0 oy
650 göst.
Aile kategorisinde (553 puan) tarafından

Bugün bebeğimi yikiyoduk eşimle ..  eşim su dokuyodu ben de yikiyodum gayet güzeldi bebeğim suyu çok seviyor.  Guluyodu.. sonra ters çevirdim sırtını başını yikiyodum. Sürekli tabi kıpır kıpır.   Derken biranda cirpinmaya başladı nefes alamıyodu :( su yuttu biran çok korktum sırtına vurdum hemen kucağims aldım dik tutup gen sırtına vurdum sakinleşti sarıldım nerdeyse aglicaktim çok korktum kızlar yaaa 

Hayatta unutmam bunu...  Şimdi uyuyor bişey olsaydı napardim niye böyle oldu biranda anlamadım hep yıkıyorum ilk defa böyle oldu ve ben inanılmaz korktum :(

9 Cevaplar

0 oy
(1,933 puan) tarafından
Canim geçen gün benimkide öyle oldu İlk defa böyle oldu benimde inan nazar hep bunlar 
(553 puan) tarafından
Bilmiyorum ama çok korktum ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Olabilir canım öyle şeyler çok şükür ki bir şey olmamış bebeğine dır daha kine daha dikkatli olursunuz inşallah bir adana olmaz onunla geçmiş olsun rabbim beterinden korusun 
(553 puan) tarafından
Amin canım bebeğim 3 aylık kaç kere kendim yikadim bazen eşimle yıkadım ilk defa oldu ve asla unutmam ys
tarafından
Kıyamam canım benim çok iyi anlıyorum seni ama çokta kafana takım üzme kendini çok şükür iyiymiş bebeğin artık bundan sonrası için daha dikkatli olursunuz
(553 puan) tarafından
Çok üzüldüm ya aglicam nerdeyse .. :(
0 oy
tarafından
Yıkarken dikkat et canım maazallah birşey olur falan allah korusun 
(553 puan) tarafından
İlk yıkamsm değil Canım ya tek basims bile kaç kere yıkadım ama hiç böyle olmadı :(
0 oy
tarafından
Ayy cok kotu olmus xanim ya gecmis olsun benimki de iki buçuk aylik bazen kendim yikiyorum. Bi an gözümün onune geldi. Cok gecmis olsun. 
(553 puan) tarafından
Sağol canım çok korktum ya ilk defa oldu. Kendim kaç kere yikadim eşimle de yıkıyoruz çok üzüldüm ya
0 oy
tarafından
benimde boşluğuma geldi kucagimdayken yuruyen merdivene bindim dusuyordu kucagimdan aklim cikti 
(553 puan) tarafından
Ayyy kıyamam çok kötü bişey ya ... Allahım korusun napardim bişey olsa :(
tarafından
kafayı yerdim herhalde hayatimda hic canıma kıymayı dusunmedim dusunenleride anlamam ama oyle birşey olsa hehalde bende kendime bisey yapardim bilmiyorum bide haberlerde göstermişlerdi bebek dusuyordu annesinin kucagindan ona zaten cok uzulmustum hemen aklima o geldi
(553 puan) tarafından
Allah kurtarmış canım
0 oy
(240 puan) tarafından
Kız benimde başıma geldi korkudan ölüyordum resmen ters çevirip.sirtina vurdum burnunu sıktım kendine geldi o korku bana.yetti başı aşağıya şu dokunuyorum başını arkaya doğru yaslayıp suyu arkasından döküyorum korkuyorum en son yüzlerini yıkayıp.cikartiyorum o korku bana yetti 6 aylık.olana.kadar öyle yikiycam 
(553 puan) tarafından
Hiç sorma canım aynen öyle resmen ağladım kucağıma aldım nasıl sarılıyor masum masum... Aklım gitti ... Çok moralim bozuldu yaa
(240 puan) tarafından
Benimde bende çok fena oldum. Korktum bide titredim resmen eşime de söylemedim kızar diye. O korkuyla yıkıyorum işte doğru yanlış biraz büyüse ele avuca sığsa  rabbim meleklerimizi.korusun
(240 puan) tarafından
Benimde bende çok fena oldum. Korktum bide titredim resmen eşime de söylemedim kızar diye. O korkuyla yıkıyorum işte doğru yanlış biraz büyüse ele avuca sığsa  rabbim meleklerimizi.korusun insallah
(553 puan) tarafından
Eşim kizmadi normalde de kızmaz yani. İsteyerek zaten yapmam Ama oda korktu  .
0 oy
(12,851 puan) tarafından
Ayy Allah korumuş canım 
(553 puan) tarafından
Sağol canım ya
0 oy
(545 puan) tarafından
Oy kiyamam ben ona gorunmez kaza iste kuzum ay allah  korumus valla aman dikakt edin edelim. Biranlik mesele :(
(553 puan) tarafından
Canım normalde de yıkıyorum 3 aylık oldu bebeğim. Kendim bile yıkıyorum ilk defa oldu aklım gitti :( nasıl cirpindi anlatamam ya :(
(545 puan) tarafından
Korkmazmi insan odun patlamistir oda korkmustur noluo bole die neyse gecmis bitmis bununla gecmis olsun allah daha be te rinden sakinsin canim
(553 puan) tarafından
Amin canım sagol
0 oy
(43 puan) tarafından
Allah korumus ya yikarken cok fena kayiyo bi de kendini attiriyo su an 2 kisi yikiyoruz da tek basima nasil yikacagimi düsünüyorum 2 bucuk aylik 
(553 puan) tarafından
Ben doğduğundan beri tek yıkadım eşimle. Yıkadım . Ama ilk defa böyle oldu çok üzüldüm

İlgili bir soru bulunamadı

377,182 soru

11,287,897 cevap

34,693 kullanıcı

...