0 oy
671 göst.
Diğer kategorisinde (52 puan) tarafından
Kızlar bir haftadr büyük abdestimde zorlanıyorum ve kan görüyorum afedersiniz  abdestimi yaptıktan sonda makatta yanma ve ağrı oluyor internetten araştırdım maakatta çatlak yada hemoroid olabilir yazıyır ama hemoroid yok bende acaba yenimi olusuyor yada doğumdan üç ay geçti doğum da zorlanmadan kaynaklı çatlatmı olusmus olabilir hastaneye gidecem fakat sizinde fikrinnizi almak istiyorum başına gelen varmı simdiden özür dilerim bu soruyu sorduğum için ama merak ediyorum

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benimde dogumdan 2 ay sonra oldu bahsettigin gibi. Suan 3 ayligiz halen oluyor ama eskisi kadar aci ve yanma olmuyor. Saglik ocagina gitmistim gitmisken sormstum doktor sabahlari ac karnina kuru kayisi ye ustune de sicak su ic kabiz olmamaya calis dedi. Dogumdan sonra kendi doktorum fitil vermis onu kullandim arada da kullaniyorum cok dinlendiriyor gercekten. Sicak suyuda oturablirsin benim cocuktan hic firsatim olmadi. Cok berbat biseymis ama bu bende de basur yok.
(52 puan) tarafından
Benimbi birhaftadar oluyor neden bilmiyorum korktum bi an
-Reklam-
0 oy
(507 puan) tarafından
Evet canım hemoroid olmasn bende lohusaken olmuştum 4 ay sonra yine oldu anestola gecti
(507 puan) tarafından
Genel cerahiye görün derim canım çatlak zor ben kendim zor atlatim
(52 puan) tarafından
Bendi çatlat diye düşünüyorum çünkü sanki yırtılır gibi oluyor ve kan geliyor damla damla degil peçeteye geliyor korkuyorum gerçekten
(507 puan) tarafından
Çatlak var cnn kabizmi oluyorsn
(52 puan) tarafından
Dün cok zorlandım kanadı geçenlerde ishal ikende bikere olduu ama ağrı oluyor dışkıdan sonra
(507 puan) tarafından
Canim hemoroid olmusn
0 oy
(86 puan) tarafından
Hemoroid olabilir canım benim esimdede vardı ama kanayandan değil bazılarınki kanayan olurmuş eşim ameliyat oldu 1hafta kadar tuvalete ben yardimci oldum temizliginde felan 1 bucuk ayda sabah aksam kremlerini sürdüm açık kalmıştı orası bi nevi yanık gibiydi dikiş yoktu ama şimdi rahat hiç ağrısı sızısı yok
(52 puan) tarafından
Canım onda et parçası olması gerekmiyor mu
(86 puan) tarafından
Şiş aynen et parçası gibiydi
0 oy
(553 puan) tarafından
Kız daha 2 gün önce bende böyle post açmıştım benimde aynisi oldu bol su iç sıvı tuket kişi yeme benim geçti sende bir dene benimde doğum yapali 3 ay oldi
(52 puan) tarafından
Sagol canm deniyeyim
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Ayy Allah yatdımcın olsun ben 2 hafta ağlaya ağlaya gittim wc ye afedersinde idrarın kabız gbi oldupunda acı çok daha fazla oluyodu  sanki cam yemişsinde o çıkıyo gbi bi acı 2 gğn falan kabız gbi olöamasını sağladım geçti kndiliğinden. Gercekten çok zor biley eşim hastahanrye götürmek için yalvarıyodu ağlamama dayanamayıp. 
(52 puan) tarafından
İshal ikendi ağrı oluyor muydu
(1,722 puan) tarafından
Oluyodu ilk başta ama orayı ıkınıp  zorlamadığım için geçti. Çok ishalde olma ama ıda iyi değilmiş ikisinin ortasını ayarla. Çok geçmiş olsunn
(52 puan) tarafından
İshal ikende bir defa oldu o yüzden sordum canm
(1,722 puan) tarafından
Olur ama orayı zotlamadığın için zamanlar geçer sen sakın kabız olma ama kayısı falan ye. Bn bide zeytinyağı koydum pamuğa koyup onunda faydası oldu sanırım
0 oy
(3,798 puan) tarafından
Dogumdan 1 ay sonra oldu bendede şu iki haftadr buyuk tuvaleti zar zor buyuk cilelerle yapiyodum bol su ictim bile kuru kayisi ve incirden komposto kaynatip ictim cok iyi geldi dene istersen hem süt yapiyo canm
0 oy
(427 puan) tarafından
Canım bendede yoktu doğumdan sonra oldu ikinciye hamileyim ve geçmedi yine devam ediyor seninde hemoroid büyük ihtimalle 
0 oy
(80 puan) tarafından
8 ay oldu dogum yapali benmde hala oyle ve dun doktora gtim bi kc test yapti yarin yine gidicem bakalim niye oyle bende merak ediyorum 
0 oy
tarafından
Cnm zeytin yağı sur bire bir bak bndede oldu iki kez sürdüm geçti gitti utanacak bişey yok bunda sağlık bu  zeytin yağı kesin çözüm

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 176 göst.
24 Eylül 2023 Diğer kategorisinde SuDuru (321 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 130 göst.
8 Temmuz 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 119 göst.
19 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 509 göst.