0 oy
514 göst.
Aile kategorisinde (174 puan) tarafından
Aldatılmaktan çok korkuyorum. Eşim bir ömür diyor ama ben Bi erkek 20 sene 30 sene hiç aldatmadan durabilir mi acaba herhalde duramaz diye düşünüp evliligimin bir ömür devam etmeyeceği karamsarlıgındayım. Evlenene kadar çevremdeki erkeklerde çok gördüm. Sanırım onun psikolojisi ve erkek yapısını tanımış olmam. Napıcam ben

10 Cevaplar

0 oy
(2,009 puan) tarafından
Bence guvenmiyosun esine
(174 puan) tarafından
Ya ilk yıllarımız da çok sorunlarımız oldu. Ama daha sonradan çok degişti ve şuan güvenmemem için hiç sebep yok ve eşimde çok olgunlaştı ailesine baglı ama şuanda böyle diyorum. Hep böyle gider mi bilmiyorum. Ayrılıp ayrılmamaktan geçtim o yıkımı yaşamak korkutuyor beni
-Reklam-
0 oy
(197 puan) tarafından
Hepimizin başına her iş gelebilir ama bu korkuyla da yaşanmaz ki kaç yıllık evlisiniz
(174 puan) tarafından
4 canım evde hiç sorun yokken bu düşüncelerden adama düşman gibi oluyorum kavga çıkartıyorum. Bela agızdan çıkan söze baglı dır diyor Efendimiz ben de galiba kendim hazırlıyorum
(197 puan) tarafından
Oyle yaparak eşini kendinden uzaklaştırırsin anın tadını çıkar zamanını güzel değerlendir boş yere huzursuz olmayın
(174 puan) tarafından
Çok sagol canım haklısın pozitif düşünmeye çalışmam lazım.
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Olacakla ölecege önüne gecemezsin cnm korkmak çare değil kendine zarar verirsin  .biseylermi yaşamadan bunları düşünmenin bı anlamı yok kuruntu yapma kendine bence 
(174 puan) tarafından
Haklısın canım artık vesvese haline geliyor. Dedigin gibi olan bana oluyor stres sıkıntı ediyorum bolca
0 oy
tarafından
Hamilemisin ben de byleyim suan hem kiskanc hem duygusal hem sinirli hemde korku doluyumda hamileligimden kaynaklaniyor galiba hic byle bi insan deilim rahat ol akisa birak
(174 puan) tarafından
Kız ben hep hamileyim :) ilk başta bu kadar degildim sonra Bi başladı bu düşünce dahada devam.
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Gerçekten seven sadık kişi neden aldatsın kı öyle düşünüp içine şüphe düşürme hiç tat almasın evliliginden
(174 puan) tarafından
Aynen canım en güzel günleri zehir etmekten başka bir şeye yaramıyor.
0 oy
(246 puan) tarafından
Böyle kuşkuyla olmazki evlilik evliliği temeli saygı,sevgi, güven. Bence at bunu kafandan böyle takıntı haline getirme cok huzursuz olup yuvanıza zarar verirsin. 
(174 puan) tarafından
Genelde aldatılan kadınlardan ben eşime çok güveniyordum, o böyle bir şey yapacak biri degildi gibi sözleri duydugum dan herhalde güvendiğim ve kontrol etmediğim zaman aldatılacqgımı düşünüyorum
0 oy
(36 puan) tarafından
Bence  bu düşünceleri atlat. Böyle devam edersen kötü. Allah başına vermesin ama olsa bile yapacak birşey yok. Beşer şaşar derler. Önemli olan senin duruşun senin karakterin. Sadakat önemli bir şey. Şüphe tehlikeli bir zehir boşuna sorun olmayan evliliğinize bulaştırma :) 
(174 puan) tarafından
Ne biliyim canım zaman kötü erkekleri zaten anlatmaya gerek yok insan düşünmeden edemiyor
0 oy
(591 puan) tarafından
Sen bu psikolojiyle evliliğini ve kendini yıpratırsın canım herseyı akışına bırak yapacağı olan adam zaten yapar sen kendi bosuna yıpratıyosun boyle 
(174 puan) tarafından
Müge de hep diyor ya gidecek adamı baglasan durmaz salın bırakın yapacaksa erken farkettigin iyi olur diyor ama duygusal yaklaşınca üzülüyorum
(591 puan) tarafından
Boyle kuruntuylada ömür gecmez ki canım sen sadece kendini yiyip bitirirsin sal gitsin senin kaybedıcek bıseyın olmasın onun korkusu olsun
(174 puan) tarafından
Öyle birşey yaptıgı zaman benim çekip gideceğimi biliyor ama ben gidemezsem mecbur kalır kabullenirsem diye kendime güvenemiyorum
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Bence bu normal bir düsunce tarzı degil bir psikoloğa gorün cünkü zamanla ortada hiç birsey yokken bile surekli boyle bir korkun oldugu icin paranoyaklaşmaya başlarsın ayrıca hiç mi güvenmiyorsun esine cevreni bırak esini hic tanımadın mı
(174 puan) tarafından
Bu vesvese haline geliyor canım eger kulak ardı etmeyip peşine düşersen dedigin gibi hastalık haline geliyor sanırım. Psikologlar uzun süreli bir tedavi uyguluyorlar sürekli gitme imkanım olmuyor. Bazen eşim yapmaz diyorum bazen o da bir erkek sonuçta niye yapmasın ki diyorum. Bazen eşim herkes gibi degil farklı diyorum bazende ya o da herkes gibiyse bana oynuyorsa iç yüzünü bilemem diyorum. Kötü hissediyorum o zaman
0 oy
(176 puan) tarafından
Aaa sakın öyle düşünme yani sana çok basit bir örnek vereyim birgün hepimiz ölücez ve ne zaman ölecegimizi de bilmiyorum peki buna rağmen sürekli ölümü kafamıza takip yaşamaktan vazgeçiyor muyuz hayır o yüzden sende düşünüp eşini öyle şeylere itme ben psikologa gittim ordan biliyorum eşim madde bagimlisiydi duzelttim yani 
(176 puan) tarafından
Aynen öyle canım benim böyle ol hiç bisey senden değerli değil öyle düşün ne zaman kafana takılsa böyle şeyler özelden yaz yardımcı olurum bu konularda ((:
(174 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım ya bu saatte önem verdin uzun uzun yazdın. Sen böyle yapacaksan ben sabah akşam post açarım :)
(176 puan) tarafından
Ne demek canım benim herzaman bilgim varsa yazarım yani hiç problem yok (:
(174 puan) tarafından
Sagolasın canım hakkını helal et :) gece gece hiç üşenmeden yazmış olman yeter benim için.
(176 puan) tarafından
Rica ederim estafurullah iyi geceler (((:

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 163 göst.
26 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Eyluleylul23 (3 puan) tarafından soruldu
+2 oy
22 cevap 1,182 göst.
+5 oy
42 cevap 1,586 göst.
0 oy
23 cevap 1,432 göst.