0 oy
463 göst.
Diğer kategorisinde (1,217 puan) tarafından
Kızlar bn bekarken hep sevgili olmadan evlenicem daha değerim olur o şekilde diyodum ama sanki sevgili olunca daha değerli olunuyo daha önemseniyorlar ne dersiniz bide görücü usulü olunca böyle romantiklik fazla olmuyor sizce görücü usulü mü sevgililikmi

24 Cevaplar

+1 oy
(1,217 puan) tarafından

En İyi Cevap

Derler ya eşşeğe altın semerde takılsa eşek yine eşektir diye buda öyle görücü usulü de olsa severek de olsa eşek yine eşektir :D

(2,267 puan) tarafından
Aynen katılıyorum kişiyle alakalı .. ikisinde de iyi kötü örnekler var :)
-Reklam-
+1 oy
(903 puan) tarafından
Valla o tamamen nasip işi canım :) biz 10 yıl sevdik birbirimizi sonunda aldı beni kerataa :))) 
(903 puan) tarafından
Yaptım yaptım :))))
(903 puan) tarafından
Ee hadi paylaşıyımmm :)
+1 oy
tarafından
Babamla annem görücü usulü ama anneme çok değer veriyor benle eşim sevgili olduk evlendik eşim bana çok değer veriyor bu tamamen kişilik meselesi canım 
+1 oy
(3,527 puan) tarafından
Vallahi canım ikisiyle de alakası yok aslında kişilik meselesi bence
+1 oy
(2,330 puan) tarafından
Severek evlendik 5yil evlilik öncesi ama görücü usulü olsa belki daha iyi olabilirdi ;))
+1 oy
tarafından
Görücü usulu evlendim ama nişanlılık döneminde birbirimizi çok sevdik ve 15senelik evliyiz 
+1 oy
tarafından
Ben görücü usulü evlendem cok şükür Rabbime romantizm insanin içinde olan birşey ben romantik degilim 
+1 oy
tarafından
İlk evliliğim görücü  usulü ailecek resmen agzıma ettiler çekmediğim kalmadı şuan severek evlendim öyle aylarca yıllarca konuşarakta değil abi yarım kaşarlı tost diye ilk siparişimi verip tanımamla nikahımızın arasında tam 3 ay 3 gün var :) yıldırım aşkı yıldırım nikahı oldu :) 1 yıldır evliyiz bide oğlumuz oldu çocuk gibi nazlar sever kurban olurum der bende ona derim hani bebeğini koklayarak öpersin ya aynen öyle öper nerdeydin bunca yıl der kısacası insan olduğumu hatırlattı bana dünyada cenneti gördüm gibi bişiy çok şükür.. İlkimden olan 10 yaşında oğlum var o da yanımızda sanırsın öz babası üvey eşimde öz babası.. oğlum da baba sevgisini tattı.. 

Bu kişilik meselesi ama illaki severek evleneceksin..

Bekarken sevgiliye kötü bakardım görücü derdim ama deneyimledim hiçde iyi bi deneyim olmadı..
tarafından
Kaşarlı tostu da çok seviyorsundur artık :D
tarafından
İnanmazsın evlenip lojmandan ayrıldığımdan beri tost yemedim hem tost makinemiz yok hemde daha güzel yemekler yapıyor tosta sıra gelmiyor :)))
tarafından
Anı olarak arada yapın ☺️ kaşarlı tost sen nelere vesile oldun diye ☺️
tarafından
Demi :)))
+1 oy
tarafından
Görücü usulü evlemdim bir dedigim 2 etmediler . Faha bir el üstünde tutuluyorum. Ben bunu istemiyorum deyimce yada en bastan bana boyle demediniz deyimce kimsd ses edemiyor.  Sevgili olunca her seyi kabul.edip gitmiş oluyorsun.
0 oy
tarafından
Bnce görücü usulü 
0 oy
(878 puan) tarafından
Ben sevgili olup evlendim pek yan yana kalmak nasip olmadı eşim göreve gitti ama bence sevgili olup evlenmek çok güzel en azından kavga da etsen sevdigini biliyorsun hareketlerinden
0 oy
tarafından
Ben severek evlendim 2.5 sene oldu üzerime titrer 1 dediğimi iki etmez sağolsun 
0 oy
(4,285 puan) tarafından
Valla allah merhametli insan nasıp etmişse ha sevgili olmuşsun ha görücü usulü birşey değişmez önemli olan rabbim iyi kişiyle bir ömür sürdürmeyi nasıp etsin 
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Severek evlendim eşim romantik değildir ama değer verir hemde, fazlası ile 

Çoğu akrabam görücü usulü evlidir 

Kiminin romantik değer veren kiminin odunun önde gideni 
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Görücü usulü benimki 
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Bence severek tanıyarak görücü usulünce hemen dugun oluyor evlenince tanıyorsun fikrim.bunyonde severek evlendim zaten 
0 oy
tarafından
Ben eşimle flört dönemi yaşadıktan sonra evlendim. Açıkçası çok mutluyum. Çevremizde örnek gösterilen ciftlerdeniz. Ben üniversiteyi bitirdikten sonra yuksek lisans yaparken tanistim ve normalde asla karsilasamayacagim kisiydi eşim :))) . Yani görücü usulü asla ailem düşünmezdi bende istemezdim ama bu yasadigim olaydan sonra alın yazısı diye düşünüyorum artık. Sen seçtiğini düşünüyorsun ama pek öyle değil. Bir araya gelmenizi sağlayan Hicbir sey sebep değil sadece o insanla evlenmen için vesile. Nasıl tanışırsan tanış, mutlu yada mutsuz ol, bence o insanla aynı çatı altında yasayacak belki bir çocuk doğuracaksın. Ama devam ettirip ettirmemek senin elinde sadece. 

Tabi bu benim bakış açım;) ne olursa olsun herkes çok sağlıklı ve mutlu olsun ❤❤
0 oy
tarafından
Severek diyorum bnde evlenene kadar herşeyi öğreniosun onun hakkında hemm 
0 oy
(492 puan) tarafından
Beş yıl sevdik birbirimizi çok şükür evlendik iki aylık kızım var severek evlenmek daha güzel bence nazım geçiyor hissettiriyor sana herşeyi iyikide böyle olmuş ❤️
0 oy
tarafından
Ablası tanıştırdı 2,5 sene konuştuk ilk konuşmamızda kendisi görücü usulü olsun fazla görüşüp konuşmak istemiyorum anlaşabilirsek 3 ay sonra evleniriz diye başladık evdeki hesap  çarşıya uymadı tabi karakter meselesi birazda bazen çok merhametli üzerimize titrer bütün nazımı çeker bazende bir depresyona girer burnumdan getirir 

İlgili sorular

0 oy
51 cevap 1,558 göst.
11 Eylül 2019 Aile kategorisinde Su33 (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
61 cevap 728 göst.
12 Ocak 2024 Diğer kategorisinde F.z3mra (24 puan) tarafından soruldu

377,974 soru

11,313,359 cevap

34,748 kullanıcı

...