0 oy
340 göst.
Diğer kategorisinde (904 puan) tarafından
Kizlar ben brz takintiliym doğrusu park beşik sipariş vermsti beğenmedim hiç neydi öyle ya bide Kraft marka .altı üstü bez parçası 800 lira.tamam rahat kullanışlı diyor herkes ama ben brz süslü güzel bse olsn istiyom öbür ahşap tarzları hiç mi kullanışlı olmuyor lütfen yardmci olurmsnz hatta resmde varsa atarmsnz birde 3 yaşına kdr fln kullanan istiyorum beşiği annem alcak oda güzel bişe olsn diyor 

20 Cevaplar

0 oy
tarafından
Mobilya aldim pismanim park besik almadigima
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bizimkide kraft marka 750 tlye almistir garden besik diye geciyo cok kullanisli bundan once sepet besik almistim hic iyi degildi yamuluyordu bebek hareketlenmeye baslanincada kullanamadik ama bu besikten cok memnunum rahatca donuyor rahat ediyor ben susr takilmam ahsap besiklere kafasini çarpma ihtimali var kenarlarina bisey koyuyorlar oda nefesi kesme ihtimali var en iyisi bence park besik ve cokta sağlam 
(904 puan) tarafından
Ya ressminiz varmı acaba
0 oy
(653 puan) tarafından

image

neden kullanışlı olmasın ki bu sepet besigimiz

imagebuda hem genç odası oluyor hemde 4 yaşına kadar uyuyabilir büyüyen tarzda al 

(653 puan) tarafından
Yatabildigi kadar artk canm ;))
(13,203 puan) tarafından
Sepetin mi büyüğen karyolanın mı eni dar? 90 cm bizimki uygun çarşaf bile bulamadım geniş diye.
(653 puan) tarafından
Karyola büyüyen beşik sepet göründüğü gibi o yanıma olacak
(12,840 puan) tarafından
Karyola beşik için dedim canım
(13,203 puan) tarafından
Modeline göre değişiyordur heralde bizim ebeveyn yatak çekmecesi de var hem bebek hem anne sığar yani içine bildiğin geniş.
0 oy
(13,961 puan) tarafından
Canım bende ahşap anne yani beşik var sallanıyor sabitleniyor suan memnunum oğlum 6 aylık daha 1 2 sene kullanırız gibi görünüyor eğer bir yerine bir şey olmazsa tabi 
0 oy
(25,225 puan) tarafından
Mobilya beşik gayet kullanışlı yıllarca kuşla ırsın baza oluyo bazıları sonradan bizimki öyle 
0 oy
(12,840 puan) tarafından
Çocuk ayaklandıktan sonra 3 yaşına kadar onu karyola beşikte yatırman imkansız bende çok özenerek gitti anne yanı karyola aldım 1 yaşına kadar kullandım şimdi odasında öylece duruyor anlamdan Perk beşik getirdim gönül rahatlığıyla yatıyorum aklım kalmıyor hiç 
0 oy
(1,466 puan) tarafından

imageyo Ne alaka ben bunu aldım gayette güzel kim diyor onu

0 oy
tarafından
En iyisi park beşik ama 3 yaşına kadar yatar tahtalar mobilyalar boş iş boşuna para tuzağı yani 
0 oy
(903 puan) tarafından

şu park beşiklerden hoşlanmayan bi benim sanıyordum yalnız değil mişim :) bizimki böyle canım takım halinde 

image

(904 puan) tarafından
Gerçekten çirkin duruyolar ya tamam rahat olablrde of blmiyorum ya napicagimi :( bu park besiklerfr varya sırf tutuldu die zam geldi resmen
(903 puan) tarafından
Bence de çirkin ://///
0 oy
(476 puan) tarafından

Park beşikleri seven kadar sevmeyende çok. Çevremde çok hışırdîyk adam akıllı sallanmıyo diyende çoktu. Çok memnunum diyende coktu. Ama bencede büyüyen beşikler amacına göre kullanıssız yani sonradan normal yatak olabilmesi için diyorum normal yatağa göre çok küçük oldukları için kullanışlı olmuyor ama beşik olarak geniş ve kullanışlılar. 

image

Ben bunu aldım yatak odası için. Rahat 3 yaşa kadarda kullanılabiliyor. Kademeli olması ve sallanması çok iyi aynı zamanda tekerlekli olmasıda kullanış sağlıyor ve park beşiklerle aynı fiyata hatta kimilerinden daha uygun. 

0 oy
(5,324 puan) tarafından
Ben de mobilya beşik aldım şimdi 15 aylık artık sağına soluna dönerken kafasını çarpıyor o yüzden beşiği kaldırdım yer yatağı yaptım geçici bir süreliğine. En kısa zamanda baza alacağım
0 oy
(3,129 puan) tarafından
Biraz yerle alakalı. Çocuk odası küçük ve evde kullanmadığım eşya koyacak yer yok. Çocuk büyüyünce kaldırmak, katlayabilmek, memlekete gidince gerekirse götürebilmek, tek başıma hareket ettirebilmek ös. Sebepleriyle park yatak aldım. Oda çok geniş ve bi süre sonra göze batmayacaksa ahşap da olur tabi
0 oy
(16,490 puan) tarafından

image

kızım beşiği böyle 
0 oy
(2,765 puan) tarafından

Bende bunu aldim civilden o zmanlar 199 loraydi cibinlik fqlanda var ama demiri yokdu onuda yriyetten 20 lirya alfik

image

image

0 oy
(2,765 puan) tarafından

Bende bunu aldim civilden o zmanlar 199 loraydi cibinlik fqlanda var ama demiri yokdu onuda yriyetten 20 lirya alfik

image

image

0 oy
(1,158 puan) tarafından

image

vben bundan aldim canim trendyoldan gayette memnunum yyani bence gayet kullanisli 
0 oy
tarafından
Ben ahşap mobilya tarzı aldım nerdeyse 5 yaşına kadar yatar okadar geniş sonrada baza oluyo 
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Canım sen görsel olarak dusunuyosun ozaman mobilya beşik tercih etmen gerekiyor..
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Ben oğlum 10 aylık olana kadar demir beşik kullandım şimdide jokerden park yatak aldım onu kullanıyorum çok memnunum 
0 oy
(105 puan) tarafından

Ben de park beşikleri hiç beğenmiyorum. İşlevli, hantal olmayan şık bir mobilya beşik arıyordum buldum. Çok memnunum. 2 kademeli, yükselip alçalabiliyor. Tekerlekli odadan odaya çok rahat taşıyabiliyorum. 5 yıl da garantisi var. 

image

image

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 320 göst.
22 Nisan 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Çiçek (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 72 göst.
4 Ocak 2021 Diğer kategorisinde egc01 (625 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 381 göst.
0 oy
10 cevap 377 göst.

374,651 soru

11,206,051 cevap

34,507 kullanıcı

...