0 oy
2,165 göst.
Diğer kategorisinde (119 puan) tarafından
Allah nasip ederse 2 hafta sonra 2. Çocuğumu doğurcam bir daha da istemiyoruz Allah olmayanlara nasip etsin inşallah sorum başlıkta çok iş yaptığım için sipral kayar diye güvenmiyorum zaten 2. Çocuguma doğum kontrol hapıni 1 gün unuttum diye kaldım çok unutkanım ben. Eşimde korunmuyor sen korun diyo. En iyisi iğne zararları var mı var ise ne 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kala bilirsin hep iğne vur hem eşin korunsun sılf rahatlığı için emin ol hamile kalırsın
(119 puan) tarafından
Sipral taktirayim o zaman
tarafından
Sen bilirsin
-Reklam-
0 oy
(796 puan) tarafından
Sprel tak en iyisi ben 1 senedir taktım hiç bi sıkıntı yok çok şükür 
(119 puan) tarafından
Kayma falan olmadı değil mi
(796 puan) tarafından
Yok canım olmadi
0 oy
(44,603 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Oglum 9 aylik 40 cikinca hemen  oldum sukur bisey olmadi 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Adeti kesiyor,kilo ve tüylenme yapiyor
(44,603 puan) tarafından
Bende oluyorum bu igneyi kilo tuylenme yapmadi bende sadece adetimi kesti ama bu igne 1 yil tek adeti kesiyo 1 yikdan sonra olmaya basliyosun
(6,203 puan) tarafından
1yilda 2,5kg aldırıyor tabi bu bünyeye göre değişir ve tüylenmeye de gelirsek iğneyi vurdurdugunuz ay tüylenme olacak diye bir şey yok süreç bünyeye göre degisir
(44,603 puan) tarafından
10 aydir korunuyorum igneyle 1 yil olcak nerdeyse haoa ole dediker 3 yil kullandim oda bisey yapmadi
0 oy
(135 puan) tarafından
Kondonlarini baglat canm kesin cozum
tarafından
Kesin çözüm değil arkadaşımın annesi hamile kalmıştı bağlı olduğu halde
0 oy
(34 puan) tarafından
Bak canim bende inan çok unutgan bir insanım takvimim diye bir program indirdim her gün saatini ayarladım telefona bildiri geliyordu hapimi iciyordm sakın iğne vurma ben geçen ay vurdum bu ay ne adetim düzenli oldu ne kahverengi akıntım bitti ve her hafta hasta oluyorum bir iki gün rezil etti beni ben çok pişmanın daha vurmam iğne hap en iyisi
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Bn kullanıyorum cnmdaha 1 ay oldu yapılalı adet oldum ama 8 gün oldu hala bitmiyor ama bnim eşimde seninki gbi o yüzden mecbur igneye devam yada sprail taktırcan ama spraili 2 aydan önce takmıyorlar
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Ben  tam 2 buçuk aydır yaptırdım ama ilk adetim 17 gün sürdü yani lekelenme oluyor sürekli iç çamaşırı da iz var birde fena halde iştah açıyor vala. Dikkat et. 

Ben pişman oldum. Şimdi kişa girmeden spiral takacam. İlk cpcugum şuan 11 aylık. 2 buçuk yaşına gelmeyene kdr düşünmüyorum.  Eşim korunuyor ama yinede korkuyorum vala yırtılır kondom felan diye:))

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 54 göst.
9 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Damlacn (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 203 göst.
20 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde pikachu00 (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 70 göst.
6 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Besteninannesi (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 23 göst.
11 Ocak 2024 Diğer kategorisinde fatmahilall12 (214 puan) tarafından soruldu

379,359 soru

11,355,514 cevap

34,830 kullanıcı

...