0 oy
378 göst.
Diğer kategorisinde (202 puan) tarafından
Kızlar. Doktora gitdim. Sorunum folekül  yetişmemesi imiş.Böyle olub  sonra hamile kalan varmı? Yetişdirmek için doğal neler yapa bilirim.

7 Cevaplar

0 oy
(4,853 puan) tarafından
buyumuyormuymus nasil yani
-Reklam-
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Bilgim yok cnm post yukarı çıksın 
0 oy
tarafından
O ne canım bilgim yok 
0 oy
(291 puan) tarafından
Canım yumurtanın büyüyüp çatlaması için en etkili yöntemlerden birisi ARI SÜTÜ BAL POLEN. Ama doğal olanı bulman lazım. Başka sıkıntın yoksa en fazla üç aya hamile kalırsın. Sabahları bir tatlı kaşığı aç karnına yiyeceksin. 
(202 puan) tarafından
Teşekkür ederim  kardeşim
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Post yukarda kalsın diye yazıyorum hiç bir fikrim yok
0 oy
(735 puan) tarafından
Allah köməyin olsun mendede elə idi çox saylı falikul varıydı ama yetişib partamırdı. Ama məndə aybaşı pozğunluğu da varıydı.
(202 puan) tarafından
Mən də eləyəm canım. Nə oldu həkim nə dedi? Hamiləsən indi?
(735 puan) tarafından
He hamiləyəm can.
 Çox müalicə elədim ama təbii şeylər də istifadə elədim. Əsas aybaşın nomraya düşsə falikul yetişəcək.
(202 puan) tarafından
Neçə müddət elətdirdiz? Həm təbii şeylər deyəndə nəyi nəzərdə tutursan canım. Məlumat verə bilərsən ətraflı?
(735 puan) tarafından
6 ay elətdirdim can. Keçi buynuzu behmezi içtim , soğan suyu içtim birde aslan pençesi çayı içtim ama bu sıralarda aybaşım narmala düşsün diye müalicə elətdirdim.
 Müalicəyə başlayan gündən aybaşım narmala düşdü çox şükür 5 dəfə normal aybaşı sora hamile qaldım can. Sen hansı Həkimə gedirsən hansı Rayonda?
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Ben adet düzensizliği ve bebek için gittim ağustos 15 de gittim hap verdi 23 ağustosta adet oldum. Bana klomen verdi. Kullandım 4 eylülde geri gittim yumurtama baktı. Hiç yumurtanın oluşmamış dedi çatlama iğnesi falan vermedi. Adet olunca geri gel klomenin tozunu artıralım dedi. Bende bal çörekotu karanfil karışımı yapıp yedim 4 eylülden beri adet olmadım test yaptım 3 kere silik çıktı kan verdim 26.8 cıktı. Tavsiyem Rabbimden umut kesilmez bu dediğim karışımı yap şifa olacaktır

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 296 göst.
19 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Nigar983 (174 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 252 göst.
23 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 195 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Zelihaanne (813 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 119 göst.