0 oy
515 göst.
Diğer kategorisinde (1,210 puan) tarafından
Her hafta sonu yalvarırım bir yere deniz kenarina gidelim sakın yerlere yok şu yok bu kendi arabamizida sattı babasida cins araba istemiyor yada hep onlarla plan yapiyoz onların canı istemezse gidemiyoz pek bugünde ağladım ama gitti benim gibi olan varmı kaç aksamdir çaya gidelim falan ddim götürmedi akşam çaya gitcez tamam resmen artık yoruldum eşimle uğraşmaktan

15 Cevaplar

0 oy
(135 puan) tarafından
Eşim her pazar çalşyo bende evdeym oglumla
(426 puan) tarafından
Hafta içi mi izni canım hiç izni yok mu
(135 puan) tarafından
Hic yok cnm
(426 puan) tarafından
Zor Allah yardımcın olsun benimki nin de  1 gun
-Reklam-
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Neden oyle yapiyo sizinde hakkiniz 
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Bizim hafta sonumuz bile yok kaldı ki eşim olsun 
0 oy
(166 puan) tarafından
Sebebini biliyor musun böyle yaptığının canım çünkü normal bise değil evlendikten sonra aile olur insanlar herşeyi beraber yaparlar. Kocanın arkadaş grubu muhtemel bekar erkek o yüzden istemiyo olabilirler cunki evli olsa birinden birinin karısı bizde gidelim der yani. Yoksa niye işi olmadığı halde  tek çıksın bi insan..
(10,219 puan) tarafından
Eşimin tüm arkadaşları evli hiçbirimiz biz de gelelim demiyoruz canım eşine vakit ayırsa arada adamın da bence hakkı bensiz nefes almak. Burada sorun eşine normalde vakit ayırmaması
(1,210 puan) tarafından
Yok kız dayısı babası ile gitti gezmeye yayları var eşimin pek arkadaş ortamı yoktur dayıları ile dolaşır ama onlar bekar evlenememisler Daha yani nadir yapıyoz aktivite denize gidelim diyom kac gündür yok
0 oy
(415 puan) tarafından
Günaydın canm valla benm eşimde kızlarımda uyuyor bende bi uyuyup  geri kalkiyorm  cimcimeler  bizi gece uyutmadi  esimde gece onlarla ilgilendi anca uyudu :)
0 oy
tarafından

Benim adamda işte bende kızımla evdeyim  hafta içşde hep geceleri  gelir sabah erken gider  pazarda lşe gider yada evde olsada muhakkak bi telefon gelir iş için

(426 puan) tarafından
Profil resminiz çok güzel :)
tarafından
Teşekkür ederim canım. ❤️
0 oy
tarafından
Neden böyle yapıyor ki
(1,210 puan) tarafından
Bilmiyorum valla artık bunaldim valla arada benim ailem e gideriz hafta sonu köyde annemgil topluca yada eşimle nadirdir ikimiz gezdimz o şimdi gitti amcamgil yakın oğlumla gideyim desem gitme der
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Eşimin marketi var her günümüz böyle geçiyor artık yapicak bir şey yok ben her şeyi oğlumla yapıyorum her yere oğlumla gidiyorum
(1,210 puan) tarafından
Ben şuan virüs tn pek gezmiyom ama o gitti amcam yakın Ora gitmek istesem gitme der
(12,852 puan) tarafından
Neden gitme desin ki sen söyliceksin gideceğini mesela ben bugün oğlumu lunaparka götürücem eşime daha söylemedim evden çıkmadan haber veririm
0 oy
(119,125 puan) tarafından
İyi iste kiz otur kafani dinle
0 oy
(10,219 puan) tarafından
Her akşam kızımızı beraber yürüyüşe çıkarırız 2 haftada bir dışarı çıkıp aktivite yaparız haftaiçi akşam arada o çıkar arkadaşları ile oturmaya arada ben kim çıkarsa kalan kızımız ile ilgilenir 
(1,210 puan) tarafından
Keşke eşimde öyle olsaydı bizde çıkıp yurusek bende kendim çıkıp gezsem göndermez işin yok diye masal lah size
(10,219 puan) tarafından
Canım sınır koyunca fazla evlilik çekilir halden çıkıyor
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Eşim evde hadi şuraya gidelim desem gittiğim her yerde burnumdan getirir bende gidelim demem evde kafam rahat 
(1,210 puan) tarafından
Haklisin valla
0 oy
(54 puan) tarafından
Bende yalnizim oglusumla :)))
0 oy
(265 puan) tarafından
Cok kötu alişmis sen yapmiyorsan o da yapamasin yalnız aktivite.Seninle ve çocuğu ile ilgilenecek o tek gündede anca sen izin berirse gidebilir.
0 oy
tarafından
Vallahi bende bıktım her pazar yalvarıyorum nolur bı yere gidelim annemgile götür bari ben bı kaç gün kalalım diyorum yok bağa gidecem tavuğa bakacam yok köpeğe bakacam başka bişey yok artık evde bunalım gecirecem 4 aydır ne annemin evine ne başka yere gitmedim hiç agzimi açmadım artık yeter dedim bugün de bı sürü bahane buldu gitti bağa çalışmaya gitti bizi bırakıp yine bemd oturdum ağlıyorum bıktım artık evde tavuk gibi durmaktan hizmetçi gibi yaşıyorum ya 
0 oy
tarafından
Kız ben hep yalnızım eşim hep çalışıyor amaaann boşver otur rahatına bak yada çok kendin gez ben oğluşlarımla gezerim hep 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 752 göst.
27 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Esnmhmt (72 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 524 göst.
4 Kasım 2018 Aile kategorisinde Hamiş (817 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 105 göst.
29 Ekim 2022 Aile kategorisinde neslihan yilmaz (160 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 138 göst.