0 oy
592 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından
2 gün sonra 1. Yılım olcak evliligimde. 36 haftalikta hamileyim. Ne hayallerle evlendim ne çok severek.. Bi kez geldim babamın evine yine gelmedi 2 hafta sonra ailesiyle geldi konustu ikna etti gittim. Ama bu sefer bitti benim için, içim parçalanıyor ayrilalim dedigimde yolun açık olsun dedi gelir beni alir sandim yapmadı cocugunu da mi dusunmedi diye düşünmekten delircek gibi oluyorum. O kadar yalnızım dipteyim ki anlatamam. Tanıdık bi Av. arkadaşım aricak yarin bi duyurcak ciddi olduğumu görsün diye. Tepkisini o kadar merak ediyorum ki. Gerçi umut falan bırakmadı bende ama :( Allah kimseye yaşatmasın gerçekten çok zor yuvanın dağılması :(

13 Cevaplar

+2 oy
(653 puan) tarafından
Noldu canm neden ki paylaş biraz istersen dertleşelim Allah hayrlı kapılar açsın insan ne umutla mutlulukla evleniyor kimse istemez yuvası bozulsun ve daha 1 yıl olmuş ahhhh ne zor ve kuzum hemen boşanmaya getrme konuyu inşallah düzelir
(3 puan) tarafından
Diger yorumlara yazdım canım durumumu, Allah razı olsun inşallah hayırlısı olur ama inan insan deger gormeyince gitmiyo değişmiyor biseyler
(653 puan) tarafından
Soğukluk olur belki ama yavrunuza aciyin en azından derim
-Reklam-
0 oy
(456 puan) tarafından
Allah hakkında en hayırlısı neyse onu versin canım
(3 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(107 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım çok zordur senin için allah hayatını kolaylaştirsin
(3 puan) tarafından
Amin Allah razi olsun ben dışında herkes için cok kolay, kurtul oylwlerinden diyo herkes ama benim ne hissettigmi bi ben bi Allah biliyo
(107 puan) tarafından
Milletin lafı bitermi laf torbaları var onların .  Canları yanmamış ki . Herzaman için akıl veren çok olur . Bi halt bildikleride yoktur aslında
0 oy
tarafından
Rabbim yardımcın olsun kuzum 
(3 puan) tarafından
Insallah :(
0 oy
tarafından
Sorun ne canm .. sinirle hareket etmeyin ya :( 
(3 puan) tarafından
Yorumlardan bikacinda acikladim durumlari dua edin insallah
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin kocana. Yeni evli ve hamilesin. Neden hemen bebek oldu peki canım. Severek mi evlendiniz uzun süredir mi
(3 puan) tarafından
Amin insallah :( Bebek 2 yil falan dusunmuyoduk aslinda ama işte nasibi vardi onunda buna inaniyorm. İnan yasadigim seyleri dusunuyorm bebegimin gelisimine durumuna şaşırıyorum. Bana tutunmus sımsıkı belki de Rabbım bu yuzden verdi onu bana :(
0 oy
tarafından
Sebep ne canım özel değilse anlatır mısın 
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Ve elkaytu aleyke muhabbetten minne  bunu oku faydasını göreceksin 41 defa oku hergun benim.huzurum bu dua sayesinde yerine geldi bir cok boşanma aşamasına geldik ve bu duayi bir kuran kürsü hocası verdi okudukca ferahladık birlestik şimdi bide kızımız var çok şükür hayırlısı olsun hakkında ama bunu okumani tafsiye ediyirum
(3 puan) tarafından
Insallah okurum tabi. Ben esime bir şey yapıldığından da suohe ediyorum aslinda ama beni oylesine rezil etti ki herkese, esim gelse bile ailem vermez beni diyelim ben gittim ailem yuzume tükürur kimsenin inanci kalmamis ona çünkü,
(1,238 puan) tarafından
Aynısını bende yaşadım ahlen 2 yıl konuşmadı bnmle hem eylem eşimden hemde eşim onlardan nefret ederdi ama bu duayi nasıl okumaya başladım şimdi benden çok  görüşürler düşün eşimle kavga etsek çıkıp anneme gidiyor ,:)) o yüzden bunu oku inanarak görürsün nasıl herşey duzelcek
0 oy
(554 puan) tarafından
Daha bir yıl bide hamilesin inat uğruna sinir için yapmayın yazık cnm :(
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Hic cvp yazmiyorsun sen bin tane sey soylemis kizlar tek birine cvp vermiyosun nasil yardimci olacak burdakiler sana acaba
tarafından
Daha 6 dk önce açmış bismillah cevap verir herhalde
(1,250 puan) tarafından
Bir onceki posta bak istersen qmacim linclemek degil
0 oy
(275 puan) tarafından
Kim ne derse desin evliliklerin ilk bir yılı çok zor geçer. Önemli bir mesele olmasa da sanki asla düzelmeyecek bir kavga var gibi olur. Sonra zamanla düzelir. Mümkünse dönün evinize herşey düzelir hayırlısı hakkınızda 
tarafından
Öylemi dersin çünkü bnm de ilk yılım zor şeyler yaşadım :(( sanki duzelmeyck gibi
(3 puan) tarafından
Inan cok farkli benim durumum namusuna sahip cikmayan bir esim var, ablalarinin lafiyla hareket eden bir insan. Ya en basit seyi anlatiyim babamin evinden beni götürdüğü gun gördüğüm sey beni bitirdi ben buna ragmen esim mutlu olsun diye yuttum her şeyi. Eşime eşyalarımı topla diyip duruyodum hep o da torbalara doldurmus, dolabi bi actim tunikler falan duruyo baktim hep  nişanda alinan seyler. Esime dedim ki sen nerden biliyosun bunlari boyle ayirmissin, ablami çağırdım o yapmış dedi ve buna rağmen durdum sonra diger gorumcemin esime attigi mesajlari yakaladim, esime demis ki amcasiyla gorusmeye gidince sunlari söyle annesi evime gelmeyecek ailesiyle gorusmeyecek ben erkegim o çalışmayacak daha bi suru sey bunu da yuttum cunku bi kere geldim babamin evine ve artik pes etmicektim. Ama olnadi işte her seyi yuttum ama ailemi yok saymalarini kabul edemedim
tarafından
Yuta yuta insanda sabır kalmiyor. Bnde çok yuttum çok şans verdim bakalım nolacak ama insan değişmiyor iyi düşün canım yuva bu .
(275 puan) tarafından
Allah ım hakkında hayırlısını versin. Ama cidden ilk sene o kadar çok kavga ediyorduk ki valiz toplamak alışkanlık haline gelmişti. Şimdi 3 yıl oldu evleneli şükür çok huzurluyum iki farklı yapıda insan bir araya geliyor ister istemez sorunlar oluyor ne zaman çocuk doğuyor o zaman insan aile olduğunu daha iyi anlıyor.
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Ya madem biraksin istemiyosun noye evi terkediyosun alistiriyosun buna eger ciddiysen ayrilma kararinda ayrilalim deseydin simdi beklemek neyi degistirir yipranirsin boyle 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 464 göst.
9 Ekim 2023 Aile kategorisinde Haticesenyigittt (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,010 göst.
5 Eylül 2023 Aile kategorisinde Ezgibbb (530 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 765 göst.
8 Nisan 2022 Aile kategorisinde Kayrmm (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,069 göst.
24 Haziran 2020 Diğer kategorisinde BatınAybars’ınannesi (2,479 puan) tarafından soruldu

380,041 soru

11,376,413 cevap

34,861 kullanıcı

...