0 oy
418 göst.
Diğer kategorisinde (111 puan) tarafından
Bu markanın ürünlerinden kullanalar oldu mu herhangi bir ürünü 

16 Cevaplar

+1 oy
(1,720 puan) tarafından
Yok hiç denemedm
-Reklam-
+1 oy
(16,508 puan) tarafından
İşk deda duydum 
(111 puan) tarafından
Canim bende reklamda gormeden once hic duymamistim bu sene gordum yani normaldir
0 oy
(27,616 puan) tarafından

Yeni duyuyorum 

(4,237 puan) tarafından
Kiz cilt bakim urunu markasi ☺☺☺
0 oy
tarafından
Arkadaşım var yurt dışında Avusturya'da çok ovdu bana al demişti 
tarafından
Tam.o ara almıştım diye alamdim
.seneye kesin alacam güneş kremini . Bakım kremlerini bilmiyom.canim.almak çok istiyorum şuan değil ama
(111 puan) tarafından
Trendyolda indirimde gordum bende baya ovuldugunu duydum canim bu markanin cok kullananda var
tarafından
Evet evet şuan bebeğim.olavak ona öncelik veriyorum yoksa kesin alirdim
0 oy
tarafından
Ben güneş kremi ve yuz kremini almistim ancak goz cevreme degdirmeme ragmen jnanilmaz gozlerim yandi hatta ağlıyormusum gibi aktı. Ama cook memnun arkadaşlarım da var, yıllardır da kullanıyorlar. Bence eczaneden tester alsan daha iyi olur. Herkesteki etkisi çok farklı.
(111 puan) tarafından
Evet canim okudum yorumlarda alkol icerikliymjs hemen hemen herkeste yanma yapmis normal bir etki sanirim kokusuda agirmjs sanirim alkolden dolayi
tarafından
Şuan aydınlanma yaşadım:)) demek onun içinmiş ;)))
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Bende cok merak ediyorum ablam gunes kremini.kullaniyordu cok memnundu leke kremi falanda var bi ara arastrmstm cok etkili diyorlardi
(111 puan) tarafından
Evet canim trendyol yorumlarinda eczacilar bile cok oneriyormus hatta cogu kisi eczaci tavsiyesiyle almis
0 oy
tarafından
Ben köpügünu kullanmistim yuzum yagliydi, doktor tvsiyesiyle  bide nemlendiricisini cok begenmistim
0 oy
(903 puan) tarafından
Ben kullandım canım 
(111 puan) tarafından
Nasil canim kremi varmis galiba aydinlik bir cilt veriyor mu
(903 puan) tarafından
Yani her ürününü kullanmadım Effaclar serisini kullandım memnundum gayet güzeldi genelde sevilen  tavsiye edilen bi marka
0 oy
(3,572 puan) tarafından
Yüz yıkama jeli ve bb kremini kullandım. İkisinden de memnunum. Özellikle yüz yıkama jeli. 
(111 puan) tarafından
Bende yuz yikama jeli ve nemlendiricisi olan tanisma kitini almak istiyorum
(3,572 puan) tarafından
Her cilt farklıdır ama denemeye değer diye düşünüyorum.
0 oy
tarafından
İlk defa duyuyorum
tarafından
Gerçekten mi benm yüzüm yağlı oluyor bazen ama çok değil Instagram da var mı sayfası falan
(111 puan) tarafından
Insyagrami bilmiyorjm canim ama trendyoldan bak bi oku imyermetten arastir
tarafından
Tamm canm sağol
0 oy
(152 puan) tarafından
Ben kullanıyorum memnunum nemlendiricisi yüz yıkama jeli leke kremi efeclar serisini kullanıyorum 
(111 puan) tarafından
Canim cildinde ne gibi degisiklik oldu  nasil bir cilt tipin var
(152 puan) tarafından
Karma benim cildim o yüzden dermo kozmetiğe döndüm effaclar serisi zaten karmadan yağlı çiltlere göre nemlendiricisi yağlı his bırakmıyor su bazlı ve spf faktörlü cildi koruyor ve düzenli kullanımda cildi parlak ferah gösteriyor. Yıkama jeli makyaj kalıntısı bırakmıyor ilk başlarda biraz kurutuyor gibi oluyor ama zamanla benim cildimle uyum sağladı ama leke kremi cildimi aşırı kuruttu ve soydu onu pek sevemedim. Eğer kılcal damarlarınız varsa yüzünüzde o serisi de güzel görünüm epey azalıyor ama bırakınca eski haline geliyor tedavi falan etmiyor sadece sürünce kırmızılık gidiyor
0 oy
(385 puan) tarafından
Ben cilt urunlerini kullaniyorum. Fakat ilk zamanlarda cok etkiliydi cok memnundum ama zamanla sanki etkisi tukendi gibi hissediyorum
0 oy
(847 puan) tarafından
Evet güneş kremimim ve yuz temizleme jeli almıştım. Birde bakimkremi.
0 oy
(658 puan) tarafından
Annem krem şampuan falan kullanıyor memnun canım 
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Kullandım cok iyi canım 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 37 göst.
25 Nisan 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Hazan (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 127 göst.
12 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 79 göst.
14 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 68 göst.
6 Haziran 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ysmnynr (375 puan) tarafından soruldu

385,348 soru

11,522,858 cevap

35,191 kullanıcı

...