0 oy
703 göst.
Aile kategorisinde tarafından
İki yıldır yaşadıklarım verdiğim mucadele uyusturucu bağımlısı bir kocayi yola getirmeye çalışmak o duzelsin diye kendimi herşeyden eksik birakmam kocam olucak adam cezaevine girdigi halde tek başıma bir odada dogum yapmak dört ay boyunca tek başıma kaynana evinde kötü muameleyle ondokuz yasimda sabaha kadar el kdr bebekle uzun skntli geceler geçirdim kızım dört aylikoldu********z kocam cikti mutlu oldum artık yine birlestk aile olduk diye hayaller kurup tekrsr uyuşturucuya basladigini gördüm bir kez daha yıkıldı hayallerim baba evine geldm eşim tekrar tekrar pismanm dedi evi ailemin dibine getrdm ayni hizurlu yuvanin hayallerini yine kurdum artık ailemn yanındayım esim cevresnden ailesinden uzaklasti aile olucaz dedim ama kotu insanlarin asla duzelmiyicegini unutmustum yine buldu uyusturucuyu yine hırsızlık yaptı yine issiz dolaştı millet evimi basmaya basladi ailemn basi derde girdi yine çıktığı delige hapse girdi hırsızlıktan oturup düşündüm anne babasi adam edemedi sen neyin cabasindasin defet hayatından dedim dava actim kızımı yanima aldım herkes artık dul çaresiz gözüyle acima bakışlarıyla bakmaya başladı hiç kimseyi umursamadim yalandan meraktan arayip halimi soran laf almaya calisan yarami desmeye calisan herkesi engelledim uzun uğraşlar sonucu devletten yardım da almayı başardım kendimi sdce kızıma adadim o kafasini nereye cevirse elini neye uzatsa ona hemen aliyorum o gulunce yaşıyorum sadece belki ona iyi bir baba secemedim ama nefes aldigim sürece ona hem anne hem baba olucam pislik psikolojisi bozuk bı babanın dibinde korkarak yasiyicagina acta kalsak güvenle huzurla basbasa mutlu yasasin biraz önce çok sacma bı post actm sözde mizah yapmak istedm sonra düşününce farkettimki cabalamaktan düşe kalka savasmaktan espiriyi gülmeyi guldurmeyi kendim icin bisiler yapmayi tamamen unutmusum ağlamayı yasaklasamda kendime kızım uyuyunca kendikendime patliyorum hıçkıra hıçkıra aglamayi bile kimse gormesin farketmesin diye hep gecenin geç saatlerini bekliyorum ama yaptgm hiç bişi için pişman değilim yaptığım tek dogru hayatımı mahfeden o********z den kurtulmak oldu belkide kendinize güvenin ben yirmi yaşında bu kdr aciya rağmen bnm kdr gucsuz  hisseden  biri basardysa kendini evladını kurtarmayı herkes yapar 

12 Cevaplar

+3 oy
(7,172 puan) tarafından
Allahım tutsun elinden , tutsun ki bir daha kimse dusuremesin... Çok üzüldüm canım rabbim yardımcın olsun inşallah
tarafından
Sağol canım Allah razı olsun
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ne kadar güçlü bir kadın olduğunu biliyorsundur umarım. O çocuk bunu bilecek ve gurur duyacak seninle yaşamı boyunca.
tarafından
Tek umudum kızım büyüsün onu ne zorluklarla aldığımı nasıl bı pislikten kurtardigimi bilsin okusun hiç bı erkek için gözünden yaş akmasin hiç bı erkeğin zulmüne susmasin gülüşü hiç solmasın ben son nefesime kdr yanındayım onu asla hiç bisiden eksik birakmiyicam hep başkaları ozenicek ona
tarafından
Güçlü kadınların yetiştirdiği kız çocukları da güçlü olur canım benim sınavın ağır olmuş ama vermişsin Allah yardımcın olsun her zaman
+1 oy
tarafından

Bu hayattaki mucadeleni çok içten dileklerimle tebrik ettim canım sen çok güçlü bir kadınsın maşallah Allah ömürler versin kızınla ikinize mutlu bir hayat nasip etsin bir annenin evladı için yapamayacağı fedakarlık yok yeterki istesin çok doğru söylemişsin ve çok doğru kararlar almışsın 

Bu hayatta yolun hep açık olsun doğru insanlarla karşılaşırsın inşallah <3

tarafından
Amin sağol canım rabbim geriye kalan lari kurtarsın
0 oy
tarafından
Bu yaşta verdiğin mücadelenin nasıl güçlü bı kadın olduğunun farkına varmak da çok güzel bı sonuç cnm Allah evladının ve senin yüzüne gülsün inşallah yoluna yoldaş olmaktansa sırtındaki kambur olanlardan çok daha geç olmadan kurtulmussun Allah yardımcın olsun
tarafından
Amin rabbim bu durumda olan bütün kadınlarımızı kurtarsin
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Helal olsun sana annelik bu işte Allah yardımcın olsun inşallah amin Rabbim sizi hep mutlu etsin ❤️❤️
0 oy
tarafından
Sen varya taşı sıkar suyunu bile çıkarırsın helal olsun sana yürekten söylüyorum 
0 oy
(456 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım çok doğru bir karar vermişsin öyle bir babayla buyucegine seninle en azından korkmadan büyür
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Herseyin en guzeli senin olsun cnm..

Bundan önceki postunu gördüm nasil tepki vermisler öyle ya adam kayirarak postlara linç yapmayin senin yerine baskasi o postu acmis olsaydi gule oynaya cvp verceklerdi bu durumlara cok kiziyorum
0 oy
(95 puan) tarafından
Rabb'im yardımcın olsun canım benim,  bebeğin için güzel günler düşün , inşallah  yolun bahtın açık olur , çok güçlüsün Rabb'im mükâfatını verecektir , sabırla şükürle olacaktır
0 oy
tarafından

Gercekten cok üzüldüm yasadiklarina cok cok iyi anliyorum seni zor bir sinavdan geciyorsun Allah sabir versin azim versin senide evladinida kimseye muhtac etmesin inşallah 

0 oy
(51 puan) tarafından
Madem herşey ortadaydı yanlış anla yada anlama 2. Cocugu ne için yapıyorsun. Yaaa bn sadece ama sadece cocuklara cok üzülüyorum böyleeee ne diyim başka 
tarafından
Herşey ortadaydı altı ay boyunca çalıştı eve düzenli gidip geliyor du oğlu olsun istiyodu bak çalışıyorum duzeldim artık diyodu bende gerçekten duzeldigini çaba gösterdiğini sandım bilerek te yapmadım çocuğu yumurtlama gunlerimde hiç ilişkiye izin vermiyor dum ama Allah yaratılmasını emrettikten sonra ne kdr tedbir alinsada oluyor ztn hamile oldumu öğrendikten iki ay sonra eski haline döndü hamile olduğum için hiç pişman değilim kızımı nasıl yalnız doğurup ayaklandirdiysam onunda rızkını verir allah
tarafından
Kızımın dogucak bebrgiminde ona ihtiyacı yok ömrüm boyunca ikisinide gül gibi buyuturum ilk çocuğum babası yanında olmasına rağmen hiç ilgi görmedi korkuyodu babasından hayatmzdan çıktığından beri yüzü gülüşü değişti daha mutlu
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah bundan sonra daha güzel bir hayat yaşarsın rabbim.hayırlı insanlar çıkarsın karşına herzaman dimdik dur biz kadınların yapamayacağı şey yok 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 549 göst.
5 Kasım 2019 Aile kategorisinde ❤️Balım❤️ (1,390 puan) tarafından soruldu
+2 oy
17 cevap 525 göst.
19 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Havin06 (1,988 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 165 göst.
21 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Havin06 (1,988 puan) tarafından soruldu
+1 oy
56 cevap 1,005 göst.
25 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,595 puan) tarafından soruldu

377,783 soru

11,307,203 cevap

34,737 kullanıcı

...