0 oy
377 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşim iş kurcak evimizi satacak ,ve iş kuracaginu bana danismadi ben istemedigimde ise bana hep karisi çıktı ,neyse dedim yapsın destek oldum kimse yanında olmazken ailesi destek olmazken destek oldum yine saygı duyulur bu kız destek oldu demeyip beni hep dışta bıraktı konularda ,ev tutacak kiralık ev ailesi yakın ev istedi o mutlu olsun fitne kaynanam aramızı bozmasın diye tamam dedim ama bana yine sorulmadı ,o halde de bNa saygı sayılıp ve kadın sen ne diyosun ne istiyorsun diyen olmuyo ,o kadar destek oldum o kadar arkasında oldum eşimin şimdi yeni ailesi destek olmaya başladı kaç aydır burnundan getirdi eşimin kaynanam yeni destek olunca hemen onlara döndü bana bı saol benim istediğimi yaptın bile demiyo ,o kadar evim satiliyo , afedersiiz gt kadar eve oturvam eşyalarım sigamayack bide giriş kat korkuyorum da hepsi üst üste geldi oturdum gecenin bu saati ağlıyorum çok zoruma gidiyo bide kurduğu iş olmazsa bı daha ev sahibi de olamayız dua edin bana içime ferahlık versin eşim bana iyi davransın 

7 Cevaplar

+1 oy
(7,271 puan) tarafından
Ben olsam evi sattirmazdim bu zamanda kolay mı ev sahibi olmak... Ailesinin yakinind tutup bir ömür mutsuz olacağına bir kereden mutsuz olsaydın kabul etmeseydin keşke 
tarafından
Hiç iatemedim en başta iş kurmasini istemedim yani benim kaidem altında hiç biaey olmuyo yapmiyo afedersin bı tarafımı da yirtsam beni umursamiyi evde tartışma cikariyo
-Reklam-
0 oy
(12,776 puan) tarafından
Demekki kocan nankör hiç mi tanimadindestek çıkmasa idin cnm sen her şeye tmm tmm huzurum kaçmasın tmm dersen tabki söz hakkı vermez sana nasılsa bu herşeye he diyo der  saana sormadan da yapar 
tarafından
Aynen haklısın çok doğru tespit ama herşeye tamam demeden bile yaşım 20 küçük oldugumdan veya yapabildikleri den herşeye tamam dedirtiyolar
0 oy
(4,068 puan) tarafından
Ocakta evlendk 25 yaşındaym dğünden snra kayınpedrm yardım etti takılrıda satmya razı olrsanz ev alalm dedi hiç hayr demedm herşyi koydum ortya martta aldık evi ben çk mutlyum genç yaşta ev sahbi olduk dye ama arda laf açılır eşim içerlr hep blezkleri gtti dye buda benm içme oturyo onn bu druma içerlemş olması gücme gdyo ben dert etmiyorm ama sanrım o braz dha ince düşnceli söz knusu sağlık değilse ne ev ne araba satmm sattrmam eşmde bnu bilir. Evlilkte önemli olan saygıdr bence
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Bu virüs ortamında kurulan hangi iş ne kadar ilerler ki , maaşlı bir işte çalışması daha mantıklıydı.Ev almak gittikçe zorlaşıyor.Keşke satmasaydı 
0 oy
(14,061 puan) tarafından
Kocan tam bir nankör Allah kocana akıl fikir versin 
0 oy
tarafından
Benimkide hiç sormsaz etmez canım alıştım vala napiyim :(
0 oy
(582 puan) tarafından
Ev satılır mi ya.

Ben olsam asla sattrmazdm ailesi ne halta yarıyor  yardım etsinler isini kursunlar  hepsi lafta yaşıyor valla. 

İlgili sorular

+1 oy
38 cevap 1,434 göst.
31 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 367 göst.
5 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Nehirrr (797 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 344 göst.
9 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Arzumm (1,298 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 611 göst.