0 oy
397 göst.
Aile kategorisinde (1,233 puan) tarafından
Aslında iki hamilelikte fazlasıyla istekliydm ilişkiye taki 3e hamile kalınca herşey tersine Dündü hamile kalmak istemiyorum hamile kalınca psikolojikmen mi  anlamadım Bi türlü istekli olamıyorum eşim diyo neden uzaklaştı ilgin neden yok bileyde diyemiyorum gebelikten olabilirimi normalde seviyorum eşimi ama iş ona gelince sıfır 33 haftalık olduk ilk aydan beri böyle 

6 Cevaplar

0 oy
(14,036 puan) tarafından
Ben de hamileliğim de oyleydim sırf o istiyor diye oluyordu doğumdan sonra geçti belki bebeğe birsey olur diye korktuğun içindir bilinç altında 
(1,233 puan) tarafından
Olabilir ya adamın günahı yok cokta ilgili temzliğmi bile yapar ama neden böle oldu anlamadım
(14,036 puan) tarafından
Kimi istekli oluyor kimi isteksiz canım hormanlarla alakali geçecek merak etme
(1,233 puan) tarafından
İnş canm ya
-Reklam-
0 oy
(461 puan) tarafından
Canım hamileyken adet te göremediğin için hormonların yavaşlıyor ilişki için olan tabi o yüzden isteksiz olman çok normal eşimde bunu anlayışla karşılar sen böyle söyle bide belli zamanlar istekli belli zamanlar isteksiz olunabiliyor Bi bakmışsın çok isteklisin belli olmaz hamilelikte istemediğini söylemişsin keşke eşinle ortak karar verip bebeklerini yapsaydınız siz yıpranıyorsunuz vücudunuz yani eşinizin size ayak uydurması laızm
(1,233 puan) tarafından
Aynn canm ikimiz normal korunuyofuk beklemiyorduk Bi anda hamiş oldugumu öğrendik o dert etmiyo aksine sevindi Bn yoruldum sadece Bi oglum 6 biri 4 yaşında bide şuan 33 haftalıgım
(461 puan) tarafından
Yani çocukların arasında yaş farkı da güzel nerdeyse doğumun da yakın strese sokma kendini bundan sonrası önemli doğumdan yani iğnedir vs başka şeylerle korunmaya başla bence sağlıkla gelsin minik abileri yardım eder sana inşallah ilişkiyi de dert etme o karınla zaten istesende zor yaparsın :) boşver
(1,233 puan) tarafından
Cok saol canm sezeryana 3 de belki ondan bu streslerim
0 oy
(442 puan) tarafından
Bunu en iyi sen blirsn ki ilk degl 3.hamileligin acemi deglsnki
(1,233 puan) tarafından
Diyorumya iki gebeliğim de hep istekliydm bunda farklı tamamen sogumuşm istek sıfır
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Hormonsal bir durum duzelir zamanla

(1,233 puan) tarafından
İnş öyledir canm saol
0 oy
(174 puan) tarafından
Canım çok normal hem hamilelik hem 2 çocuk hem evin işleri sende boş vakit bulduğunda kendine zaman ayırmak istiyorsun. 
(1,233 puan) tarafından
Galiba canm ya o yünden düşününcede öyle gaercekten
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Olabilir cnm psikolojiktir olur  ztn iki çocuk bide hamilelik kolay değil düzelir ins merak etme
(1,233 puan) tarafından
İnş canm ya insan gebelikte cok yıpranıyo heleki cocuklar ev işi belki yeterince dinlene iyim ondanda olabilir
(2,330 puan) tarafından
Evt cnm ona vakit kalmıyor yani onu dusuncek kafa daha dogrusu
(1,233 puan) tarafından
Aynn canm

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 155 göst.
0 oy
1 cevap 36 göst.
6 Mart 2024 Aile kategorisinde Xliea (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 354 göst.