0 oy
417 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar bebegim uyumuyo  dün den beri yoruldum bende dün akşam 4 de  2 tabak pilav yedim hala onlayım  acıkıyorum ama hiç bişey yiyesim gelmio zatem bebek le ugraşiyım diyene kadar yiyecen varsa da geçiyo zaten   eşim  destek ci olmuyo halimi görüyo da sende nasılsın bile diyemiyo ona sorarsak benim için herşeyi yapmiş iyi bi koca allah razı olsun yardımcı oldugu da oluyor ama  kahvaltıyı hazırlayım sende bişeyler ye  bile diyemiyo halimi görüyo benek durmuyo daha ev temizlşgi ütü falan bekliyo halimi görüyon deyince de bitek sen dogurmuşun du dio dışarsaki köpeğe içi acıyo da  bana acımıo çok degiştik bebek ten sonra 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Nekadarlik bebegin
tarafından
Gaz damlasi kullaniyormusun canim sen
tarafından
Evet canım kullanıyorum doktora da gittik kolik bi bebek dedi  gayet de güzel alttan üstten gazını çıkarıyo ama uyumuyo bi türlü sallasam da uyumuyo şaştım inanki
tarafından
Bizimde koliktii cok zor biz naptiysak gecmiyorduu gazi 4.ayda tamamen kesildii iste gaz ciksada yeterli kalmiyor canim ya
tarafından
Allah yardımcımız olsun o zaman ne diyim eşim den destek görsem bu kadar olmaz belki ama onun yarattıgı bi psikolojide var
tarafından
Haklisin canim yapcak bjsi yok sabirli ol inan geciyor o gunler bak biz 11aylik olduk gecti gtti
-Reklam-
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Bebek k ayı kaç cnım 
tarafından
46 günlük canım
0 oy
tarafından
Canım benim saten bebekle ugrasyon bunuda kafana takma erkeklerin çoğu öyle napcan
tarafından
Öyle ama canım biz böyle degildik çok zoruma gidiyor bana yokmuşum gibi davranması
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Canım gaz damlasi kullan , fon makinesi sesi aç rahatlar ve bebeği uyutmadan önce duş aldır vücuduna zeytinyağı sür masaj yap sende usutmemeye dikkat et :) 
tarafından
Canım inanki herşeyi yapıyorum ama bana mısın demiyo doktor 3 4 aya kadar sürer dedi
0 oy
(135 puan) tarafından
Yemek yiyemiyorum diyosun canm o yuzden sütte olmaz biraz mama ver
tarafından
Sütüm var canım ama Biraz mama alalım akşamları az bişey veririz belki uyur diyorum  sütün var dio ona da hayır dio
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Gazı vardir bebeğinin maflor+ öneririm hem bağırsaklarını düzenliyor hem de gazına iyi geliyor düzenli kullanimda
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(130 puan) tarafından
Eşinin destek olmaması gerçekten çok kötü canım. Bir tek senin doguadigini sende biliyorsun zaten. Ama her insanın katlanma seviyesi farklı oluyor. Bende bir türlü alisamamistim. 40 gün kayın validem vardı yanımda o gidince boşluğa düştüm sanki. Her gün ağlıyordum. Akşama kasar tek bir lokma yemiyordum. Yemek yapamıyordum yaptigim yemekte çocukla ilgilenmekten yanıyordu genelde. Benimki de çok gazliydi. Ama sabret canım. İnan hiç geçmeyecek sandığın günler geçiyor. Çocuk biraz büyüyüp gazı geçince çok rahatlıyorum. Şimdi kızım 14 aylık her işimi yapıyorum. Eşine de ne anlatırsan anlat anlamaz. En iyisi düşünüpte kendini bari yorma. Çocuğa bakmak sadece kadınin görevi saniyorlar
tarafından
Canım inanki ne yapacagımı nasıl davranacağımı bile şaşırdım eşime karşı  bi sogukluk hissediyorum ona karşi ama çok dua ediyorum rabbim sogukluk vermesin sevgi saygımızı artırsın die ama inan ondan bş güzel söz beklio insan oda öyle bş inattırki benim bişeyler bekledigimi bildigi için söylemez yapmaz
(130 puan) tarafından
Eşinin icine de Rabbim merhamet versin canım. Güzel bir sözden kimin ağzı yorulmuş ki. Yada hadi cocuga bir saatte ben bakayım sen biraz dinlen deyince ne kadar yorulabilir. Erkekler gerçekten ince dusunemiyorlar. Ama dediğin gibi araya da soğukluk girmesin boşver. Çünkü sonra ısınmak çok zor olur. Sen ona ne kadar soğuk davransanda trip atsanda belli ki değişmeyecek hatta daha da inatlasacak en iyisi huzursuzluk bari olmasin
tarafından
Ona muhtac olmam o kadar zoruma gidiyor ki keşke okusaydım da kendi paramı kazansaydım   o zamn bi adam yerine koyardı belki   rabbim erkegini reddecinde neden günah yazıyor acaba böyle adamlara karılık da yapmayacan ama gel görr ki rabbimin emri
(130 puan) tarafından
Ben çalışıyorum çok şükür canım. Ama inan bu okumaya falan da bakmıyor aslında. İçinde insanlık olsun yeterki
0 oy
tarafından
Kocan destek olmayınca çok zor oluo çok allah yardımcın olsun 
tarafından
Amiiiin canım inşallah saolasın

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 174 göst.
6 Nisan 2024 Diğer kategorisinde 2801 (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 260 göst.
6 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Acemianne35 (123 puan) tarafından soruldu