0 oy
362 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
En son 6 aylıkken aşı vuruldu kızım bugün 8 aylık oldu götürdüm subatta getir diyo hemşire 9 ay asisinda cagirmadi neden acaba burdaki herkes 9 aylık aşısı vurmuslar galiba aradım hemşireyi açmadı bugun

15 Cevaplar

0 oy
(44,772 puan) tarafından
Yarindi bizimde hemsire mesaj atti bugun gelmedi bugun 9 aylik.asi dedi getirme haftaya bakalim bi dedi
tarafından
Hemşire bana Şubat'ta niye tarih verdi ya herkes 9 ay aşısı var diyo deli ediyorlar beni ya
(44,772 puan) tarafından
1 yasinda mi vurulcak yani
tarafından
Evet hemşire subatda sabah gel 12ye kadar sürecek dedi aşısı erkenden gel dedi
(44,772 puan) tarafından
Kesin bana en sonda ole derler artik haftaya diyoda ben sanmiyorum
-Reklam-
0 oy
(4,853 puan) tarafından
9 buçuk aylık olduk ben de yaptircam inşallah bakalım ihmal etmek istemiyorum
tarafından
Beni niye cagirmadi Şubat'ta tarih verdi 9 ay olunca gel demedi unuttumu acaba
0 oy
(27,530 puan) tarafından

Benim kızım 10 aydan gun aldi yarin aşısi var 

9 aylik aşıya bizi cagirmadilar yani bildiğim kadarıyla 9 ay aşısı yok

(27,530 puan) tarafından
Aile hekimi sagolsun ilgilidir bu konularada.
(44,772 puan) tarafından
Kizz postlari gormedinmi cogu olmamis  1 yas asisiyla birlestirmisler
(27,530 puan) tarafından
Valla bizimki vaktinde olusn dedi
(44,772 puan) tarafından
Hemsirede kiziyodu bugun  bi  gelmedi gelemedi bi turlu diye ama napin oda size bu hafta geldiyse burayada belki obur hafta gelir tek olsunda  1 2 hafta gec olsun napam
(27,530 puan) tarafından
Aynen saglik olsun
0 oy
(39 puan) tarafından
Canim aşı takvimi degişmiş..1 yaşında yapacklar aşı..benim basimada aynisi geldi ebe bilgilendirmedi kızıma 1 yaş aşısini hem 9 aylik yaptilar hemde 12 aylik yapildi..bişey olmaz korkulcak bisey yok demisti doktor bana
tarafından
Haaa gervektenmi ne zmn asi vurdun sen yeni mi vurdun ayyy sinir oldum ya sabahtandir inan 9 ay aşısı. Herkes var diyo
tarafından
İyi ya içimi rahatlattın cnm bende 9 aylık aşı varda cagisrmiyorlarmi sandim
(39 puan) tarafından
Yom canim hatta bosuna yaptirma 12 aylik olunca yaptir..ben 16 eylülde yaptirdim ayni aşıyi yaptilar..basta biraz tepki gösterdim neden fazladn aşı olmak zorunda kaldi kizim dedim..bisey olmaz korkma dediler bir ik doktorada danistim..bisey olmaz dedi yoksa 1 yasinda yaptmrk istememistm ögrendikten sonra
0 oy
(1,989 puan) tarafından
Vurdur canim önemli asi bence
tarafından
Kız hemşire cagirmiyoki Şubat'ta tarih verdi bugün gittim 9 ay asisinda gel demedi sinir oldum ya
0 oy
(8,104 puan) tarafından
Bende yaptırmadim 9 aylık asiyi 10 gün sonra 1 yaş aşısina götürecem
tarafından
Ha değişmiş mi. Cnm herkes 9 ay aşısı vurduruyomus öyle diyorlar da deli oldum sabahtandir
0 oy
(3,753 puan) tarafından
Biz vurmadk cnm belli Bi zamanları varmış bu aşıların ozmn yaparlarmış araştırdım bn iyice yaşına girince götürdüm yapıldı aşı bide 18 aylık iken gidecez 
0 oy
(7,411 puan) tarafından
Unutmus olabilir canim sen sorsaydin bence mutlaka ulas sor. Biz yaptırdık cevremde de herkes yaptiriyor
0 oy
(16,505 puan) tarafından
Evet 9 ay aşısı olduk biz 
0 oy
tarafından
Bugün kızamık aşısı ve bexsero yaptırdık tam 9 aylık
tarafından
12. Ayında tekrar kızamık vurulacak eşimde ben de çalıştığımız için dışarı bağlantımız çok olduğundan kızamışı vurdular
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Sağlık ocağından Bizi çağırdılar 9 ay aşısı için kasımda 
0 oy
(20 puan) tarafından
Bizde 9 ayinda götürdüm aricaz dediler kimse aramadi 1 buçuk ay oldu gecen gidip sormustum aşı daha gelmemis dedi
0 oy
(20 puan) tarafından
Bizde 9 ayinda goturdum aricaz dediler kimse aramadi 1 buçuk ay oldu gecen gidip sormustum aşı daha gelmemis dedi
0 oy
(20 puan) tarafından
Bizde 9.ayında götürmüştük aşı gelmedi geldiğinde aricaz dediler 1 buçuk ay geçti kimse aramadi
tarafından
Ha anladım cnm bizimkide öyledir belki 1 yaş asisinda getir dediğine göre o gün vuracak galiba erkenden getir dedi öğlene kadar uzun sürecek dedi
(20 puan) tarafından
Hı anladım  bana 1 yaş aşısı da demedi
0 oy
(2,581 puan) tarafından
Biz yapmadık canim bize korona var 1 yaşında zaten 9 ayda yapılan aşının devam yapılacak  vücuduna girecek zaten dedi getirme dediler
tarafından
Anladım cnm tşk ederim ondandir bizimkide belki

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 53 göst.
18 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Poyrazsmom (435 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 83 göst.
16 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hediye (5,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 90 göst.
8 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde SiyahMasal (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 171 göst.
9 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde EymenikonunAnnesi (69 puan) tarafından soruldu

382,956 soru

11,463,272 cevap

35,056 kullanıcı

...