0 oy
424 göst.
Diğer kategorisinde (881 puan) tarafından
Kızlar hem cumamız hemde kadir gecemiz mübarek olsun ❤ Benim durumu biliyorsunuz 3 Haziran pazartesi 40 haftamız bitiyor ve bebeğimiz gelmezse 10 Haziran da suni sancı veririz dedi doktorumuz.  Ben herşeyin kendiliğinden olmasını istiyorum ve suni sancıdan korkuyorum. Şu cuma vaktinde dualarınızdan benide eksik etmeyin lütfen. Sağlıklı bir şekilde kendiliğinden kucağıma alayım Zeynep Ervamızı ❤

11 Cevaplar

0 oy
(2,332 puan) tarafından

Hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın inşallah bebeğini canım <3

(881 puan) tarafından
İnşallah canım benim allah razı olsun ❤
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sağ salim kavuşun inşallah Zeynebinize canım ben kavusali 22 gün oldu şükürler olsun bizde zeynep ikra koyduk kızımızın adını:D sizde sağ salim kolaycacik kavuşur hasretliginizi bitirirsiniz inşallah 
(881 puan) tarafından
İnşallah canım benim inşallah. Allah bağışlasın Zeynepler çoğalıyor desene ☺❤
tarafından
Aynen canım:D rabbim acılarını eksikliklerini göstermesin ❤
(881 puan) tarafından
Aminnnn inşallah canım benim ❤❣
0 oy
tarafından
Allah gonlune gore versin insaallah cnm  inanki burda oyle anne bebek hayatlari okuyoruz ki sag saglim dogsunda  nasil dogdunun hic bi onemi yok dedirtiyor:((
(881 puan) tarafından
Öyle gerçekten canım haklısın allah razı olsun ❤
tarafından
Senden de gülum:)
0 oy
tarafından

İnşallah canm dua ederim ne demek :)

(881 puan) tarafından
Allah razı olsun canm benim ❤
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Rabbim yardimcin olsun canım inşallah sagliklica kendi sancinla bir avazda alırsın bebegini kucagina 
(881 puan) tarafından
İnşallah canım benim allah razı olsun ❤
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Canım tabiki kendi sancin in olmasi çok iyi sunı sancıdanda korkma bende sunı sanciyla dogum yaptım Rabbim tek avazda kurtarsin seni saglıkla al yavrunu kucagina İnşaAllah 
(881 puan) tarafından
Amin inşallah canım benim allah razı olsun ❤❤❤
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Dualarim seninle canim insallah sag salim alirsin kucagna Amin
0 oy
(6,710 puan) tarafından
Insallahh kendi sancıların gelir de sağlıkli sıhhatli kucağına alırsın bebeğini canım.  Allah'ım yardımcın olsun ❤❤☺
0 oy
(2,130 puan) tarafından

Canim benim suni sanci okadardakorkuc dgl kim ne dedi bilemem ama ins kendi samcinla alirsin Bebegini kucana bu mubarek gunde Rabbim kolaylik versin ♡♡<3

0 oy
(8,207 puan) tarafından
Canım rabbım gönlüne göre versin insallah ama sana tavsıyem kendını bedenını serbest bırak telası stresı kendınden uzaklsstır.Bebegınle konus ne rahatlatıyosa senı onu yap hala dogurmadınmı dıye arayanlara cevap verme bı süre hrrkesle ıletısımı kes senı strese sokacagını düşündüğün. Ve dua et bolca rabbımden dılerken vucudunuda doguma hazırlamıs olursun.Sunı sancıda herkeste aynı etkıyı göstermez.Korkup kendını germe dogumun %70 i psıkolojıktır unutma. 
0 oy
(2,479 puan) tarafından
İnşallah o zamana kalmaz canım Herşey gönlünce olur 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 56 göst.
14 Mart 2023 Diğer kategorisinde Annebebek34 (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 332 göst.
8 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Dilankaya (941 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 339 göst.
14 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Hifanurun annesi (1,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 225 göst.
11 Haziran 2021 Aile kategorisinde Evramm (467 puan) tarafından soruldu

377,165 soru

11,287,508 cevap

34,692 kullanıcı

...