0 oy
780 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Şok yaşıyorum çok şaşkınım ama hamileyim "/ 3. Bebeğim olacak duygularım darmadağın ne yapacagimi bilmiyorum. 

17 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Niye şok yaşıyon her evli hamile kalabilir hayırlı olsun :D 
(25,224 puan) tarafından
Olsun kız kalabalık aile ne güzel :) Allah sağlıklı bir şekilde kucağınıza almak nasip etsin inşallah
tarafından
Allah razı olsun Amin inşallah bakalım ne yapacaz ")
(25,224 puan) tarafından
Darısı başına de kız :D
tarafından
Hadi inşallah canım darısı başına olsun ")) istiyorsan ne güzel olur inşallah bol bol "))
(25,224 puan) tarafından
Hayırlısı inşallah :))
-Reklam-
0 oy
(456 puan) tarafından
Korunuyor muydun canım ondan mı şaşırdın
(456 puan) tarafından
Canım onu çok takıp etmek gerekiyor sen acaba iğnenin bı sonraki tarihini mi geciktirdin??
tarafından
Bir sefer yaptırdım ben iğneyi ikincisi gelmedi ki "D yapacak bir şey yok artık ne yapalım allah hayırlısını versin
(456 puan) tarafından
Kız bende hamile kalmaktan çok korkuyorum eşim korunmuyor bende iğne vurdur tum Allah korusun ya hamile kalırsam ayyy bahsederken bile kalp krizi geçirecek gibi oluyorum
tarafından
Korkma canım benim nasipte varsa ne yaparsan yap onu ne geçemiyorsun sen tevekkül et ") rabbim her şeyin hayırlısını nasip etsin Inşallah
(456 puan) tarafından
Öyle canım
0 oy
tarafından
Olsun kuzum hayirli olsun sag salim kucağına alirsin insallh çocuklarının yaşları kac küçükler mi
tarafından
Allah razı olsun canım sağolasın  biri 4 yaşında biri de 1.5 yaşında iki kızım var
tarafından
Ohh masallh kuzum hepsi bi arada büyür cikar
tarafından
Ay inşallah ya inşallah uslu bir bebek olur yormaz annesini yazik der zaten kader sillesini vurmuş birde ben vurmayim der ")
tarafından
Insallh kuzum rabbim gönlüne gore versin
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım. Ne yapacaksın mükemmel bı anne olmaya devam edeceksin hepsi büyüyünce keşke bı tane daha olsaydı diyeceksin bebekli ev neşe dolu
tarafından
Cok tesekkur ederim canım olabilirim inşallah hayırlı bir anne ")
(1,794 puan) tarafından
İki taneye bakmışsın üçüncüye de çok güzel bakarsın merak etme
tarafından
Inşallah canım ") manevi olarak bir tasam yok aslında ama sadece maddi olarak sıkıntıya düşeceğiz onunda allah bir kolaylığını verir inşallah
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Giz nasil korunuyordunuzki hamile.kaldin 

Gozun aydin olsun 

(48,690 puan) tarafından
aysenin kizlar uyuyor belli ☺️☺️☺️
tarafından
Hahah ne yalan soyleyim valla uyuyorlar "D dilimi ısıram zamanin da ravza da az uykusuz bırakmadı bedi 3 ay hiç uyumadan yaşadım kendime hayret ediyorum valla nasıl yasadim diye sonra ki bir buçuk senede bir kaç saat ile durdum sonrası malum ")
(48,690 puan) tarafından
benimkini uyuttum diye rahat edemiyorum kalkip duruyo sık sık yanında görmesi lazim
(5,323 puan) tarafından
Ay bende gaza geldim yikasammi ☺️☺️
(48,690 puan) tarafından
yikamayan kaldi mi hanimlar ☺️☺️☺️☺️☺️(eli ağzında olan emoji ) ☺️☺️
0 oy
tarafından
Hayırlı olsun napcan sevince tabiki :) :) 
tarafından
") valla ne üzüldüm ne sevindim karisigim ")
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Anaaaaammm kız ciddi mi :D vayhh ayşeee :D hayırlı olsun canm rabbim sağlıkla kucagına almayı nasip etsin küçüğün 17 aylıktı demi :D enişte bey ne tepki verdi
tarafından
Evdeyim canım bir hafta oldu herhalde döneli saymadım "D anneme diyemedim biliyon mu hahahah ne zaman derim bilmiyomda inşallah canım cani sağ sağlıklı olsunda ikisinide sever isteriz ama oğlan olursada bi iyi olur yani ")
(6,364 puan) tarafından
Benim annem şuan hamile olduğumu ögrenseydi kalpten giderdi herhalde :D bana diyo bişey yap çocuk için 2 tane var yaşn küçük çocuklar küçük mahvolrsn diyo haklıda :) erkek istemeniz çok normal ikiside rabbimin emri ama insanın illa ki gönlünden bişey geçiyo bebegim :D
tarafından
Hayırlısı olsun canım bakalım ") ben herhalde doğumda kordon baglaticam eşimde razı oldu ") şimdiden planladık dahasını kaldıramam diyor bende öyleyim ")
(6,364 puan) tarafından
Çocuk büyütmek hem maddi hem manevi insanı yıpratıyo biraz hele ki bebeklikleri çok zor insan bir tane büyütene kadar canı cıkıyo valla ne gece ne gündüz belli ne tam yemek yiyoruz ne banyo ne temizlik ne yemek hepsi yarım kalıyo  valla insan rşiyle bile dogru düzgün vakit geçiremiyo. Eşlerimzde illa ki yardm ediyo ama insan zorlanıyo birde onlara da işin maddi boyutu düşüyo iki tarafa da zor
tarafından
En büyük derdim benim zaten maddiyat biliyomusun yoksa büyütürüm ya ne olacak sanki alıştım artık çünkü
0 oy
(275 puan) tarafından
Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 
tarafından
Amin inşallah allah razı olsun
0 oy
tarafından
Adını tekrar tekrar anne yap :))) gözün aydın olsun 
tarafından
Hahahah degilmi değiştirmek lazım artık ") allah razı olsun
0 oy
(6,825 puan) tarafından

Hayırlı olsun kuzum

Prezervatif patlamış olmasın kız:)

(7,196 puan) tarafından
Ne enteresan dimi ben iki yıla yakın anne olmak için ne göz yaşları döktüm kimisi de işte böyle yoldan anne oluyor .. insanoğlu ne kadar aciz . Yukarda yorumuna denk.geldim de canım kordon bağlatmak olacak çocuğa engel değildir eğer olmazsa sen baglattign için değil Rabbinin vermediği içindir . O yüzden boşuna uğraşma olacağı varsa olacak olmayacağı varsa olmycak.
tarafından
Her şeyin hayırlısı rabbim 'in vardır bildiği bende ilk kızıma tedavi ile hamile kaldım ikinci kızımı istediğimde korunmayı bıraktıktan sonra 4 5 ay sonra oldu ikisini de zor kazanıp zor doğurdum ama her şeye rağmen her önleme rağmen böyle hamile kalmak beni çok şaşırttı kendimden hiç beklemiyordum ben istemiyor yada isyan ediyor değilim haşa sadece ne hissedecegimi bilmiyorum hala hamile olduğuma inanamıyorum bilmiyorum nolcak
(6,825 puan) tarafından
Demek ki nasibi varmış cnm tüm önlemini Alsan da bazen olacağı varsa oluyor
(7,196 puan) tarafından
Bakalım benim ikinci ne zaman olacak kendiliginden olacak mı çok merak ediyorum :)  kızıma klomen ile hamile kalmıştım doğal yolla olmasını beklemiştim baktım dayanamıyorum çok şükür rabbim ilaç vesilesi ile verdi yavrumu bana
tarafından
Rabbim ne zaman uygun görürse elbet verecektir bekliyordur vakti saatini sen tasalanma ") rabbimin hikmeti çok büyük
0 oy
(586 puan) tarafından
Duygularım darma dağın anlayamazsınnnn ☺️☺️☺️hayırlı olsun 
tarafından
Öğrendigimden beri bu şarkıyı söylüyorum ya ") allah razı olsun çok sağol
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Hayırlısı olsun inşallah senin çok iyi bı anne olduğuna eminim ☺️☺️
tarafından
Ya allah razı olsun canım benim ")) inşallah öyleyimdir <3
0 oy
(3,547 puan) tarafından
Kız Ayşeeee gözün aydın Allah analı babalı büyütsün=)))
tarafından
Allah razı olsun canım ") darısı başına olsun inşallah
0 oy
(48,690 puan) tarafından
anamm Ayşem naptin ❤️♥️hayirli saglikli olsun insallah
tarafından
Ya ikbalim yaptık bir şeyler ") hahah sağolasın allah razı olsun darısı başına inşallah ")
(48,690 puan) tarafından
aylar.once sen programa ara vermeden önce bir post açılmıştı sen yazmistin gecelikle ilgiliydi sanırım. sen yazmıştin ki bi bakiyorum soyunmusum bir bakmisim olmuş bitmis is anlamiyorum diye ☺️☺️☺️ hala aklima geliyo gülüyorum o arada biseyde tutmus bebek desene ☺️
tarafından
Hahahahahahahahahahha vallahi ya benim bebik baya azimli çıktı ") iki taşın arası gelmiş oturmuş baş köşeye ")
0 oy
tarafından
Sağlıkla kucağına al inşallah ♥️
tarafından
Allah razı olsun bitanem darısı başına olsun inşallah çifter çifter doğur inşallah ❤
0 oy
tarafından

Allah tamamina erdirsin cnm inşallah belki bi tane de oğluşun olur:)

tarafından
Amin allah razı olsun canım ") rabbim nasip ederde olur inşallah bide ona bakarız nasıl mis "))
0 oy
(119,340 puan) tarafından
Hayirli olsun   
tarafından
Sağolasın canım benim allah razı olsun ❤

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 781 göst.
15 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 95 göst.
25 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu