0 oy
1,819 göst.
Diğer kategorisinde (33 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Ek bilgi: İnsan beyni davranış ve düşünme biçimine göre, sağ beyin – sol beyin şeklinde ikiye ayrılır. Eğer ağırlıklı olarak sol beyninizi kullanıyorsanız, bu ayakkabıyı pembe ve beyaz olarak görüyorsunuz.

Eğer ağırlıklı olarak sağ beyninizi kullanıyorsanız, fotoğraftaki ayakkabıyı gri ve turkuaz olarak görüyorsunuz. 

****Beynimizin yaratıcı kısmı sağ lobudur. Sağ beyin, görsel ve işitsel konularla ilgilenir.

****Beynimizin mantıksal kısmı sol lobudur.Matematiksel işlemlerde başarılıdır. Sebep-sonuç ilişkisini iyi kurar ve analitik düşünme becerisine sahiptir.

image

Pembe mi yoksa turkuaz mı??

Çok ilginctir ki ikiye bolunmus durumda insanlar  :D bu durum sag ya da sol beynimizi daha cok kullandigimizla ilgili :)

Ben pembe goruyorum......

58 Cevaplar

0 oy
(673 puan) tarafından
Turkuaz gri görüyorum çok net şekilde hatta zorladım kendimi ama pembe yok giç bi yerinde bu  ayakkabının:))) 
(1,499 puan) tarafından
Bende ilk başta göremedim ama sonradan farkettim ön tarafı biraz pembemsi gibi
(673 puan) tarafından
Aynen bende baktım şimdi biraz var önünde leke gibi:)
-Reklam-
0 oy
tarafından
bende pembe görüyorum toz pembe :)
0 oy
(150 puan) tarafından
Milett birbibirune girdi
0 oy
(55 puan) tarafından
Ben yesil gri görüyorum, kızıma sordum pembe beyaz dedi
0 oy
tarafından
pembe olarak goren arkadslar :) ekran resmi aldm ben galeride resmi acmadan bakinca su yeşili ve gri gorunuyor bi deneyin. bende pembe görüyorum kiz kardesme gosterdim smdi su yesili diyor gulmeye başladık  ☺
0 oy
(536 puan) tarafından

Su yeşili canm:)

0 oy
tarafından

Gri turkuaz goruyorum ve defalarca bu resmi gorup tarsismaya girdik kardeslerim pembe goruyo:D:D:D

0 oy
(224 puan) tarafından
Pembe görenlerin gözünden bakmayı isterdim 
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Nasl turkuaz goruyolar bunu ya bildgn pmbe iste
(1,499 puan) tarafından
Caniko bizde aynısını sizin için düşünüyoruz nasıl pempe görüyonuz ya bildiğin turkuaz :)))
0 oy
(2,756 puan) tarafından
Pembe goryorm ben ama matematikle pek ilgimz alakmz yohhh :)))
0 oy
(242 puan) tarafından
Yesil bile goren var yaa pembee buu
0 oy
(454 puan) tarafından
Ben  ipleri ve cizgisini turkuaz gibi ama kalan yerini pembe gordum annemde qri ve turkuaz gormus:)
0 oy
(87 puan) tarafından
Ay resmen pembe ve beyaz
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Gri ve turkuaz goruyorum ben
0 oy
(141 puan) tarafından
Turkuaz bence 
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Ben pembe gordum esim yesıl hatta bana inanmadı dalga gecıyosun dedı o kadar yesılmıs yanı :)
0 oy
(800 puan) tarafından

Esim lila  dedi ben pembe :D 

0 oy
(1,826 puan) tarafından

Ben pembe gordum esim yesıl hatta bana inanmadı dalga gecıyosun dedı o kadar yesılmıs yanı :).. Hatta Bı sure sonra her goz kırpısımda rengin degstgını gordum Bı gozumu acıyorum pembe Bı daha acıp kapıyorum yesıl demek ben iki tarafı da kullanıyorm yav ama hakikaten sol agırlıklı mantıksalım daha xok

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 242 göst.
7 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,405 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 283 göst.
23 Ağustos 2022 Moda kategorisinde Nurkumsal27 (89 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 454 göst.
26 Ağustos 2021 Moda kategorisinde &Sukufe& (7,124 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 366 göst.
19 Ağustos 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde ❣Maşo'nun Hatunu❣ (2,332 puan) tarafından soruldu

383,310 soru

11,471,694 cevap

35,076 kullanıcı

...