0 oy
451 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar bebisimin ismini canset koyacağız. Ama ben bir ismi daha olsun istiyorum.  Şimdiye kadar parla canset, doğa canset düşündüm. Fakat içime de tam sinmedi. Sizin önerileriniz neler?

15 Cevaplar

+2 oy
(758 puan) tarafından

Parla mı? Canset mi? Allah sizi iyi etsin haaaaaa nerden buluyonuz bu tuhaf isimleri :D 

tarafından
Eşim çerkez ve canset onların kullandığı bir isim, prenses küçük kraliçe demek.  Parla da türkçe kökenli iyi olma dileğini içerir. Anlamını bilmediğiniz için direkt tuhaf yaftası yapıştırmanız hiç şık olmadi.
(758 puan) tarafından
Çerkez olduğunuzu bilemedim canım kusura bakma. Ama şu dönemde herkes farklı olmak için saçma sapan isimler veriyor. Ondan bu tepkim tekrar kusura bakma canım anlamları da güzelmiş
tarafından
Sağol Canım. Allah bebislerimizi sağlıkla mutlulukla büyümesini nasip etsin.
(758 puan) tarafından
Amin canım ☺️ sen de sağlıkla al kucağına
-Reklam-
0 oy
(582 puan) tarafından
Selin ismi çok tatlı :) Allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin :)
tarafından
Selin çok hos gerçekten. Çok teşekkür ederim canım. Allah hepimizin sağlık ve nese içinde kucağına almayı nasip etsin
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Canset cok degsk bi isim anlami ne canim yada baska secenek yokmu
tarafından
Eşim çerkez canım. O nedenle canset istedi çok. Benim de hoşuma gitti farklı olduğu için ama bir tanede türkçe bir ismi olsun istedim ;) anlamı prenses küçük kraliçe demek bu arada.
0 oy
tarafından
Anlamını merak ettim canım 
tarafından
Prenses, küçük kraliçe demek canim, cerkesce
tarafından
Adıyla yaşasın inşaallah canım benim
tarafından
Canimmmmm hepimiz saglikla nese icinde buyutelim inşallah.
0 oy
(44,604 puan) tarafından

Bilemedim yavvv:ermm:

tarafından
Çok yaygın bir isim değil. Çerkezce ve prenses küçük kraliçe demek
0 oy
(3,702 puan) tarafından
Cansetin anlamı ne 
tarafından
Çerkezce ve prenses küçük kraliçe demek
(3,702 puan) tarafından
Adıyla yaşasın aklıma Bi tek ada geldi
0 oy
(2,705 puan) tarafından

Canset'in anlamı ne?

tarafından
Çerkezce ve prenses küçük kraliçe demek
0 oy
(502 puan) tarafından
Benim eşim de cerkes. Canset değil aslında janset diye geciyor ben de düşünmüştüm. 

Canset Nilay

Canset Miray da guzel.
tarafından
Evet aslında orjinali janset. Ama j harfi ile olmasını pek istemedik. Önerileriniz için çok teşekkür ederim. Çok sevgiler
(502 puan) tarafından
Rica ederim illa cerkes adı istiyorsa eşin gupse de güzel bu arada :)
0 oy
(27,302 puan) tarafından

Allah beni affetsin ama ceset diye okudum o ne bicim isim:D

(27,302 puan) tarafından
Kizlar açıklama yapmayın  laftan sözden anlamıyorsa neden anlatma çabasına giriyoruzki ?

Ben orada ne bebegine neden kendine  laf ettim ki etmem bu saygısızlı beni gectim yapan kisi dahi olsa hos gormem bende yapmam
Hanimefendinin hormonlari tavan yapmis hamile haliyle birsey demek istemiyorum

Konu sahini senin dünyan neyce bilmemde benim dünyam tanimdagim kisiler dahi olsa hosca şakalaşsam bile anlayisla karşilanmaktir.  Ama bu senin dünyanda yoksa sen burada daha cok kırılıp üzülecen benden sana demesi.

Neyse konuyu uzatmak istemiyorum saglikla bebegini kucağına alman dileğiyle.
tarafından
Ben gayet medeni ve kibar bir dille yazdım. Birseyden rahatsiz olursam da söylerim. Ayrıca kimsenin beni kırdığı falan da yok nereden çıktı ki? Başka birşey anlarsanız da umurumda değil artık, banane :))))))
(27,302 puan) tarafından
Medeni dillerimiz bile farklıymış  :)
Neyse .
tarafından
Işte bu tam olarak bunu demek istiyorum.
(27,302 puan) tarafından
He tm anlamis gibi yaptik konu kapandı.
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Çerkez misin canim.canset doğa daha uyumlu ilk isim canset olsun 
(7,441 puan) tarafından
Yalnız janset degilmiydi yazılışı yanlış bilmiyorsam
tarafından
Evet canim j ile başlıyor aslında ama ben çok yadırganır diye ç ile istedim:) eşim çerkeş bu arada ;))
(7,441 puan) tarafından
Ama c ile kıza hoş durmaz canım j daha guzel.arkadasimin oğluda janberk çerkez çok arkadaşım var
tarafından
Ya aslında çok da hoş geliyor kulağa j ile. Sadece eşimin soyadı da çerkesce ve j ile olursa tam yabancı gibi olacak:))) o nedenle o kulağa yabancı gelen fonetigi kırmaya çalışıyorum:)))
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Benim eşim de çerkez canım ben ilk kızımı adını ecem koydum bunu eşim janset istiyor kararsız kaldım:)) 
tarafından
Ben janset ı canset e çevirmek istedim :)) benim eşim de çerkeş ve çok istiyor çerkeş ismi. Bende kabul ettim. Ama bir de türkçe bir ismi olsun istedim. Ama foruma yazarak büyük hata etmişim. Insanlar çok pervasız yorumlar yazmaya başladı.
(1,243 puan) tarafından
Gönlünden geçeni koy canım sonucta anlamı çok güzel ben beğeniyorum bizim soyadımız uzun o yüzden tek isim koyduk mecbur şimdi ikinci ye hamileyim belki koyarım canset  söylemesi de kolay :)
tarafından
Canımsın :) çok teşekkür ederim canım. Sende sağlıkla huzurla büyüt çocuklarını. Çok sevgiler
(1,243 puan) tarafından
Rica ederim canım sende sağlıkla büyüt:)
0 oy
tarafından
Benim tanıdığım vardı ama Janset diye hatırlıyorum. Setenay ismi de çok güzel ama uzun olur Canset Ada, Canset Asya, Canset Alya, Canset Hira bu tarz kısa isimler daha iyi gibi
tarafından
Setenay eşimin kız kardeşinin ismi, o olmaz :))))) ama alya çok tatlı oldu. J harfini ben pek istemedim ç biraz daha türkçe kullanımına uygun geldi bana. Çok teşekkür ederim canım önerilerin için..
tarafından
Rica ederim canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah ☺❤
0 oy
tarafından
Cansel koyun bari kiz
tarafından
Eşim çerkez canım. Çerkezce bir isim
tarafından
Anladim cnm
0 oy
(10 puan) tarafından

Dün bi anket yapmistim cenker ismini cok begenmisssin bu kadar tesaduf olur kızına canset ismini koymayi dusunuyomusun bence ilerde erkek olursa kesinlikle cenker koymalisin cok uyumlu olur bu arada isim.anasıda ben olurum :)

tarafından
Yaaa hiç düşünmemiştim. Harikasın canım çok teşekkür ederim güzel tavsiyen için. Hiç de canset ı düşünmeden cenker demistim. :)))) allah sağlıkla neseyle huzurla keyifle oğlunu büyütmeyi nasip etsin canım ❤❤❤❤❤❤❤❤❤

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 3,797 göst.
14 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde sedaibo57 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 768 göst.
16 Ocak 2020 Diğer kategorisinde EsraAlperen (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 144 göst.

377,144 soru

11,286,980 cevap

34,694 kullanıcı