiliyor ama ben sürekli bu lafı duymaktan sinir oluyorum dün de stresten sütüm gelmedi çocuğum aç aç hem beni emiyor hem ağlıyor bende iyice sinir oldum eşime mesaj attım annen yüzünden sütüm kesildi sende bi anneni susturmadın bu kadar anneci olduğunu bilmiyodum falan yazdım eşimde dün akşam eve gelince bana bağırdı bi çocuğu emziremiyosan benim suçum mu diye sonra annesini aradı bu deliyi arama bi daha numarasını sil yoksa ben bunu cikartcam bu evden falan dedi bana da sen delisin çocuğun da psikolojisini bozuyorsun diyor ben mi abartıyorum siz deyin daha lohusayken çocuğunu aliriz dediler bana ben bunu kaç defa sineye cekeyim ne demek çocuğumu almak benimle derdi varsa bana kızsın ama çocuğumu katmasın seni boşatirim deyip yuvamla tehdit etmesin beni haksız miyim siz deyin bütün gece ağladım eşim de döndü uyudu 

13 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Oğlu nr b.kki anası ne olsun beni karıştırma diyosa ederim ananın ağzına sende açma ağzını diyeceksin 
(274 puan) tarafından
Dedim o zaman benim dediklerime karışma dedim ne diceksen uygun bi üslupla de diyor
tarafından
Ananada söyle benimle uygun üslupta konussun diyeceksin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Al oglunu vur anasinaa

Madem bosatacak ne diye elin kizinin kapisina elinde cicek cikolata ile gelip milletin kizinin gunahina girdiler

Bunlar keske ogullarini hic oralarindan cikarmasalardii
(274 puan) tarafından
3 gün çocuğu görüntülü göstermemişim Kayinnama çocuğu elinden alırım da bakakalırsın diyor bende anne böyle deyip durma alınıyorum diyorum ben kayinnayim diye bağırıyor bana. Gerçekten hiç cikarmaslardi keşke hem delirtiyolar hem deli diyolar
0 oy
(3,575 puan) tarafından
Tüm suç üsluplar ve eşinizde. 

Umarım düzelir. Çok yıpratıcı bi süreç. 
0 oy
(191 puan) tarafından
Nasil aliyr ya dha yen idogmus. Bn olsam derim al hadi al bosat da al alabliyrsan
0 oy
(100 puan) tarafından
Valla canım altı dolu konuşsunlar nasıl alicakmis çocuğunu alamaz hiç bir şekilde eşinde kusura bakma ama ne terbiyesizmis yani hepimizin başında var bı dengesiz işte hiç aldırma ağlama bile esin deli mi diyor desin siz yaptınız sizin eseriniz bu de geç bebeğine bak sen.
0 oy
(16,508 puan) tarafından
Al birini vur ötekine misali 

Kaynana kaynana değil 

Koca koca değil 

Sen haklısın kuzum ama Napcağını bilemedım

Allah hayırlı kapı açsın İnşaAllah 
0 oy
(735 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum. 

Öyle insanları da Allah islah etsin.
0 oy
(150 puan) tarafından
Bn o kacayida o kaynanayida neyse bişe demicem sinir oldum sabah  sabah  bbn kaynnam oyle bir sey desin esim tek kelime ille annesini siler atar cunu bn kaynanam boşandirsin diyye evlenmedim hheerkkkesin bir guru var madem boşandiracakti oturaydi kiçinin ustune istemeseydi seni kuzum 
(3,067 puan) tarafından
Aynen benim kocamda öyledir. Ama sana bana denk gelmez öyleleri. Bana öyle bişey dense kayananam bırak torun görmeyi oğlunu bile göremez. Sessiz kalmaktan oluyor bunlar hep biraz diş göstermek lazım.
(274 puan) tarafından
Ben eşime annenle konuşma bile demedim bana gelmiş sen benim annemle konuşmama karışamazsın yok öyle bi dünya sen benim annemle kusmemi istiyon diyor. Valla neler demedim eşime de kayinnama da ama onlar her sekilde uste cikmayi sucu bana atmayi basariyolar. Sutumun kesilmesine bile beni suçluyor
0 oy
(10,414 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bak sana delimi diyolar şaka gibi sende deli olsana ağzına geleni söyle madem eşinde beni karıştırmayın diyo sonra sana bişey diyen olursa ben deliyim ya de
0 oy
(12,776 puan) tarafından
Yav bırak eşin en guzeli yapiyo karışmasın sen de he hadi boşa de ne diye mutlu ediyon kadını böyle kavga ederek çocuğu sütsüz bırakarak hadi bakalım ben 

Ben olsam gezer tozar kocamla aşk tazeler fotolar atar çatla derdim kocamı bkyle kavga edip sogutmaz dim hata ediyorsun koca sana bı şey demiyo ise sende kayanna gerekli cvb ver eşini kendi üstüne yak çocuğu alırım demek öyle kolaydı çok istiyo san kendin yap  de kocan anacı değil ki karıştırmayın diyo bosveeeer ailem diye fotolar paylaş o k.udursun sen değil
(12,776 puan) tarafından
Yoh ben ne gelirse içimden derim açık ve dobra şekilde her doğru her yerde söylenmez derler ahah k bakmasin kimse lafımı çekemiyorum keşke sonra şunu söylese idim diyen değilim iyiki dedim diyorum ondan herkesin sorunu varsa açık konuşalım derim kimse katmadan yuz yüze :)
tarafından
En güzeli içinde kalıp dert olacağına yüzüne söyle mert ol:))
Keşke bende biriktirmeden desem patlamam büyük olmasa.
(274 puan) tarafından
Karıştırmamak için 1 hafta sabrettim eşime dedim gel foto çekinelim yok dedi siz çekinin giyindim makyaj yaptım çocuğu giydirdim sanki gezmeye gidiyormuş gibi çocukla foto çekindim koydum kaynanam eşimle konuşurken bana laf çarpıtıyor ben nazar d3gmesin diye torunumun fotosunu koymadım gelin benden önce koymuş diyir bende ben annesiyim tabiki önce ben koycam dedim hep bi laf sokuyor hep bi sahipleniyor çocuğumu laftan da anlamıyor bende eşime sen birsey demediğin için senden cesaret aliyor sen birsey de diyorum
(12,776 puan) tarafından
Hiç muhattap olma eşinle de kavga ederek değil şöyle devamlı o zaman adam da laf geciremiyor dur belki
(274 puan) tarafından
Kayinnam numaramı silmiş bundan sonra muhattap olmucam zaten. Eşim de ne hali varsa görsün
0 oy
(3,067 puan) tarafından
Eşin beni karıştırma demiş. Keşke karıştırmadan kayanana ağzına geleni soyleseydin. Öyle kibar kibar değil. Hayırdır sen kimin çocuğunu kimden aliyorsun. Hadi al alabiliyorsan almazsan şerefsızsın diyeceksin. Güzellikle konuşmakdan anlamaz öyleleri. Asıl ben çocuğumu öyle bir alır götürürüm ki ne yüzünü görürsün ne sesini duyarsın.  Kimse kusura bakmasın ben hep başından beri. Benim çocuğumu sevecek olan benimle esimle iyi geçinsin. Beni eşimi sevmeyen benim doğurduğumu da sevemez diyorum. 
(274 puan) tarafından
Eşim beni karıştırma diyor ama annesine birsey desem sen anneme nasıl böyle dersin der
(3,067 puan) tarafından
Once kaynanadan başlayıp kocanla devam etmek lazım. Ağızlarının ortasına bir terlik vurasım geldi. Allah sabır versin bacım işin zor. Ama ezdirme kendini dişini göster sustukça tepene binerler.
(274 puan) tarafından
Kayinnam numaramı silmiş zaten bende onunkini sildim. Bundan sonra kafam rahat insaAllah eşimi de bi şekilde hallederim. Benim sinirlerimi bozan kayinnamdi
(3,067 puan) tarafından
Gözün aydın o zaman canım. İnşallah eşini de doldurusa getirmez.
0 oy
(1,862 puan) tarafından
İkisi de aynı şey bunların, 
0 oy
tarafından
Allah o ananın oğlunu geldiği yere geri soksunn Sabah sabah sinirlerim bozuldu ne pislik insanlar var Diş geçirtme kendine sümsük kovanlar o anası na

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 557 göst.
31 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Dolunay65 (775 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 229 göst.
30 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Semrak (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 363 göst.
30 Nisan 2024 Aile kategorisinde Semrak (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,346 göst.