0 oy
417 göst.
Aile kategorisinde (95 puan) tarafından
Kizlar gurbetteyiz 1 yıldır memlekete gitmiyoruz. Buraya ilk tasindigimizda kayınvalidem çeşitli bahanelerle yardıma gelmedi.kizinin en ufak şeyine bile koşar gider.evet gelmek zorunda değil ama insan gönül koyuyor işte küçük çocukla çok zorlandım ev taşı yerleştir temizle diye.birde ev çok pisti temizlemek sıkıntı oldu temizlikçi tutma ihtimalim de yoktu.. neyse zaten aramızda da tatsizliklar olmuştu yardıma da gelmeyince ben iyice soğudum aramam sormam 

Eşim konusinca çok nadir nasılsın diye laf atarım o kadar. yarın kayinvalidem Kayinbabam görümcem 2 de çocuğu bize gelecekler.bende çok sogudugum için tedirginim huzursuzum birde 20 gün kalırız demişler. Arayıp sormuyorum bir kere ağzımı açıp gel bile dememisim ki kızını çocuklarıni da getiriyor 20 gün kalmak fazla değil mi ben nasıl yapicam evimin duzenine de karışır sunu şöyle yap bunu böyle yap diye ondan da hoşlanmam söylüyorum ama huyundan vazgeçmiyor. Kendime nasıl hakim olacağım sürat yapmak istemiyorum kırmak istemiyorum soguklugumu eşimin hatrina belli etmek istemiyorum

8 Cevaplar

0 oy
(456 puan) tarafından
Eşinin hatrina idare ediceksin canım. Boş ver 20 gün çabuk geçer
(95 puan) tarafından
İnsaAllah canim
-Reklam-
0 oy
(424 puan) tarafından
Canim ne olursa olsun bi elden bi ele geliyolar surat yapmamalisin hizmetini etmelisin esinin ailesi onu icin katlanmalisin sevmesen bile bu ilerde esinle aranda sorun olur belki karisirsada ben boyle seviyorum anne dersin surat yapmadan tavrini koyarsin 
(95 puan) tarafından
Hayır anlamadığım su belli işte senden haz etmiyoeum niye 20 . Kal bir hafta git torun tombalak geliyor bir de.
(424 puan) tarafından
Canim mesafe uzaksa biraz vakit gecirmek istiypdur onunda oglu sonucta unutma bunu hicbi zaman seni ozlemese oglunu ozlemistir gayet dogal
(95 puan) tarafından
Beni niye ozlesin zaten canim hayatımın en hızlı geçen yirmi günü olması için dua ediyorum :)
(424 puan) tarafından
Insallh gecer hemen canim
(95 puan) tarafından
İnsaAllah tatlım sağ ol
0 oy
tarafından
Kendi ailene nasıl davraniyorsan öyle davran sanki hep kalıcı ddegiller ya surat a gerek yok brnce esin senin annene surat yapsa hoşuna gider mi iyi mi dersin 
(95 puan) tarafından
Hayır tabiki de bende yapmacık olamıyorum sorun orda huzursuzken sohbet muhabbet bir yere kadar
tarafından
İki gun canım cicim de hayatım ölümlü dünya pişman olmamak için biseyleri değilse de öyle yapmakta fayda var
(95 puan) tarafından
İnsaAllah canim emin ol onların bana yapamadıkları hoşgörüyü ben onlara fazlasıyla yapmak istiyorum
0 oy
(816 puan) tarafından
Bu yapı meselesı canım yapmak ostemıyorum dedıgın seyler yapında varsa ıstemesende suratın düşer suratını asarsın bnde 2cocuk hamıle geldım evı yerlestrdım kayınvalıdem bnde senle gelırım dedı sonra oglum sehırdısından gelecek kurban etı feln yesın 10gun sonra gelırım dedı bn o 10gunde her işi bitrdım geldı gezdı tozdu gıtti ne surat astım ne baska bişey yapımda yok hep gulerım ıvım of pof etsemde sınır krızlerı gecırsemde bellı edemem. Evımın duzenınede karısır alır onun bunun yerınıde degıstırır hıc bişey demem ıyı yapmışsın anne derım o gıdıncede bastan asagı herseyı kndı duzenıme sokarım. Hıc sevmem hıc hoslanmam ama saygı duymak zorundayım eşimin annesı oldugunu gectım bn buyugume karsı suratsızlık yapamam kndıme saygım kalmaz o zamn.
(95 puan) tarafından
Suratsizlik derken bende öyle sürat asık durmam konusurum sohbet muhabbet fln ama zaten doluyum onlar da bazen boş boğazlı oluyorlar ne dediklerini bilmiyorlar o zmn moralim bir bozulsa daha düzelmez artık .ya da  uzun zaman kalacaklar illa yorulacagim huzursuz olacağım ztn haz etmiyorum ki bir aya yakın aynı evde durmak hiç kolay degil.yoksa bende normalde öyle yapmam .
(174 puan) tarafından
Nasıl her zaman gülüyorsun canım ya. Hep öyle biri olmak istedim. Ben çok suratsızım galiba
(95 puan) tarafından
Bir yere kadar sabrediyorum bir yerde kopuyor iş bitiyor işte dayanmak zor bende sürekli guleniyorum keşke arkadaş gbi olabilsem. Böyle olunca da zaten işler düzelmeyeck en azinda. eş memnun kalir
(174 puan) tarafından
Canım eşin iyiyse bolca sabır çek idare et. Aynı durumu bende aylardır yaşıyorum ve senin yılda 1 geliyorlarsa ne güzel. Ben 2 aydır ugraşıyorum daha aylarca çekicem galiba başımda s kalmadı. Sütüm kesilmek üzere. Sadece kendime ediyorum sonra yine kötü gelin oluyorum. Keşke bende boşver bilsem.
(95 puan) tarafından
Seninkiler 2 aydır neden başında aynı eve mi ciktiniz
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Evine karışınca benim düzenim bu diyeceksin bu kadar.
(95 puan) tarafından
Döner dolaşır tekrar böyle yap der dediğini yaptırana kadar
0 oy
tarafından
Belki araya mesafe girdiği için sogumussundur canım kim bilir belki bu surede birbirine aliscaksiniz
(95 puan) tarafından
Yok canım 2 gün birlikte kalalım illaki dariltirlar.gelindir güler yüzlü gelip gidiyor hoş tutalım yok önce kendi menfaatleri.neyss aradaki husumetleri açsak roman olur
tarafından
Allah yardımcın olsun sabır versin o zaman ne diyeyim
(95 puan) tarafından
Sağ ol canim
0 oy
(398 puan) tarafından
ölümlü dünyaa boşverr anı yaşaa :D
(95 puan) tarafından
Anı yaşamak isteyen k onlarla :D
0 oy
(246 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum. Sen yinede iyiliginden ödün verme boşver ne derse desinler. Zaten kalabalık geliyolarmis sana yardımcı olurlar. Gecen benimkiler de geldi yıllık izindelerdi. 5 gün kaldılar hamile olduğum için herşeyi kaynanam yapti. Turşu, domates sos, menemenlik,yemek vs yinede insan rahat edemiyor evde birileri olunca :/  her işin ucundan tutuyon mecbur
(95 puan) tarafından
Oyle canım bir haftalikta olsa ev ev üstüne olmuyor denir ya gerçekten olmuyor karşı tarafida düşünmek lazım bı de yani gidiyorsun evine bir aya yakın rahatsız olur mu yorulur mu o kadar maddiyati var mı vs. İllaki bir şeyler getirirler de getirdikleri 3 gün yenir 5 gün yenir

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 221 göst.
0 oy
12 cevap 450 göst.
23 Haziran 2020 Aile kategorisinde Yasemin58 (369 puan) tarafından soruldu

379,592 soru

11,363,289 cevap

34,839 kullanıcı

...